Άσχετα περί μετρήσεων


Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Πιστεύεις ότι αν είχα τη δυνατότητα να διαθέσω ΠΟΛΛΆ ΛΕΦΤΆ, για μηχανάκια, θα τα σκορπουσα σε αρχαιολογιες??
Πιστεύω ότι δεν είσαι ικανός να αξιολογήσεις ένα sansui ακόμη και του πιο χαμηλού επιπέδου , μόνο και μόνο επειδή είσαι κομμουνίσταρος του κιαρατά. :cry:
 


Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Έτσι τη λένε τη σαβούρα στα εγγλέζικα??
Δεν είναι σαβούρα καλέ ! είναι εξαιρετικά μηχανήματα , άμα έρθεις σε επαφή με ένα μόνο θα πάθεις εξάρτηση.
Post automatically merged:

Harry δεν ξέρω αν είσαι ATHENS ή κάπου αλλού , έλα λίγο να δείς τον BIG G22000 και σου υπόσχομαι ότι θα αλλάξεις γνώμη για την SANSUI. Τα άλλα από κοντά.
 



Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Επί τη ευκαιρεία VINTAGE λέγονται , προφέρονται βίνντατζ στα ελληνικά.
Πας τώρα και εσύ να κάνεις μάθημα σε άνθρωπο που στην πόλη του λένε το σκασμένο λάστιχο "φουιτ"..... :biggrin:
Post automatically merged:

Δεν είναι σαβούρα καλέ ! είναι εξαιρετικά μηχανήματα , άμα έρθεις σε επαφή με ένα μόνο θα πάθεις εξάρτηση.
Post automatically merged:

Harry δεν ξέρω αν είσαι ATHENS ή κάπου αλλού , έλα λίγο να δείς τον BIG G22000 και σου υπόσχομαι ότι θα αλλάξεις γνώμη για την SANSUI. Τα άλλα από κοντά.
Γιάννη ,πέρα από την πλακίτσα που κάνουμε ,ούτε κακή γνώμη έχω για τη Sansui ,ούτε αμφισβητώ την ποιότητα των συσκευών που διαθέτεις.
Αλλά η τεχνολογία εξελίσσεται ραγδαία. Δε γίνεται να συμφωνούμε σε αυτό σε όλους τους άλλους τομείς της ,αλλά να το ξεχνάμε στις ηχομηχανές.
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Εγω ξέρω κι ένα τηλέφωνο του '40 που έχει εξαιρετική κατασκευή.

και γ@μώ τους πυκνωτές άμα λάχει να ούμε, όπως έλεγε κι ο Κλυνν.

μπορεί να μη παίζει τετρις, αλλά τέτοιες κατασκευές δεν υπάρχουν πχια.

28 κιλα ζυγίζει. Χαρμπεθ συνδεδεμένα με τεντωμένο σπάγκο, ο ένας να μιλάει στην τρύπα του ενός, κι ο άλλος να ακούει απ' την άλλη τρύπα, τέτοια πχιοτητα δε πχιανουν.
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Και αυτά που πουλάει! :roflmao:
έκανα τα b&w από ..χρέπια, ηχεία!! :biggrin: :biggrin:
Άδικα ζηλεύεις όμως....
Ενεργά δε πιάνω ούτως ή άλως, γιατί μπάζα είναι και μπάζα θα παραμείνουν ότι και να τους κάνεις Πέτρο μου!:dance2::dance2:
 
Last edited:


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
έκανα τα b&w από ..χρέπια, ηχεία!! :biggrin: :biggrin:
Ναι, εγώ σε πιστεύω γιατί το ακούω με τα αυτάκια μου πόσο θεϊκά παίζουν.
Αλλά στείλε μου και εκείνες τις μετρήσεις που είχες κάνει, πριν και μετά, για να τις τριψω στη μούρη των άπιστων Θωμαδων....
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Ναι, εγώ σε πιστεύω γιατί το ακούω με τα αυτάκια μου πόσο θεϊκά παίζουν.
Αλλά στείλε μου και εκείνες τις μετρήσεις που είχες κάνει, πριν και μετά, για να τις τριψω στη μούρη των άπιστων Θωμαδων....
150€
Post automatically merged:

Δε σε αφήνω ούτε στο μισό μέτρο να τα πλησιάσεις.
χαχαχαχα..
δεν ασχολούμαι με παιχνίδια! :tongue: :tongue: :tongue:
 



Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Χαρμπεθ συνδεδεμένα με τεντωμένο σπάγκο, ο ένας να μιλάει στην τρύπα του ενός, κι ο άλλος να ακούει απ' την άλλη τρύπα, τέτοια πχιοτητα δε πχιανουν.
Άμα είναι ρεντεκο κάνουμε τίποτα?
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Μόνο τέτοια είχαμε σε ενισχυτικά.
1976: 771
Sansui_771_web.JPG


και 3 χρόνια μετά 1979: 9090
Sansui9090.jpg


Α, ναι, και ακουστικά σανσούι (ποιο μοντέλο ούτε και ξέρω), άκουγα άπειρες ώρες, πασίβαρα όμως τα άτιμα και σφιχτά, τόσο που μού στράβωναν την κόμμωση και δεν μπορούσα να την ισιώσω...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.133
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top