Bad sound kills good music

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Ας το πάρουμε απο την αρχή, να καταλάβουμε όλοι:

Δεν γουστάρω να ακούω μουσική αν αυτή δεν ακούγεται αξιοπρεπώς, το θεωρώ κακοποίηση. Προτιμώ ησυχία.

Ποιος έχει πρόβλημα μαζί μου και γιατί;

Άντε να δούμε.
Αυτό το χούι ή παραξενιά πες το όπως θέλεις το έχω αποκτήσει εδώ και 3-4 χρόνια και εγώ.
Δεν ξέρω σε τι οφείλεται αλλά είναι πρόβλημα. ( Για τους άλλους ) όχι για εμένα.
Από πιτσιρικάς μου άρεσε να ακούω ωραία χωρίς Όμως να με ενοχλεί σε τέτοιο βαθμό το κακό.
Τώρα κοντά στα 50 με ενοχλεί αφάνταστα. Φεύγω αν δεν το κλείσουν.
Έχω πρόβλημα γιατρέ μου;:oops:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Κανένας μάλλον, μαγκιά σου (ή/και πρόβλημα σου), γούστο σου και καπέλο σου.


Εμένα μου αρκεί να έχει μια καλή απόκριση και αδιαφορώ για τη στερεοφωνική εικόνα...
Στις ταινίες δε, γουστάρω να βλέπω στο tablet με το mono creative bluetooth speaker... :p

Πρέπει να αλλάξω τακτική αλλιώς να μην ακούω μουσική και να μη βλέπω ταινίες;
Ναι, να πάρεις ηχομπαρα.
 


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Ας το πάρουμε απο την αρχή, να καταλάβουμε όλοι:

Δεν γουστάρω να ακούω μουσική αν αυτή δεν ακούγεται αξιοπρεπώς, το θεωρώ κακοποίηση. Προτιμώ ησυχία.

Ποιος έχει πρόβλημα μαζί μου και γιατί;

Άντε να δούμε.
Σας υπενθυμιζω οτι ο Ντιμης ειναι και μαυροζωνάς.

cats mimi kung fu 1920x1080 wallpaper_www.wallpaperhi.com_34.jpg


Για να σας δω τωρα...ποιος θα διαφωνησει; Κοτες.... :p :p :p
 

P

PMC

Guest
Ας το πάρουμε απο την αρχή, να καταλάβουμε όλοι:

Δεν γουστάρω να ακούω μουσική αν αυτή δεν ακούγεται αξιοπρεπώς, το θεωρώ κακοποίηση. Προτιμώ ησυχία.

Ποιος έχει πρόβλημα μαζί μου και γιατί;

Άντε να δούμε.

Κανονικά αυτός θα έπρεπε να είναι ο τίτλος του σάιτ.....
Αντί για av site να έγραφε ....bad sound kills good music.

Αν σκεφτεις ότι αυτό ψάχνουμε ....δηλαδή πως θα κάνουμε τον ήχο μας καλύτερο .....
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.384
Reaction score
125.511
Πρέπει να αλλάξω τακτική αλλιώς να μην ακούω μουσική και να μη βλέπω ταινίες;
Ποιος σε ρώτησε; :tongue:

Δε βλέπω γιατί να ενδιαφέρεσαι τι κάνει ο ντιμιφουτ και γιατί τα μακαρόνια να είναι μισκο.:roflmao:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Και είχα πει να μην τα βάλω.......αλλά ?
View attachment 145920
View attachment 145916
View attachment 145918
View attachment 145919
View attachment 145917
Οποία βάζει λαικ να γράφει για ποιο απ όλα ......:p
Δίνεται η ιδέα λοιπόν να μην έβαζε κάποιος like,κατά τρόπον ώστε να μη δεσμευόταν για περαιτέρω εξηγήσεις.

Αλλά ως παλιοχαρακτήρας ο ίδιος,όχι μόνο δεν θα βάλω like,αλλά θα δώσω και...δικές μου εξηγήσεις.

Οι παραστάσεις που δημοσιεύεις εν είδει σκανδαλιστικού πειρασμού έχουν ένα απρόσμενο κοινό χαρακτηριστικό με την καλή Μουσική : Ο εγκέφαλός μας είναι εξελιγμένος για να τα επεξεργάζεται...αναπληρώνοντας από μόνος του στοιχεία που δεν θα ήταν συμπληρωμένα σε καθεμία περίπτωση,ούτως ώστε να δημιουργήσει προγραμματισμένες - κι ενίοτε ιδιαίτερες για κάθε τύπο χαρακτήρα - εντυπώσεις.

Ακριβώς το γεγονός ότι συγκέντρωσες εν είδει επιχειρήματος αυτές τις ετερόκλητες παραστάσεις φανερώνει του λόγου το ασφαλές.:)
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.461

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
... επειχειρημα δε βλεπω "αν κρινω απο τη γυναικα μου, γνωριζω απο μουσικη φτου! γυναικες" ,μονο για αφτοκινητα και στερεοφωνικα και τσαζ .. :biggrin:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.384
Reaction score
125.511
Ακριβώς το γεγονός ότι συγκέντρωσες εν είδει επιχειρήματος αυτές τις ετερόκλητες παραστάσεις φανερώνει του λόγου το ασφαλές
Εγώ έχω μόνο μια εικόνα στο μυαλό να δείξω, σκέτη. Ένα 16-αρι σχεδόν ενήλικο, που με καλεί για σεκς, χωρίς προφυλακτικό, έτσι, να το γκαστρώσω:

Screenshot_20191203_011343_com.android.chrome.jpg


Είναι λες υπερβολή να πάρω 11 τέτχια;

Αν όχι, τότε...
Τι είναι;

Να τα πάρω;
Αν όχι, γιατί;


Απλές ερωτήσεις, βατές. ;)


ΥΓ. Όντως σκέφτομαι να τα πάρω. Όντως 11 ίδια τεμάχια. Για αρχή. Μετά μπορεί να πάρω κι άλλα.

ΥΓ.2. για Μόμπι και για σινεμά, Χόλιγουντ. Ενοχλείται κάποιος;

ΥΓ. 3. Θα συνεχίσει όλη η εντεκάδα να είναι πιο φτηνή από ένα ηχείο του Τζιοβάνι. Σημαίνει κάτι αυτό;
 


P

PMC

Guest
Δίνεται η ιδέα λοιπόν να μην έβαζε κάποιος like,κατά τρόπον ώστε να μη δεσμευόταν για περαιτέρω εξηγήσεις.

Αλλά ως παλιοχαρακτήρας ο ίδιος,όχι μόνο δεν θα βάλω like,αλλά θα δώσω και...δικές μου εξηγήσεις.

Οι παραστάσεις που δημοσιεύεις εν είδει σκανδαλιστικού πειρασμού έχουν ένα απρόσμενο κοινό χαρακτηριστικό με την καλή Μουσική : Ο εγκέφαλός μας είναι εξελιγμένος για να τα επεξεργάζεται...αναπληρώνοντας από μόνος του στοιχεία που δεν θα ήταν συμπληρωμένα σε καθεμία περίπτωση,ούτως ώστε να δημιουργήσει προγραμματισμένες - κι ενίοτε ιδιαίτερες για κάθε τύπο χαρακτήρα - εντυπώσεις.

Ακριβώς το γεγονός ότι συγκέντρωσες εν είδει επιχειρήματος αυτές τις ετερόκλητες παραστάσεις φανερώνει του λόγου το ασφαλές.:)
Ήταν απάντηση στον φιλο χάρη ώστε να καταλάβει ότι αν υπήρχε άνθρωπος που να κατεχει αυτά τα σκανδαλιστικου πειρασμού ( στοιχεία ?) δεν θα τον ξέραμε γιατί σιγά μην ασχοληθεί με μας.....
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.130
Ποιος σε ρώτησε; :tongue:

Δε βλέπω γιατί να ενδιαφέρεσαι τι κάνει ο ντιμιφουτ και γιατί τα μακαρόνια να είναι μισκο.:roflmao:
Με ρώτησε ο νηματοθέτης με το θέμα του !

Το αντίθετο έγραψα, πως μπορεί να κάνει ότι θέλει και δεν ενοχλείτε κανένας,,,, στο σπίτι μας τα βράζει τα μισκο;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.461
Οι παραστάσεις που δημοσιεύεις εν είδει σκανδαλιστικού πειρασμού έχουν ένα απρόσμενο κοινό χαρακτηριστικό με την καλή Μουσική : Ο εγκέφαλός μας είναι εξελιγμένος για να τα επεξεργάζεται...αναπληρώνοντας από μόνος του στοιχεία που δεν θα ήταν συμπληρωμένα σε καθεμία περίπτωση,ούτως ώστε να δημιουργήσει προγραμματισμένες - κι ενίοτε ιδιαίτερες για κάθε τύπο χαρακτήρα - εντυπώσεις.
για την ξανθιά μνάρα...
είναι καρασυμπληρωμένα χωρίς ίχνος εγκεφαλικής επεξεργασίας..σε διαβεβαιώ.... :roflmao: :lol:
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Εντάξει. Τι να λέμε τώρα. Ότι δεν είναι ωραίο το μπάσο; Μάλλον όχι το μπάσο. Το χαμηλότερο αυτού.
Άλλη αίσθηση παντού. Και στο audio και στο hc το χαμηλό είναι το δύσκολο ζητούμενο και αυτό που κάνει τη διαφορά.!
 
  • Like
Reactions: PMC

P

PMC

Guest
για την ξανθιά μνάρα...
είναι καρασυμπληρωμένα χωρίς ίχνος εγκεφαλικής επεξεργασίας..σε διαβεβαιώ.... :roflmao: :lol:
Να σου βάλω άλλη μια ?
Post automatically merged:

ΥΓ. 3. Θα συνεχίσει όλη η εντεκάδα να είναι πιο φτηνή από ένα ηχείο του Τζιοβάνι. Σημαίνει κάτι αυτό;
Υπερβολές.
Επίτηδες το κανείς !:mad:
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Σας υπενθυμιζω οτι ο Ντιμης ειναι και μαυροζωνάς.
Για να σας δω τωρα...ποιος θα διαφωνησει; Κοτες.... :p :p :p
Σωστός...Blackfoot σα να λέμε :sneaky:
Εγώ έχω μόνο μια εικόνα στο μυαλό να δείξω, σκέτη. Ένα 16-αρι σχεδόν ενήλικο, που με καλεί για σεκς, χωρίς προφυλακτικό, έτσι, να το γκαστρώσω:

View attachment 145928

Είναι λες υπερβολή να πάρω 11 τέτχια;

Αν όχι, τότε...
Τι είναι;

Να τα πάρω;
Αν όχι, γιατί;


Απλές ερωτήσεις, βατές. ;)


ΥΓ. Όντως σκέφτομαι να τα πάρω. Όντως 11 ίδια τεμάχια. Για αρχή. Μετά μπορεί να πάρω κι άλλα.

ΥΓ.2. για Μόμπι και για σινεμά, Χόλιγουντ. Ενοχλείται κάποιος;

ΥΓ. 3. Θα συνεχίσει όλη η εντεκάδα να είναι πιο φτηνή από ένα ηχείο του Τζιοβάνι. Σημαίνει κάτι αυτό;
Χρειάζεται μεν να συνέλθεις,αλλά...δεν μ'ενοχλεί αυτό. :sneaky:
για την ξανθιά μνάρα...
είναι καρασυμπληρωμένα χωρίς ίχνος εγκεφαλικής επεξεργασίας..σε διαβεβαιώ.... :roflmao: :lol:
Η δική σου επεξεργασία γίνεται αυτομάτως από...κατώτερα εγκεφαλικά κέντρα κατά πως ομολογείς.:lolsign:
Ήταν απάντηση στον φιλο χάρη ώστε να καταλάβει ότι αν υπήρχε άνθρωπος που να κατεχει αυτά τα σκανδαλιστικου πειρασμού ( στοιχεία ?) δεν θα τον ξέραμε γιατί σιγά μην ασχοληθεί με μας.....
Ενδεχομένως να του έφτανε που θ'ασχολούνταν οι άλλοι μαζί του....:)
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.431
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top