Ο κακός μας ο καιρός






Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Βγήκα έξω για μία ώρα και κοκάλωσαν τα αυτιά μου και τα χέρια μου γιατί δεν είχα ντυθεί και αρκετά, αυτός ο καιρός είναι ΥΓΕΙΑ, να φυσά ο βοριάς και να στεγνώσει την παλιουγρασία των τελευταίων ημερών, ευχαριστούμε Δεκέμβρη ωραιότερε μήνα του χρόνου!!! 8-)
 




Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Εμένα ο Χειμώνας μου αρέσει πολύ, εντάξει... όχι και να έχει -30, είμαι ζώδιο του Χειμώνα, γι' αυτό! :D
 

Μηνύματα
1.815
Reaction score
339
ελαφριά χιονόπτωση πριν λίγο στον Καρέα (μεγάλες νιφάδες, μικρή ποσότητα).....ψωφόκρυο με βοριά....
 



Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Χιονίζει στην Πάρνηθα;
Είναι cool αυτό... 8-)
Νότια απλά φυσάει και πριν λίγο έριχνε χιονόνερο τώρα βρέχει κανονικά, δύσκολα να ρίξει χιονάκι με τη θάλασσα δίπλα, απογοήτευση.. :(
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.319
Στη Λάρσα το κρύο ξυριζει και φυσάει πάρα πολύ, πέφτουν και κάτι σπίθες χιονιού εδώ και εκεί, ζπούτσαμ...εγω καλά περνάω :roflmao:
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Στην Πάρνηθα λοιπόν φυσάει , έριξε κάτι σαν χιονόνερο , μετά βροχή , μετά και κατά την διάρκεια ξεροβόρι, και ψωφόκρυο.
Τώρα εδώ έχω 4 βαθμούς αέρα και λίγο ψιλόβροχο.
Γενικά άστατο καιρό , θόλωσε ο ουρανός , οπότε υποπτεύομαι ότι αύριο θα είναι χειρότερα. Εβαλε κρύο και καλά έκανε.
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Στη Λάρσα το κρύο ξυριζει και φυσάει πάρα πολύ, πέφτουν και κάτι σπίθες χιονιού εδώ και εκεί, ζπούτσαμ...εγω καλά περνάω :roflmao:

Θα φέρεις στον γυρισμό και καμιά αλανιάρα κότα, ολόφρεσκα αυγά και αγνό τραχανά;; :bigboss:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.161
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top