Να 'μαι και ' γω......

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
καλως μας ηρθες φιλε μου!!

και, παμε και στην πραγματικοτητα τωρα, σε πιο ρεαλιστικα θεματα, δυσκολα σε κοβω, πκρατα γερα στο δικαναλο!
 




wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Καλώς τον!
Το 'χεις καταλάβει φαντάζομαι πως με το που είπες "δικάναλος" έχεις διαλέξει ήδη "πλευρά" ε;;; :p
Ειδικά αφού κόλλησες και τη λέξη "βινύλιο" στην ίδια παράγραφο! κάποιοι συγκινήθηκαν!
Τώρα περιμένουμε όλοι το οφθαλμόλουτρο (τις φωτογραφίες ντε....) για ν' αρχίσει το πανηγύρι.... !!!!!
Ειδικά αν βάλεις και μια τρίτη λέξη στο παιχνίδι ..... :whistling:
 



Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Eδώ έχει τσάμπα γιατρούς να σε θεραπεύσουν!:biggrin:
Πες ότι έχεις γλομπους στο σύστημα αν τολμάς.

Όχι, πες.
Προς το παρόν όχι
Rotel προενισχυτή phono
Rotel ολοκληρομενο ΔΙΚΑΝΑΛΟ
Project debut carbon esprit πικ απ
Mordaunt short ms 50 ηχεια
Technics player και tuner
Καλώς τον!
Το 'χεις καταλάβει φαντάζομαι πως με το που είπες "δικάναλος" έχεις διαλέξει ήδη "πλευρά" ε;;; :p
Ειδικά αφού κόλλησες και τη λέξη "βινύλιο" στην ίδια παράγραφο! κάποιοι συγκινήθηκαν!
Τώρα περιμένουμε όλοι το οφθαλμόλουτρο (τις φωτογραφίες ντε....) για ν' αρχίσει το πανηγύρι.... !!!!!
Ειδικά αν βάλεις και μια τρίτη λέξη στο παιχνίδι ..... :whistling:
Όταν συγκρίνεις δυκαναλο με πολυκαναλοι είναι σαν να συγκρίνεις μοτοσυκλέτα με σκούτερ.....
Σκούτερ =πολυκαναλος
 







Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Ωχ...... Έχω πέσει σε εμφύλιο...
Εγώ νομίζω ρωτάει με αγνές προθέσεις.
Ναι, έχω πολυκάναλο σύστημα για ταινίες, αλλά ακούω από αυτό και πολυκάναλα τη μουσική μου (μερικές φορές) με upmixing.
Ναι φίλος με αγνές προθέσεις ρωτάω....
Δεν βλέπω ταινίες πολλές.... Οπότε δεν με ενδιαφέρει το Souround
Όσο για την μουσική σε πολυκαναλο δεν κτεχω πράμα.... Και δεν με ψήνει σαν ιδέα.....τώρα που το λες.... Είμαι λίγο old school
 
Last edited:

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Ωχ...... Έχω πέσει σε εμφύλιο...

Ναι φίλος με αγνές προθέσεις ρωτάω....
Δεν βλέπω ταινίες πολλές.... Οπότε δεν με ενδιαφέρει το Souround
Όσο για την μουσική σε πολυκαναλο δεν κτεχω πράμα.... Και δεν με ψήνει σαν ιδέα.....τώρα που το λες.... Είμαι λίγο old school
Αντε να δουμε μερικες φωτογραφιες του συστηματος σου!
 


hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Καλως τον. Είναι Surround και όχι Souround. Εδώ υπάρχουν 2 ομάδες όλες με σωστά τεκμήρια για κάθε είδος. Απλά μην μασάς γερά βυνιλιάκα όπως και εγώ. Θα μάθεις πολλά και στο τέλος δεν θα ξέρεις τι να επιλέξεις αλλά σίγουρα θα μάθεις πολλά γιατί όλοι οι φίλοι εδώ είναι γνώστες :). Εγώ πάντως το πολυκάναλο το απέσυρα.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Όταν συγκρίνεις δυκαναλο με πολυκαναλοι είναι σαν να συγκρίνεις μοτοσυκλέτα με σκούτερ.....
Σκούτερ =πολυκαναλος
Νομίζεις οτι είναι έτσι αλλά στην πραγματικότητα πας με το τρόλει/δικάναλο και αν δεν έχεις σαμπ με καροτσάκι σουπερ μαρκετ στην κατηφόρα.:lol:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.166
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top