Το συστημα μου παιζει πολυ ασχημα...



Μηνύματα
954
Reaction score
518
δικαζω= κρινω και αποφασιζω βαση οσων στοιχειων διαθετω την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη.

ενω το καταδικαζω μαλλον ειναι αυτο που εννοεις...που στην πραγματικοτητα σημαινει οριζω τιμωρια βαση οσων δικασα.

οποτε η λεξη που χρησιμοποιησες δεν ειναι λαθος. Λαθος που συχνα πυκνα παραφραζεται σε κατι κακο!
 

Μηνύματα
3.663
Reaction score
5.497
δικαζω= κρινω και αποφασιζω βαση οσων στοιχειων διαθετω την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη.

ενω το καταδικαζω μαλλον ειναι αυτο που εννοεις...που στην πραγματικοτητα σημαινει οριζω τιμωρια βαση οσων δικασα.

οποτε η λεξη που χρησιμοποιησες δεν ειναι λαθος. Λαθος που συχνα πυκνα παραφραζεται σε κατι κακο!
Μα δεν πρότεινε τιμωρία ο jpaudio. Είπε ότι κάτι του "βρωμάει". Ακόμα είναι σκεπτικός δηλαδή και δεν έχει φτάσει σε οριστική απόφαση η για να χρησιμοποιήσω τον ακριβή όρο "δεν έχει σχηματίσει ακόμα δικανική πεποίθηση". Anyways δεν θα τα χαλάσουμε στην ορολογία, πιστεύω είναι κατανοητό αυτό που θέλω να πω και για να είμαι ειλικρινής το μόνο που έχει ουσία για εμένα στην συγκεκριμένη υπόθεση είναι αν υπάρχει άτομο που έχει άμεση σχέση με το κατάστημα το οποίο ψαρεύει άτομα στο ίντερνετ παριστάνοντας τον χομπίστα. Διότι από ολη την άλλη ιστορία μπορούν να βγουν αμφιλεγόμενα συμπεράσματα.
 

Μηνύματα
12.851
Reaction score
10.068
το μόνο που έχει ουσία για εμένα στην συγκεκριμένη υπόθεση είναι αν υπάρχει άτομο που έχει άμεση σχέση με το κατάστημα το οποίο ψαρεύει άτομα στο ίντερνετ παριστάνοντας τον χομπίστα. Διότι από ολη την άλλη ιστορία μπορούν να βγουν αμφιλεγόμενα συμπεράσματα.
Για μένα πιο μεγάλη σημασία έχει να πάρει καλό ήχο ο νηματοθέτης.
 

Μηνύματα
36
Reaction score
38
στην συγκεκριμένη υπόθεση είναι αν υπάρχει άτομο που έχει άμεση σχέση με το κατάστημα το οποίο ψαρεύει άτομα στο ίντερνετ παριστάνοντας τον χομπίστα. Διότι από ολη την άλλη ιστορία μπορούν να βγουν αμφιλεγόμενα συμπεράσματα.
Καλησπέρα, επιβεβαιώνω και εγώ ότι υπάρχει/υπήρχε το συγκεκριμένο άτομο στο άλλο φόρουμ που παριστάνει τον χομπίστα. Αν έχει σχέση με το κατάστημα δεν το γνωρίζω, ούτε ποιος είναι γνωρίζω (υποψίες έχω αλλά δεν έχει σημασία). Με ώθησε και μένα στο συγκεκριμένο κατάστημα λέγοντας ότι μόνο αυτοί είναι επαγγελματίες και έχουν σωστούς χώρους ακρόασης. Δεν λέω κάτι αντίθετο σε αυτό γιατί δεν έχω τις απαιτούμενες γνώσεις για να κρίνω, εγώ ότι ζήτησα, με εξυπηρέτησαν. Το μόνο μελανό σημείο στη δική μου ιστορία είναι ότι πέρα από τις δυο λύσεις που μου προτάθηκαν εκεί, όλες οι άλλες (ακόμα κ σε στερεοφωνικό σύστημα) ξέφευγαν κατά πολύ από τα χρήματα που ήθελα να διαθέσω. Από την αγορά μου κ μετά ο φαντομάς αυτός εξαφανίστηκε από τη συνομιλία μας. Μπορεί να ήταν κ τυχαίο, τι να πω..
ΥΣ1: Έχω τη συνομιλία με τον φαντομά αν θέλει κάποιος να του το αποδείξω του στέλνω σκριν με μήνυμα.
ΥΣ2: Δεν εναντιώνομαι στο κατάστημα. Εγώ ότι ήθελα να "δοκιμάσω" στα χρήματα που διέθετα το έκαναν μετά χαράς. Φαίνεται ξεκάθαρα ότι εναντιώνομαι σε αυτόν τον αχρείο που το έπαιζε χομπίστας με πλαστό προφίλ. Και το κάνω για να μην νομίζει κανείς ότι ο τύπος (που ούτε αυτόν γνωρίζω) που άνοιξε το θέμα ότι λέει ψέμματα όσο αφορά αυτό το κομμάτι. Στην μεταξύ τους συνομιλία με το κατάστημα σαφώς και δεν γνωρίζω τι έχει γίνει.

Τώρα όσο αφορά το θέμα του παιδιού εγώ δεν μπορώ να πω πολλά μιας κ δεν είμαι τόσο γνώστης όσο οι περισσότεροι εδώ μέσα. Να ξέρετε όμως ότι ο φαντομάς υπάρχει κ εδώ μέσα και αν θέλετε περισσότερες λεπτομέρειες να βοηθήσω.
 



Μηνύματα
17
Reaction score
17
Καλα οτι υπαρχει καποιος που εβαζε πελατες στο μαγαζι απο δικτυακες πυλες ειναι ξεκαθαρο απο τις ομολογιες των μελων. Δεν υπαρχει θεμα συκοφαντισης ως προς το καταστημα αλλα για ηθικη πραξη αυτου του μελους στο διπλανο φορουμ προς τα υπολοιπα μελη. "Δεν νοειται τα φορουμ να λειτουργουν σαν λιμανι για ψαρεμα πελατων". τεσπα

το μελος ομως ισως επρεπε να κανει χρηση του ενομου δικαιωματος του για επιστροφη εντος συγκεκριμενων ημερομηνιων των προιοντων στο καταστημα.

Δεν ξερω αν μπορει κατι να γινει τωρα στα πλαισια της καλης θελησης ή μηπως και κατι εχει βλάβη.. Παραυτα ισως να ειναι και καποια ρυθμιση στον ενισχυτη που του χαλαει ολο το αποτελεσμα. Οταν μιλαμε για πονο στα αυτια κατι πρεπει να πηγαινει τελειως λαθος.
 

Μηνύματα
954
Reaction score
518
φιλε εστω και ετσι να ναι που δεν λεω οτι δεν σε πιστευω αλλα.....ειναι δικο σου λαθος ξεκαθαρα...και εννοω σαν τελικη επιλογη.

στο θεμα μας τωρα...βαλτα αγγελια και βλεπουμε. Για ηχομπαρα μονο και σαμπ. Τπτ αλλο.
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.005
Reaction score
1.466
Δύο δρόμους έχει η ζωή (κατά το λαϊκόν άσμα),
Επισκευή-ρύθμιση: εδώ βοηθάμε (remotely) όσο μπορούμε.
Επιστροφή: εκεί "καθαρίζει" ο ίδιος ο ιδιοκτήτης-αγοραστής βασιζόμενος στην καλή θέληση-πρόθεση του καταστήματος
Προσοχή σε όλους τους υπόλοιπους για τις "σειρήνες" που πετάνε εδώ γύρω...
 

Μηνύματα
36
Reaction score
38
φιλε εστω και ετσι να ναι που δεν λεω οτι δεν σε πιστευω αλλα.....ειναι δικο σου λαθος ξεκαθαρα...και εννοω σαν τελικη επιλογη.
Βρε ναι, το λάθος είναι καθαρά του αγοραστή γιατί πιστεύεις ότι υπάρχουν μόνο καλοί άνθρωποι στα φόρουμ με πρόθεση να βοηθήσουν κ όχι με απώτερο σκοπό, όποιος κ αν είναι αυτός.

Προσοχή σε όλους τους υπόλοιπους για τις "σειρήνες" που πετάνε εδώ γύρω...
Κ κακές "σειρήνες" θα έλεγα (το θηλυκό γένος παίζει το ρόλο του). Όταν εγώ άνοιξα θέμα να ρωτήσω εδώ, μου απάντησε στο άλλο φόρουμ με κακία "Καλή επιτυχία εκεί που άνοιξες θέμα για να ρωτήσεις. Θα σου πουν πρόσθεσε 5-6 σαμπ κ παραπάνω και θα είσαι κομπλέ." Ε δεν τον λες κ καλό άνθρωπο αυτόν που θεωρεί ένα ολόκληρο φόρουμ άσχετους.
 

Μηνύματα
954
Reaction score
518
Ενταξει ο καθενας εχει την γνωμη του.
και Ο καθενας μπορει να το ελεγε αυτο. Οπως εγω λεω καλη τυχη σε οσους εχουν εργα χεχε

θα τα φτιαξουμε ολα μην φοβασαι.

ps: το airplay δεν παιζει καθολου σωστα στις ψιλες.μετρημενο δοκιμασμενο απο τον φιλος μας dimifoot. Οποτε αλλαξε πηγη.
 
Last edited:


Μηνύματα
36
Reaction score
38
η απαντηση του εν λογω φαντομα δεν υπαρχει διαθεσιμη...
Υπάρχει διαθέσιμη. Μου απάντησε σε προσωπικό μήνυμα στο άλλο φόρουμ. Δεν ήταν χαζός να εκτεθεί εδώ. Όποιος θέλει σκριν μου στέλνει σε μήνυμα το κινητό του κ του στέλνω στο βαιμπερ το κομμάτι της συζήτησης που είχα εγώ με εκείνον. Σαφώς δεν έχει σχέση με το παρών θέμα η συζήτηση μας αλλά επιβεβαιώνω με αποδείξεις ότι υπάρχει αυτός ο φαντομάς.
 


Μηνύματα
36
Reaction score
38
Εκεί δεν απάντησε κανείς γενικότερα. Η απάντηση του φαντομα με την κακία του για τα μέλη του φόρουμ εδώ ήταν με προσωπικό μήνυμα στο άλλο φόρουμ που συνομιλούσαμε. Εδώ δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά σίγουρα είναι κ εδώ αφού είδε απευθείας ότι άνοιξα θέμα να ρωτήσω.
 

Μηνύματα
17
Reaction score
17
ο νηματοθετης μπορει και να μην βοηθηθει απο το νημα αλλα σιγουρα καποια μελη θα βοηθηθουν με το να γνωριζουν οτι υπαρχει ο φαντομας με μηνυματα και υφος χομπιστα που βαζει-εβαζε μελη σε συγκεκριμενο καταστημα.
Ισως το καταστημα αν θελει και κρινει σκοπιμο να τοποθετηθει για αυτην την ενεργεια και θα εδειχνε και σεβασμο προς τα υπολοιπα μελη ετσι. (ισως το καταστημα να μην το γνωριζει και καθολου και να ηταν και κανενας τρελος που θελει να ανεβαζει τζιρους τι να πω ειλικρινα δε ξερω και συγχωρατε με)΄.
 


Μηνύματα
3.663
Reaction score
5.497
Για να είμαστε δίκαιοι ένα κατάστημα δεν οφείλει να αναλάβει δωρεάν το στησιμο, ούτε να πάρει πίσω κάτι το οποίο δεν έχει τεχνικό πρόβλημα πέραν του δεκαπενθημερου. Μετά από επτά μήνες δεν έχει νόημα να μιλάμε για επιστροφές.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.865.594
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top