Ποιο πρόγραμμα περιήγησης διαδικτύου χρησιμοποιείτε;

Ποιο πρόγραμμα περιήγησης στο διαδίκτυο χρησιμοποιείτε?


  • Total voters
    215
Μηνύματα
208
Reaction score
166
FasterChrome works best on pages that are on the same sites. Pages to external sites are still faster but generally not enough to be noticeable.

ότι και να κάνει ο chrome εγώ τον firefox δεν τον αλλάζω...
 

TGD

Μηνύματα
6.987
Reaction score
7.079
Εγώ έβαλα τον Firefox προ αμνημονεύτων χρόνων για τα πρόσθετα που χρειαζόμουν για τη δουλειά (debugging σε JS, CSS, κλπ). Δεν τον αλλάζω τώρα. Ο Chrome είναι πιο γρήγορος, αλλά δεν αισθάνομαι ασφαλής, και η παραμετροποίησή του μου φάινεται προβληματική.
Αυτός που μου άρεσε ήταν ο Edge. Αρκετά γρήγορος, σωστή υλοποίηση. Τον χρησιμοποιώ ευκαιριακά για σερφάρισμα. Αλλά τώρα που του έβαλαν την μηχανή του Chrome, ποιος ο λόγος;
Στην δουλειά υπάρχει ακόμα κι ένας αρχαίος IE για να δουλεύεω τα λίγα απαραίτητα site που θέλουν Java...
Opera είχα βάλει στις πρώτες εκδόσεις, κυρίως για την εγγενή υποστήριξη για άτομα με ειδικές ανάγκες. Αλλά ποτέ δεν με ικανοποίησε σαν περιβάλλον εργασίας.

Οπότε θα έλεγα: αποκλειστικά Firefox στον φορητό, Firefox με ελάχιστο IE στη δουλειά, Chrome και Edge (70-30) στη γυναίκα μου και στον πατέρα μου.
 














Μηνύματα
630
Reaction score
534
Μια και το ανακίνησε το θέμα ο @xfader, πώς μπορούμε να αλλάξουμε την προτίμησή μας στο pole?
Έχουν αλλάξει πολλά πράγματα από τότε που δηλώσαμε...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.635
Reaction score
83.125
Μια και το ανακίνησε το θέμα ο @xfader, πώς μπορούμε να αλλάξουμε την προτίμησή μας στο pole?
Έχουν αλλάξει πολλά πράγματα από τότε που δηλώσαμε...

Είσαι έτοιμος!
Έβαλα και τον Brave που χρησιμοποιώ ως βασικό browser εδώ και 2 χρόνια.

 


hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Όταν η αλλαγή του εικονίδιου θεωρείται είδηση. Και τι αλλαγή! :biggrin:


View attachment 246650
2008 icon respect και 3d. Μου φαίνεται ότι θα έπρεπε να είναι αντίθετα οι χρονιες χαχαχα κάθε φέτος και χειρότερα.
Microsoft Edge Forever. Απλά άψογος.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.541
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top