Από nordost σε κάτι άλλο !!!


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Διακοπτικό είναι όταν έχει εξόδους USB;;
Ολα αυτα που πριζωνεις στον τοιχο ειναι διακοπτικα πλεον.Εννοειται και οι φορτιστες των laptop.Ακομα καλυτερα βαλε και φερριτες στα καλωδια τροφοδοσιας των μηχανηματων σου.
15864333952454563198678792417800.jpg
15864334227332020017885171037032.jpg
 


Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
... γατακια... μου θετε και χαλιεντιες να πουμε...η νορντόστ..εχει βγαλει το παρακατω συνολο.. εμπρος φαρς :

:king: :angel:
Ωωω ρε μάναμ. Χλίδα. Οχι αηδίες.
Αυτό μαϊστα. 8 κιλά αλουμίνιο έχει , και κάμποσα χαλκό. ρισπεκτ. :headbang: :lolsign:
 


Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Για αυτό το subάκι τι λένε οι γιατροί καλό είναι ?
Γιώργο έχω πάρει εγώ δύο από αυτά.
Τα δοκίμασα και για stereo ακροάσεις στήνοντας και ρυθμίζοντας με επαγγελματία σε φροντισμένο ιδιαίτερα χώρο αλλά τελικά τα χρησιμοποιώ μόνο στις θεάσεις (ταινίες, νετφλιξ, gaming κλπ ) εκεί είναι υπέρ του δέοντος απαραίτητα. Ήταν υποδιέστερος ο ήχος σε stereo ακρόαση με αυτά έχοντας παράλληλα "σιδερωμένα" τα main ηχεία μου.
Σαν sub είναι άριστο πάντως. Αν θες κάποια επιπλέον πληροφορία για αυτά στείλε μου μήνυμα.
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Ολα αυτα που πριζωνεις στον τοιχο ειναι διακοπτικα πλεον.Εννοειται και οι φορτιστες των laptop.Ακομα καλυτερα βαλε και φερριτες στα καλωδια τροφοδοσιας των μηχανηματων σου. View attachment 160755 View attachment 160757


Θα το κοιτάξω και θα σου στείλω μετά pm! :p

Τα πολύπριζα πρέπει να είναι ασφαλείας ή δεν παίζει ρόλο ή μάλλον δεν προσφέρουν προστασία είτε είναι είτε όχι, εσύ τι λες;
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
Ωωω ρε μάναμ. Χλίδα. Οχι αηδίες.
Αυτό μαϊστα. 8 κιλά αλουμίνιο έχει , και κάμποσα χαλκό. ρισπεκτ. :headbang: :lolsign:
.... ετσι ακριβως Μιστερ Τζον Μαρκου.. + 10% περισσοτερες χροιες ... μη σου πω τη τι κανει την ξυνη .. :angel:
δεν θελω να φανταστω καν σε συνδιασμο με αλλες οικιακες συσκευες πχ τοστιερα... τι τοστ μπορει να ψησει, ή αν το συνδεσεις με ψυγειο τι επιπεδα ψυξης μπορει να φτασει ... και ουτο καθεξης ...
... να ας πουμε ο EAR, αμα το συνδεσει με ξυριστικη μηχανη, θα βγουν μαλλια απο μονα τους !! :hi:
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Τι την κάνει ? την γλυκαίνει ? Αμα είναι ξυνή η γκόμενα.... χ...σε μέσα.
Εμένα πάντως μου αρέσει. Εχει βαθιά αισθησιακή φωνή , με ταξιδεύει με .. φιάχνει ρε παιδάκι μου.
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Έχω και ένα άλλο χωρίς εξόδους USB της apc πάλι, αν βάλω αυτό θα είναι πιο καλά;;
εξαρτάται,
αν πχ ακούς με κάτι τέτοιο είσαι οκ! :smile:

1586434497124.png


Αν ακούς με οτιδήποτε άλλο, άλλαξε χθες το πολύμπριζο σου με κάτι καλύτερο!
Υ.Σ.αυτό που ακούς ως distortion στις κιθάρες στις μουσικάρες σου...δεν είναι βαλμένο στην ηχογράφηση...αλλά στην ηχητική αναπαραγωγή σου!:laugh::laugh:
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Θα το κοιτάξω και θα σου στείλω μετά pm! :p

Τα πολύπριζα πρέπει να είναι ασφαλείας ή δεν παίζει ρόλο ή μάλλον δεν προσφέρουν προστασία είτε είναι είτε όχι, εσύ τι λες;
χωρίς προστασία είναι καλύτερα στον ήχο. Αν δουλεύει σωστά η ηλεκτρολογική σου εγκατάσταση δεν έχεις ανάγκη από προστασία στο πολύμπριζο, άλλωστε, αν πέσει η προστασία του πολύμπριζου 99,99% θα έχεις ήδη πάθει ζημιά ή θα έχεις ήδη κάψει την ασφάλεια κάποιου μηχανήματος σου. :wink:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
... ο Ελβις Κοστελο... παρολιγο να τη χωρισει... νομιζε οτι η πραγματικη ηταν πσεφτικη μετα απο αυτη την εμπειρια... αυτο σου λεω μονο...δεν το πιστευε οτι ακουγε την γυναικα του... αλλη νομιζε οτι τραγουδαγε...τι τραβηξε η Ντιανα μεχρι να τον πεισει.. :headbang:
 

Μηνύματα
348
Reaction score
685
"Του... γιατρού" και αυτο το νήμα! :sneaky:


"Οι μόνες καμπύλες που θέλω να αξιολογήσω είναι γυναικείες, υλικά όχι άυλα, και τελικά θα ήταν αντικείμενο πόθου.
Μπορείς βεβαίως και γι αυτό ν'αποταθείς σε κατάλληλους φορείς ή/και ιστοτόπους.Όπως προαιρείται καθένας...:whistling:
Γιατί? Μια χαρά είναι και εδώ. :whistling:
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Δυστυχώς. Αυτοί και οι ακόλουθοί τους το κανανε σαν τα άλλα. Δυστυχώς και πάλι...
Κάθε νήμα αφιερωμένο στα συμπαθή παρελκόμενα στη θεωρία είναι σαν Μυστικός Δείπνος,στην πράξη όμως μέχρι να ΄΄ζωντανέψει΄΄ χάρη στις κατάλληλες επεμβάσεις μένει ανηγμένο σε...μυστικό ύπνο από τετριμμένα σχόλια.

Γνώσεις,καλο(διω)σύνη και αποστάγματα με...βύνη (τα γνωστά Malt) ;)
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
Για αυτό το subάκι τι λένε οι γιατροί καλό είναι ?
Ανά ζεύγη, όλα θα σου κάνουν τη δουλειά που θες, δεν είναι βέβαια τίποτα το τρομερό σαν επιλογή, αλλά εντάξει, κάθε αρχή και δύσκολη.

Χρειάζεται όμως να προσέξεις τις DSP δυνατότητες που έχουν ενσωματωμένες, για ομαλή ένταξη στο σεταπ σου.

Έγραψα αναλυτικά τι χρειάζεται.

Εκ πρώτης όψεως, δείχνει να έχει όλα όσα χρειάζονται, και κρος για τους δορυφόρους στις εξόδους των RCA.
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ανά ζεύγη, όλα θα σου κάνουν τη δουλειά που θες, δεν είναι βέβαια τίποτα το τρομερό σαν επιλογή, αλλά εντάξει, κάθε αρχή και δύσκολη.

Χρειάζεται όμως να προσέξεις τις DSP δυνατότητες που έχουν ενσωματωμένες, για ομαλή ένταξη στο σεταπ σου.

Έγραψα αναλυτικά τι χρειάζεται.

Εκ πρώτης όψεως, δείχνει να έχει όλα όσα χρειάζονται, και κρος για τους δορυφόρους στις εξόδους των RCA.
Το μοντέλο SB-1000 δεν έχει ενσωματωμένο λογισμικό,
Λογισμικό σε SVS από τη σειρά 3000 και άνω.Η εν λόγω σειρά από την άλλη πλευρά δεν προσφέρει...υψιπερατό φίλτρο για κροσάρισμα με δορυφόρους.
Ο Μυστικός Δείπνος ...

View attachment 160767
zzzzzz....:lazy:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top