Καλώδια και θύματα

ika

News
Μηνύματα
13.941
Reaction score
12.943
Καλά ρε παιδιά, ποτέ πήγε 15%, εγώ 10% ήξερα! Πωωωώ... ξήλωμα όλα πάλι! :headbang:
Μη βιαστείς Πασχαλιάτικα, σε καν-δυο χρόνια μπορεί να έχει πάει στο 25%.
Μην ξαναξηλώνεις. :) 🙃 :drinks:
 

Μηνύματα
27.199
Reaction score
25.155
Εγώ είμαι σε φάση να παραγγείλω mogamia για ηχεία και ic, για τα ενεργά , και θέλω και πολλά ρε γμτ μου , 8 μεγάφωνα , 8 ενισχυτές, cross, pro , xlr, rca, ιστορία.
 

I

iason

Guest
Εγώ είμαι σε φάση να παραγγείλω mogamia για ηχεία και ic, για τα ενεργά , και θέλω και πολλά ρε γμτ μου , 8 μεγάφωνα , 8 ενισχυτές, cross, pro , xlr, rca, ιστορία.
Άστα Γιάννη, θα ξοδευτείς Πασχαλιάτικα...... :rolleyes:
Κοίτα μόνο να σου μείνει κάνα ευρώ για το.......
20190803_125621.jpg
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Εκραξα μεροκαματιαρη φιλο με ενυσχυτικα ηχεια κλπ σετ απ των 20.000 για την αγορα συνδεσης προ τε αυτων https://www.kosmasaudiovideo.gr/Hxo...terconnects-RCA-RCA-Audio-Note-Kondo-KSL-VcII και οχι αυτων https://www.markgrantcables.co.uk/u...ir-of-cables-canare-l4e6s-star-quad-balanced/

Μονο απ το χρωμα κ τη συσκευασια δε φωναζει ΚΛΟΠΗ.?
Το οτι απογειωσαν λεει τοσυστημα σχετικα με αλλα δεν βρωμαει βαρυ εκουαλαιζετιον που μαζι με το μωβ κ το αριθμημενο ταμπελακι δικαιολογουν τα 700 800 τεχνηεντως υφαρπαγμενα.

Στη λεξη θυμα ο φιλος ειπε οτι ακουει διαφορες.
Εγω τουπα ακους αποκλιση απ το φλατ ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΗ.
Κλεισαμε μανουρηδες.
Με κάθε σεβασμό στην άποψη σου.. άρχισε να βάζεις κανένα ευρώ στην άκρη, γιατί αν πας απ' το σπίτι του "μεροκαματιάρη" φίλου σου για ακρόαση, σίγουρα θα τρέξεις να παραγγείλεις τα ίδια ic για το σύστημα σου!! :wink:
 


head-stef

Headphones
Μηνύματα
632
Reaction score
2.194
Εγώ είμαι σε φάση να παραγγείλω mogamia για ηχεία και ic, για τα ενεργά , και θέλω και πολλά ρε γμτ μου , 8 μεγάφωνα , 8 ενισχυτές, cross, pro , xlr, rca, ιστορία.
Πούλα ένα κανάλι και πάρε καλώδια για τ' άλλα!
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Μονο απ το χρωμα κ τη συσκευασια δε φωναζει ΚΛΟΠΗ.?

Το χρωματάκι τι σε χαλάει είναι αγαπημένο χρώμα των Ιαπώνων και βγαίνει και σε ανοιχτό και πιο σκούρο.


Το οτι απογειωσαν λεει τοσυστημα σχετικα με αλλα δεν βρωμαει βαρυ εκουαλαιζετιον που μαζι με το μωβ κ το αριθμημενο ταμπελακι δικαιολογουν τα 700 800 τεχνηεντως υφαρπαγμενα.

Να είσαι σίγουρος ότι αξίζουν πολύ περισσότερο από αυτή την τιμή ακόμα και καλώδια διπλάσιας τιμής τα περνάν σαν σταματημένα αξίζουν μέχρι το τελευταίο ευρώ.

Στη λεξη θυμα ο φιλος ειπε οτι ακουει διαφορες.

Είναι σίγουρο ότι ακούει διαφορές.
824DCAB9-60B3-4D56-A6A5-B983DECE5AAC.jpeg
 

Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Μονο απ το χρωμα κ τη συσκευασια δε φωναζει ΚΛΟΠΗ.?

Το χρωματάκι τι σε χαλάει είναι αγαπημένο χρώμα των Ιαπώνων και βγαίνει και σε ανοιχτό και πιο σκούρο.


Το οτι απογειωσαν λεει τοσυστημα σχετικα με αλλα δεν βρωμαει βαρυ εκουαλαιζετιον που μαζι με το μωβ κ το αριθμημενο ταμπελακι δικαιολογουν τα 700 800 τεχνηεντως υφαρπαγμενα.

Να είσαι σίγουρος ότι αξίζουν πολύ περισσότερο από αυτή την τιμή ακόμα και καλώδια διπλάσιας τιμής τα περνάν σαν σταματημένα αξίζουν μέχρι το τελευταίο ευρώ.

Στη λεξη θυμα ο φιλος ειπε οτι ακουει διαφορες.

Είναι σίγουρο ότι ακούει διαφορές.
View attachment 161921
 




Μηνύματα
3.767
Reaction score
6.736
Τι να μανουριασουμε ρε?
45 χρόνια στην μάπα σε τρώω :fuckyou:
Μονο απ το χρωμα κ τη συσκευασια δε φωναζει ΚΛΟΠΗ.?

Το χρωματάκι τι σε χαλάει είναι αγαπημένο χρώμα των Ιαπώνων και βγαίνει και σε ανοιχτό και πιο σκούρο.


Το οτι απογειωσαν λεει τοσυστημα σχετικα με αλλα δεν βρωμαει βαρυ εκουαλαιζετιον που μαζι με το μωβ κ το αριθμημενο ταμπελακι δικαιολογουν τα 700 800 τεχνηεντως υφαρπαγμενα.

Να είσαι σίγουρος ότι αξίζουν πολύ περισσότερο από αυτή την τιμή ακόμα και καλώδια διπλάσιας τιμής τα περνάν σαν σταματημένα αξίζουν μέχρι το τελευταίο ευρώ.

Στη λεξη θυμα ο φιλος ειπε οτι ακουει διαφορες.

Είναι σίγουρο ότι ακούει διαφορές.
View attachment 161921
Αφού μαρτυρήθηκε το φιλαράκι και πραγματικά εξεπλάγην (ευχάριστα ) γιατί δεν γνώριζα περί τίνος πρόκειται, το μόνο που θα πω είναι ότι αν τα θύματα έχουν τέτοια συστήματα αναφοράς μακάρι και εγώ να καταφέρω κάποια στιγμή να γίνω τέτοιο θύμα.
Ετοιμάσου gdresios για Σαλαμίνα με την άρση των μέτρων!! ;)
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Μονο απ το χρωμα κ τη συσκευασια δε φωναζει ΚΛΟΠΗ.?

Το χρωματάκι τι σε χαλάει είναι αγαπημένο χρώμα των Ιαπώνων και βγαίνει και σε ανοιχτό και πιο σκούρο.


Το οτι απογειωσαν λεει τοσυστημα σχετικα με αλλα δεν βρωμαει βαρυ εκουαλαιζετιον που μαζι με το μωβ κ το αριθμημενο ταμπελακι δικαιολογουν τα 700 800 τεχνηεντως υφαρπαγμενα.

Να είσαι σίγουρος ότι αξίζουν πολύ περισσότερο από αυτή την τιμή ακόμα και καλώδια διπλάσιας τιμής τα περνάν σαν σταματημένα αξίζουν μέχρι το τελευταίο ευρώ.

Στη λεξη θυμα ο φιλος ειπε οτι ακουει διαφορες.

Είναι σίγουρο ότι ακούει διαφορές.
View attachment 161921
Αδελφέ, η φωτογραφία αυτή αν είχε τίτλο θα ήταν: "η φωλιά των kondo!".
kondo ksl vcI
kondo ksl vcII
kondo ksl spc
respect!
:hi: :hi:

κάποιοι άλλοι φυσικά ακούνε με καλώδια που θα είχαν τίτλο: "η φωλιά των κούκου"...κι έχουν και "άποψη"!!..
τι να λέμε τώρα!!
 
Last edited:




Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.205
Reaction score
26.944
Γεμίσαμε λαγούς και υποτακτικούς
Όποιος διαφωνεί με αυτούς που ακούν καλώδια :gotcha: είναι λαγός και υποτακτικός...!!!!!!!
Συγχαρητήρια δια την κρίσιν σας...
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Όποιος διαφωνεί με αυτούς που ακούν καλώδια :gotcha: είναι λαγός και υποτακτικός...!!!!!!!
Συγχαρητήρια δια την κρίσιν σας...
Οποίος διαφωνεί με αυτούς που ακούν καλώδια, πρέπει να είναι είρων και animator.
Συγχαρητήρια δια το γούστον σας....
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.312
Reaction score
125.160
Αγράμματοι.

Ολιβ ακούν, και νομίζουν ότι πρόκειται για τη γυναίκα του ποπάι..
Οποίος διαφωνεί με αυτούς που ακούν καλώδια, πρέπει να είναι είρων και animator.
Συγχαρητήρια δια το γούστον σας....
Μάλιστα.

Αντί να βάλετε λίγη γνώση στο κεφάλι σας, αντ'αυτού σας απασχολεί το ποιόν της προσωπικότητας και το γούστο αυτουνού που σας ενημερώνει.

Πολύ ενδιαφέρουσα άμυνα.
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.205
Reaction score
26.944
Οποίος διαφωνεί με αυτούς που ακούν καλώδια, πρέπει να είναι είρων και animator.
Συγχαρητήρια δια το γούστον σας....
Πάτε καλά??? Μήνες διαβάζω να χαρακτηρίζουν όσους διαφωνούν με τους χαΛιεντάδες λαγούς, ακόλουθους, κολαούζους κ.λ.π., ορισμένες φορές μάλιστα στα όρια του ποινικού κώδικα...!!
Γιατί δηλαδή όσοι διαφωνούν με τους χαΛιεντάδες είναι σώνει και καλά κολαούζοι.? Οι χαΛιεντάδες που συμφωνούν μεταξύ τους είναι κι αυτοί κολαούζοι, κατ' αναλογία? Πόσα θες να μάς τρελάνεις?
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.558
Μηνύματα
2.864.330
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top