Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
γιανννη η μασάς αν δεν στρώσει με το ύψος...σκάψε το πατωμα :lol: :lol: :lolsign:
Υψος χρειαζεται.Μπες στο room sim και παιξε με το υψος να δεις πως μεταβαλλονται οι ρυθμοι της διαστασης αυτης.Ακομα και με λιγα εκατοστα,μειωνονται αρκετα db.
 

Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Μενει τωρα να συνηθισω λιγο-ολα μου φαινονται παραξενα 5 ποντους πιο ψηλα.Η διαφορα στον ηχο ακουστη παντως!Τωρα παρταρω για το κατορθωμα μου! View attachment 161045
Πιο ψηλά θέλει, πέντε πόντοι είναι λίγοι:biggrin:
divan-transformiruyushchijsya-v-dvuhyarusnuyu-krovat.jpg
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
σίδερα δόξα το Θεό έχεις....φτιάξε μια σκαλωσιά καλη να στρώσουν τα αμπασα....πόντο πόντο μέχρι να το βρεις θα βρεθεί το εμβόλιο κ ακόμα θα χτίζουμε :p
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Υψος χρειαζεται.Μπες στο room sim και παιξε με το υψος να δεις πως μεταβαλλονται οι ρυθμοι της διαστασης αυτης.Ακομα και με λιγα εκατοστα,μειωνονται αρκετα db.
Επτά ζωές...γατάκια, (και με μηχανική απομόνωση...)
1586608586438.png

:lolsign:
Πρόσεχε μόνο και την κλίση των ηχείων στον κατακόρυφο άξονα σε συνάρτηση με το νέο ύψος της κεφαλής,μην έχεις τίποτε...αβαρίες ως προς τη λαμβανόμενη απόκριση off axis...
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Επτά ζωές...γατάκια, (και με μηχανική απομόνωση...)
View attachment 161076
:lolsign:
Πρόσεχε μόνο και την κλίση των ηχείων στον κατακόρυφο άξονα σε συνάρτηση με το νέο ύψος της κεφαλής,μην έχεις τίποτε...αβαρίες ως προς τη λαμβανόμενη απόκριση off axis...
Εχει ηδη ληφθει στα υπ'οψιν και θα ρυθμιστει εκ νεου μολις καταληξω στο υψος...Τα ποδια αυτα ειναι stackable και δελεαζομαι!! :biggrin:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Επομενο βημα ειναι να χρησιμοποιησω αυτα ωστε να ανεβασω τα ηχεια ~10 ποντους ψηλοτερα με το ιδιο ευεργετικο αποτελεσμα οπως της θεσης ακροασης.Αν και αυτο δεν με ικανοποιησει πληρως,σκεφτομαι μια απλη ισοσταθμιση!

Ποδι σορμποθανης
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Επομενο βημα ειναι να χρησιμοποιησω αυτα ωστε να ανεβασω τα ηχεια ~10 ποντους ψηλοτερα με το ιδιο ευεργετικο αποτελεσμα οπως της θεσης ακροασης.Αν και αυτο δεν με ικανοποιησει πληρως,σκεφτομαι μια απλη ισοσταθμιση!

Ποδι σορμποθανης
Γιατί δεν βάζεις κ καμιά γόβα της γυναίκας ....έτσι για την αλητεία :laugh: :lolsign:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Γιατί δεν βάζεις κ καμιά γόβα της γυναίκας ....έτσι για την αλητεία :laugh: :lolsign:
Δεν ξερω αναντεξουν το βαρος...Ειναι 16 κιλα και τα εχω γεμισμενα με αρκετα κιλα σκαγια στη βαση! :lolsign:

Αρκει να ειμαι τυχερος και να ειναι μετρικο το σπειρωμα στις ακιδες...Αν και εχω ποικιλια στις γοβες με αρκετες διαβαθμισεις μεχρι τους 15 ποντους!!!:fuckyou:
 










daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Βλαχ... λαθος - @daharis666 ?
View attachment 166017

Επεται και συνεχεια...
πάλι εύφλεκτα υλικά βλέπω....
σύρμα πίσω...κάνα τσέρκι παραπέρα....
δεν έχεις ησυχία....
θα χουμε δουλειά το ΣΚ :party:
Τί ψώνισες; Subwoofer;
μπα....
θα τον αποβάλουν από το παρεάκι των καλωδιάδων μετά.....:laugh:

από UK....κιόλας....
τίποτα πεταμένα βαρέλια από κανένα χρεοκοπημένο αποστακτήριο μπορεί να βρήκε:lol:
 
Last edited:



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.303
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top