Κατασκευάζοντας το νέο μου «DIY» Rack



Μηνύματα
8.990
Reaction score
12.406
Ειλικρινά, δε χρειάζεται άλλο πόδι, είναι τεσταρισμενο άλλωστε στο δικό μου ρακ!.
Δε λυγίζει με τίποτα!!
Αργοτερα αν χρειαστεί βαζεις ενα μικρό ποδαράκι μεταξυ πατωματος και κάτω μεριας απο το τελευταίο ράφι ακριβως στη μέση και εισαι άρχοντας
Δε το παραγγέλνεις απο τώρα να το έχεις καβαντσα? Πσο θα ειναι πανω απο 10 εκατοστά? Να μη ψάχνεσαι να βρεις το ίδιο αργότερα
 
Last edited:

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Γιατι δεν βάζεις κάτω απο τελευταίο ραφι ενα ποδαράκι ακόμα..
Ώστε να μην ενοχλεί..και να βάλεις στο τελευταίο ραφι τα ποιο βαρια μηχανήματα
Δεν έχω βαριά μηχανήματα οπότε προς στιγμή δεν είναι αναγκαίο, αν στο μέλλον αλλάξει κάτι τότε θα γίνει ίσως κάποια παρέμβαση
Αργοτερα αν χρειαστεί βαζεις ενα μικρό ποδαράκι μεταξυ πατωματος και κάτω μεριας απο το τελευταίο ράφι ακριβως στη μέση και εισαι άρχοντας
Δε το παραγγέλνεις απο τώρα να το έχεις καβαντσα? Πσο θα ειναι πανω απο 10 εκατοστά? Να μη ψάχνεσαι να βρεις το ίδιο αργότερα
Δεν είναι κάτι σπάνιο οπότε ανά πάσα στιγμή μπορεί να παραγγελθεί και να κατασκευαστεί

Το σίγουρο είναι ότι έτσι όπως είναι μπαίνει και η σκούπα χωρίς εμπόδια :D
 
Last edited:




Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Όλα είναι Densen
Monoblocks B350 plus
pre amp B230 cast με επιπλέον εξωτερικό τροφοδοτικό
CD B420 plus
Speakers System Audio Master Ranger
Καλώδια ρεύματος και πολύμπριζο By Argi
Interconnect Kondo KSL-Vc II
Ηχείων Kondo operia SPc-2.5
 


Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
χαλασες ολο το setup...:lolsign:

Καλώδια ρεύματος και πολύμπριζο By Argi
Κάνεις λάθος παίζουν εκπληκτικά σε σύγκριση ακόμα και σε καλώδια του χιλιάρικου τα πατάει στο λαιμό.
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
χαλασες ολο το setup...:lolsign:

Καλώδια ρεύματος και πολύμπριζο By Argi
Κώστα αν τ ακούσεις τα καλώδια του Argi...θα "την ακούσεις" για τα καλά!!
Απλά εξαιρετικά!!
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Κώστα αν τ ακούσεις τα καλώδια του Argi...θα "την ακούσεις" για τα καλά!!
Απλά εξαιρετικά!!
Εγώ έχω περιέργεια να τα ακούσω να δω τι ψάρια πιάνουν.
Και τα kondo επίσης:p

Α ρε!! Δεν θα χειμωνιάσει....:fuckyou::fuckyou:
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Το πολύπριζο είναι μάλλον η πιο βαριά συσκευή!
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Αργοτερα αν χρειαστεί βαζεις ενα μικρό ποδαράκι μεταξυ πατωματος και κάτω μεριας απο το τελευταίο ράφι ακριβως στη μέση και εισαι άρχοντας
Δε το παραγγέλνεις απο τώρα να το έχεις καβαντσα? Πσο θα ειναι πανω απο 10 εκατοστά? Να μη ψάχνεσαι να βρεις το ίδιο αργότερα
Δεν καταλαβε κανεις οτι θα το γυρισει σε ενεργα και δεν θα χρειαστει εξτρα ποδι;Hellow? :lolsign: :biggrin:
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Το πολύπριζο είναι μάλλον η πιο βαριά συσκευή!
δεν είναι τόσο ελαφριά όσο νομίζεις..
ο κάθε μονομπλόκ είναι 15κιλά παρά το slim look τους :wink:
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
@leandros δεν απάντησες στην απορία που είχα προ 2 σελίδων, περί της τοποθέτησης. Με ενδιαφέρει πραγματικά. Εκτός κι αν σκοπεύεις να αναρτήσεις σε νέο νήμα την παρουσίαση του όλου συστήματος (θα ήταν εξίσου ενδιαφέρον). :)
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
@leandros δεν απάντησες στην απορία που είχα προ 2 σελίδων, περί της τοποθέτησης. Με ενδιαφέρει πραγματικά. Εκτός κι αν σκοπεύεις να αναρτήσεις σε νέο νήμα την παρουσίαση του όλου συστήματος (θα ήταν εξίσου ενδιαφέρον). :)
νομίζω ότι δεν αφορά το νήμα καθόλου η απορία σου κι ως εκ τούτου δεν έχεις λάβει απάντηση.
Αν κάποια στιγμή πάρω απόφαση να μπω σ αυτή τη διαδικασία θα σου απαντήσω σε νέο νήμα, πάντως ο χώρος έχει πολλές ιδιαιτερότητες και είχε πολύ κόπο η σωστή τοποθέτηση των ηχείων.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top