Καλώδια και θύματα







Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
@costas EAR στήσε τα μάγκνεπαν (χωρίς σαμπ) στο σαλόνι με τη τζαμαρία, θέα θάλασσα, να αποκτήσεις πρόσωπο στην κοινωνία.
Θέλω και ένα λαμπάτο προ παρακαλώ, τα ncore θα τα κρύψεις κάπου πίσω απο τα ηχεία να μην φαίνονται.

Μουσική μόνο την Ξινή, τζαζ δεκαετίας 60, μικρά σύνολα, Living voice, ξέρεις εσύ. Kraftwerk και Moby μόνο στο υπόγειο..

Θα περάσουμε και Dirac στο pc, Roon, και ενα dac με balanced out και είσαι κομπλέ.
Θα βάλεις και τα καλωδια που εχεις στα ντουλάπια.
Χαϊεντάς αξιώσεων.
Να μετράει η άποψη σου επιτέλους.
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Τι ξεροσφύρι είναι αυτό ρε μάστορα;
Ούτε μια σαλατούλα να σπάσει τη μονοτονία;
Λίγη σως γιαουρτιού με δροσιστικό αγγούρι και εσάνς σκόρδου για να γλυστράει το γουρουνάκι στον οισοφάγο;
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
@costas EAR στήσε τα μάγκνεπαν (χωρίς σαμπ) στο σαλόνι με τη τζαμαρία, θέα θάλασσα, να αποκτήσεις πρόσωπο στην κοινωνία.
Θέλω και ένα λαμπάτο προ παρακαλώ, τα ncore θα τα κρύψεις κάπου πίσω απο τα ηχεία να μην φαίνονται.

Μουσική μόνο την Ξινή, τζαζ δεκαετίας 60, μικρά σύνολα, Living voice, ξέρεις εσύ. Kraftwerk και Moby μόνο στο υπόγειο..

Θα περάσουμε και Dirac στο pc, Roon, και ενα dac με balanced out και είσαι κομπλέ.
Θα βάλεις και τα καλωδια που εχεις στα ντουλάπια.
Χαϊεντάς αξιώσεων.
Να μετράει η άποψη σου επιτέλους.
Όχι μισοδουλειές παρακαλώ,αλλά...ολοκληρωμένες επεμβάσεις.΅Εταζέρες γύρω-γύρω,τραπεζάκια ανάμεσα σε ηχεία και θέση ακρόασης με μπουκάλια από μπύρες και malt πάνω σε αυτά μαζί με το σύγγραμμα του Dr.Toole.

Τί σόϊ ...audio haters είμαστε;;;
Έτσι στήνονται αυτά... είχαμε και τέτοια...
View attachment 175255
Άλλος ...audio hater επί το έργον.:gotcha:
Άμα θυμάσαι,τα έλεγες τότε και...(ημι)ενεργά ,με παθητικό πάντα κρος να εξηγούμαστε...
Μετά από τόση ΄΄απογείωση΄΄,ήταν επόμενο να επέβαινες σε...Jumbo Jet.Και με...χαλάκια μπάνιου εύχομαι....:p
Σε περίπτωση που δεν το συναισθάνονται κάποιοι,όπως μια μερίδα μελών σαρκάζει και αυτοσαρκάζεται (βλ.vet),μια άλλη μερίδα συχνάζει για να κάνει χάζι...τι κράζουν πάλι οι υποτιθέμενοι ΄΄audio haters΄΄.:sneaky:
 
Last edited:


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
Άλλος ...audio hater επί το έργον.:gotcha:
Άμα θυμάσαι,τα έλεγες τότε και...(ημι)ενεργά ,με παθητικό πάντα κρος να εξηγούμαστε...
αν θυμάμαι; Και ερχόταν ο Κφ και μου έκανε χοντρή πλάκα για την Αμάθεια μου! Και κατάλαβα πόσο πολύ διάβασμα θέλει για να μπορείς να καταλάβεις τι παίζει πως παίζει και γιατί παίζει όπως παίζει ...
Να όπως τα παιδιά εδώ .... jumbo καίει η λάμπα....
 





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Α, όχι εμένα, εγώ είμαι στην κατηγορία των φαλακρων ("50€"). :tongue:

Δοξαστε όμως (δικαίως) τον Κόγια, τον κουφού, τον καπετάνιο τον Σπύρο Κωστόπουλο, τον μπλιατσιο, τον rdoherty, τον βετ, τον αδερφό μου, τον Ζαπαντη, τον μπουτχια, κι άλλους τόσους που δεν ζήτησαν 50€ σαν εμάς τους φαλακρες. :gotcha:

Είναι εύκολο να βρείτε ποιοι μοιράζουν γνώση, και ποιοι μοιράζουν άχρηστες "απόψεις" κι εξυπνάδες, δε χρειάζεται υψηλό iq..

Χρειάζεται προσπάθεια για να προσφέρει ο καθένας το λιθαράκι του στην συσσωρευμένη αυτή γνώση, η οποία όντως καθιστά τυχερούς τους αναγνώστες αυτού του φόρουμ, ενώ αντιθέτως, οι τζάμπα εξυπνάδες κι οι απόψεις οι προσωπικές που πρέπει να'ναι και σεβαστές, δεν κάνουν πιο πλούσιο το φόρουμ. ;)
 
Last edited:


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.121
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top