Off Topic


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
είναι από τις κορνίζες του VICKO :lol:
(απο εκια που πουσουνιζετε τα τηγανια εε ? :gotcha:)
ασε ομως τη σχεση μου με την οξυζεναρισμενη να εξελιχθει 🥰
ολα πρεπει να τα σκαλιζεις ?
:drinks:
 




Μηνύματα
407
Reaction score
312
Φίλε καλοακουστο, έχεις ρίξει μεράκι και λεφτά.
Αυτα ειναι τα ωραία να κάνεις μελέτη και σιγά σιγά να χτίζεις και να σου βγαίνουν σωστά τα ματσαρισματα στο αυτι σου.
@Tadakis είσαι απαράδεκτος με αυτά που έγραψες η εμπορος είσαι η απλά σε πονάει που δεν μπορείς να αποκτήσεις ενα nvo phono.
Υ. Γ για να σε προλάβω δεν έχω το συγκεκριμένο phono ενα ταπεινό αναλογικό creek evolution 2 έχω με σχεδόν πρόσφατη αναβάθμιση απο phono της project σε ενσωματομενη πλακετα της creek sequel 3 phono, που ριχνει στα αυτιά ακριβότερα phono της κατηγοριας του.
 

T

Tadakis

Guest
@Tadakis είσαι απαράδεκτος με αυτά που έγραψες η εμπορος είσαι η απλά σε πονάει που δεν μπορείς να αποκτήσεις ενα nvo phono.
Θα μπορούσα να επικαλεστώ τα αντίστοιχα και για εσένα. Άστο λοιπον.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Φίλε καλοακουστο, έχεις ρίξει μεράκι και λεφτά.
Αυτα ειναι τα ωραία να κάνεις μελέτη και σιγά σιγά να χτίζεις και να σου βγαίνουν σωστά τα ματσαρισματα στο αυτι σου.
@Tadakis είσαι απαράδεκτος με αυτά που έγραψες η εμπορος είσαι η απλά σε πονάει που δεν μπορείς να αποκτήσεις ενα nvo phono.
Υ. Γ για να σε προλάβω δεν έχω το συγκεκριμένο phono ενα ταπεινό αναλογικό creek evolution 2 έχω με σχεδόν πρόσφατη αναβάθμιση απο phono της project σε ενσωματομενη πλακετα της creek sequel 3 phono, που ριχνει στα αυτιά ακριβότερα phono της κατηγοριας του.
ξαναγράψε σε παρακαλώ μόνο το πρώτο σκέλος του μηνύματος στο νήμα του μουσικόφιλου
και αν θέλετε να σκοτωθείτε με τον @tabakis μπορείτε να γράψετε εδώ
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.145
Reaction score
26.718
ξαναγράψε σε παρακαλώ μόνο το πρώτο σκέλος του μηνύματος στο νήμα του μουσικόφιλου
και αν θέλετε να σκοτωθείτε με τον @tabakis μπορείτε να γράψετε εδώ
ΕΕΕΕΕ!! Τι το περάσατε το νήμα? Παιδική χαρά?? :biggrin: :roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
ΕΕΕΕΕ!! Τι το περάσατε το νήμα? Παιδική χαρά?? :biggrin: :roflmao:
επίτηδες το κάνω
για να να σπάσουμε τα φλερταρίσματα της κυρα Ρόζης με το μισό φόρουμ... :laugh:
 

Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Για να σιγουρευτω οτι δεν εισαι μηχανημα, πες μου ποσο κανει 1+1:
α
Να του βάλεις φώτο με μέλη πρέπει και να τσεκάρει μονον αυτές που βλέπει τρίχες :biggrin:

Από την πόρτα σου περνω και τηγανιζεις ψάρια και μου πετάς έναν κεφτέ......
 








P

PMC

Guest
Καλό μεσημέρι σ'όλους.Σε προηγούμενο προβληματισμό για ενεργά επανέρχομαι θυμίζοντας τα βασικα.Χώρος σαλ/τραπεζαρια 4,79×6,14×2,68ύψος με μια διπλή μπαλκονόπορτα σε κάθε πλευρά από τη μία γωνία του παραλληλογράμου.Οι στάθμες που ακούω δεν είναι μεγάλες(μεσοτυχία γαρ).Είχα θέσει όριο 7-9χιλ.Οι προβληματισμοί μου είναι :1 KH310+ποιά Σάμπ απ'τα ομόσταυλα; 2 Αν αξίζει μια θυσία για τα KH 420 με τα820σαμπ,ή3 αν βλέπαμε προς Me Geithain και ποιά ε ξ αυτων+σαμπ,πάντα δυκαναλα μιλαμε,κ θα ήθελα όλες τι ς ευκολίες που χρειάζονται π.χ usb,dac,ψηφιακές κ αναλογικές εισόδους να παίζω κ το πικαπακι(έχω φωνο EAR 834p)αν τα λέω καλά κ τ ι άλλο χρειαζεται.Βεβαίως θα φροντίσει ο χώρος από ειδικο.Ευχαριστώ για όποιες συμβουλές σας.Όσοι ξέρετε κ τιμές(Ελλάδος)ακόμη καλυτερα.
καλησπερα @Kleon .
μπορείς να μας πεις γιατί θες να πάρεις ενεργά.....? Η καλύτερα πες μας απόσταση ακροασης.....:)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.610
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top