Ποδήλατο


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
η αλήθεια είναι οτι το είχε φίλος πολύ καιρό πρίν απο μένα...δεν ξερω θα το ψαχουλέψω λίγο να δω. τα πάνε πουθενά για σερβις αυτά?
Ψάξε για την ελληνική αντιπροσωπεία.
Μην αγχώνεσαι.... Θα σε φτιάξει ο θείος wizzy από τη μεγαλόνησο :roflmao::roflmao::roflmao:
ε ναι λογικά , αν δεν του έχει περισσέψει ένα ίδιο, θα σου στείλει ένα υποδεέστερο μέχρι να φτιάξεις το δικό σου και μετά θα σου πει να το κρατήσεις καλού κακού
:dance2::dance2::dance2:
Μωρέ, αν είχα και μου περίσσευε, θα του το έστελνα, αλλά δεν έχω! @applesgr sorry man, ατύχησες!
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
@gbeg δεν αφήνεις τη σύζυγο να ασχοληθεί με το πικ απ κι εσύ να ξεκινήσεις τις ποδηλατικές εξορμήσεις; :biggrin:
Γιωργάρα.....έχω κανει καραντινάτο come back.....ο @bretsos που έχει στράβα μπορεί να επιβεβαιώσει τα λεγόμενα μου.... ;) ;) :lolsign:
Πουλάκι μου, κάνε μια αίτηση να σε κάνουμε μέλος στο AVSite cycling club στο Strava! Και να μπαίνεις και σε αυτό το thread, να μας γράφεις τις περιπέτειές σου! Άντε, όλα εγώ θα στα λέω;;; :roflmao:
 


Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
Γιa Garmin service είναι στην
Εθνάρχου Μακαρίου 1 & Λ. Ποσειδώνος, Άλιμος ΤΚ 17455
Τηλέφωνο: 210-4280223
Email: [email protected]

Μην το ανοίξεις άστο καλύτερα μην δώσεις την δικαιολογία η συσκευή έχει ανοιχτεί δεν αναλαμβάνουμε επισκευή.
Στείλε ένα mail ρώτα κόστος και χρόνους και μετά αποφασίζεις τί θα κάνεις.
 


Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Πουλάκι μου, κάνε μια αίτηση να σε κάνουμε μέλος στο AVSite cycling club στο Strava! Και να μπαίνεις και σε αυτό το thread, να μας γράφεις τις περιπέτειές σου! Άντε, όλα εγώ θα στα λέω;;; :roflmao:
request sent.....
 


Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Νομίζω πως μετράω σωστά. Μη σου πω 60cm καλύτερα...
20201125_142407.jpg

Ναι μέτρα σωστά γιατί και εγώ 59 νόμιζα ότι είχα, πήρα L και είναι μεγάλο τελικά έχω 58 και πήγα σε Μ. Μέτρα με μεζούρα σφιχτά.
Είσαι μακριά γμτ να δοκίμαζα το L να ήμουν σίγουρος...
 
Last edited:



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Ακόμα και να σου μπαίνει το medium, θα είναι οριακό και δεν θα μπορείς να βάλεις ένα σκούφο, καπέλο κλπ
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Ακόμα και να σου μπαίνει το medium, θα είναι οριακό και δεν θα μπορείς να βάλεις ένα σκούφο, καπέλο κλπ
Αυτό σκέφτηκα και εγώ. Παμε για παραγγελία λοιπόν.
Χωρίς τίτλο.png

bretso, αυτή τη στιγμή δεν έχει το wiggle gatorskin folding αλλά wired σε 25c...
Το πίσω ήδη το έσω βάλει folding, δε νομίζω να πειράζει και πολύ να πάρω wired το μπροστινό....

ΥΓ μου έβγαλε αυτό ώς προτεινόμενο.....τρόμαξα λιγάκι....
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
request sent.....
Request accepted! Καλώς ήρθες!
ΥΓ μου έβγαλε αυτό ώς προτεινόμενο.....τρόμαξα λιγάκι....
Έλα ρε, είναι για μην βρέχεται το ποπουδάκι σου! Καλό κάνει, κακό δεν κάνει!
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
πήρα και εγώ αλλά από τότε που το έβαλα δεν έτυχε να βρώ νερά στο δρόμο να δω τι κάνει
 


Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
Έτσι όπως το πέταξες νόμιζα παρέλαβες, πιστεύω θα μείνεις πολύ ικανοποιημένος αφού είσαι κρυουλιάρης, εσύ ψάχνεις ζεστά ρούχα και εγώ ψάχνω όχι τόσο ζεστά, σε δλειά να βρισκόμαστε όλη τη ώρα :biggrin:
πέμπτη είπα;

χμμ...
1606311838853.png


δεν υπάρχει αυτό το next day delivery , σε καμιά ώρα θα έιναι εδώ...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Προλαβαίνεις να βγεις να το δοκιμάσεις :gamer: :biggrin:

Ηθελα να βγω και εγώ σήμερα, έχει σκατοκαιρο
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top