Ποδήλατο

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Ακόμα και να σου μπαίνει το medium, θα είναι οριακό και δεν θα μπορείς να βάλεις ένα σκούφο, καπέλο κλπ
Χρήστο έχουμε την ίδια περιφέρεια κεφαλής βλέπω. Σκούφος χωράει στο δικό σου?
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.322
Χρήστο έχουμε την ίδια περιφέρεια κεφαλής βλέπω. Σκούφος χωράει στο δικό σου?
Έχω ένα castelli που πιάνει και τα αυτιά, και ένα καπέλο που έχω χωράνε κανονικά.
Όταν βάζω το medium 52-58cm στη κεφάλα χωρίς να το σφιξω έχει ένα τζόγο μισού εκατοστού περιμετρικά
 
Last edited:


Μηνύματα
397
Reaction score
446
να'μαστε και μεις :) ήρθε η ποδηλατάραμ' πριν λίγο καιρό. Η αναζήτηση -μαζί και τα βάσανά σας :p - έλαβε τέλος.
IMG_20201102_123132.jpg

έκτοτε παραμένει παρκαρισμένη στο σαλόνι μέχρι να γιάνει το χέρι :cry:

wizzy και Χρήστο ευχαριστώ για τις συμβουλές:hi:(σκελέτο carbon και σειρά 105 αντίστοιχα)

εεεμ δεν τις ακολούθησα ακριβώς κατά γράμμα :whistling::lolsign: Με αλουμίνιο και σόρα κατέληξα ,αλλά οκ θα το αντέξω!

Ε με άρεσε, τι να κάνω;
 


Μηνύματα
14.872
Reaction score
20.419
Ήρθε τελικά? Το δοκίμασες? Βγήκες, πήγες ανάβαση Υμηττού τι έγινε?
μπα αρχίδια , έφυγα 1910 από το γραφείο και καλά ήρθε ο διανομέας αργότερα και δε μας βρήκε.
αύριο το πρωί.
βέβαια με αυτόν τον τρόπο δεν μπορώ να διεκδικήσω την έξτρα χρέωση 9.99 για next day delivery αλλά τι α κάης...
έχασα και 90 λεπτά απ τη ζωή μου να δω μπάλα, κρίμα τα πίξελ που άλλαζαν χρώμα για 90 λεπτά στην panasonic
να'μαστε και μεις :) ήρθε η ποδηλατάραμ' πριν λίγο καιρό. Η αναζήτηση -μαζί και τα βάσανά σας :p - έλαβε τέλος.
View attachment 188368
έκτοτε παραμένει παρκαρισμένη στο σαλόνι μέχρι να γιάνει το χέρι :cry:

wizzy και Χρήστο ευχαριστώ για τις συμβουλές:hi:(σκελέτο carbon και σειρά 105 αντίστοιχα)

εεεμ δεν τις ακολούθησα ακριβώς κατά γράμμα :whistling::lolsign: Με αλουμίνιο και σόρα κατέληξα ,αλλά οκ θα το αντέξω!

Ε με άρεσε, τι να κάνω;
να κάης οτι γουστάης έμαααα.
τί είναι τούτο , λεπτομέριες;
πετάλ παπούτσ και στήσιμο (και κράνος , φωτάκια, ρούχα αμ πως α)
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.322
να'μαστε και μεις :) ήρθε η ποδηλατάραμ' πριν λίγο καιρό. Η αναζήτηση -μαζί και τα βάσανά σας :p - έλαβε τέλος.
View attachment 188368
έκτοτε παραμένει παρκαρισμένη στο σαλόνι μέχρι να γιάνει το χέρι :cry:

wizzy και Χρήστο ευχαριστώ για τις συμβουλές:hi:(σκελέτο carbon και σειρά 105 αντίστοιχα)

εεεμ δεν τις ακολούθησα ακριβώς κατά γράμμα :whistling::lolsign: Με αλουμίνιο και σόρα κατέληξα ,αλλά οκ θα το αντέξω!

Ε με άρεσε, τι να κάνω;
Μεγειά το εργαλείο!!
Δώσε πόνο και εδώ θα είμαστε να πονέσει όσο πιο πολύ γίνεται η τσέπας :biggrin:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.877
Reaction score
20.368
@gonzo Δεν παίζεσαι ρε!!! Άντε, καλές βόλτες μετά την καλή ανάρρωση! Κάνε και λογαριασμό στο Strava για να μπεις στο club μας!
 




Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
παίχτηκε μαλακία με το 530 ; ο άγγλουρας το έβαλε 280
260 το έχει ο bike24 και περιμένουμε μέχρι Παρασκευή να βγάλει τις black friday προσφορές του. Γενικά είναι μοντέλο 2ετίας και φοβάμαι μην αναβαθμιστεί μέσα στο 21 οπότε αν δεν παίξει γενναιόδωρη προσφορά και βολεύεσαι με κάνα ρολόι - κινητό άστο.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.322
Σίγουρα θα βγάλει καινούριο, κλέφτες θα γίνουν εκεί στη garmin, αφού μας έχουν πάρει χαμπάρι...
Παναγιώτ αύριο θα δούμε τι θα μας παρουσιάσει σε προσφορές και ο Γερμανός και αποφασίζεις.
Μέχρι στιγμής μαλλιά από τσόνια το BF στα ποδηλατικά...
Εγώ ο δόλιος περιμένω να δω τι θα παίξει μήπως χτυπησω κάνα μονό βατόμετρο.
Σώτο στο θκός πόσο κρατάει η μπαταρία?
 

Μηνύματα
14.872
Reaction score
20.419
από bike24 για να έχει νόημα πρέπει να πέσει κάτω από 240 αφου έχει 15 μεταφορικά και άλλα 10 nextdaydelivery (αν θες).
αλλά 240 από 300 κατάλογο είναι 20% γεμάτο.
τώρα το θέμα της αλλαγής μοντέλου δε με απασχολεί - χέστηκα σα να λέμε - αν μου κάνει τα γούστα δε πα να αλλάξει 2 μοντέλα...
 



Μηνύματα
397
Reaction score
446
Ρε συ @gonzo, κοπελίτσα είσαι; :biggrin:
ε όχι και κοπελίτσα κοτζαμάν βάγγουλας 😆
ένα και εβδομήντα τρία, τιτάνας λέμε :lolsign:

Αυτό με το αλεζάκι (ότι είναι girls' edition)μου το είπε και ένασ dealer,αλλά δε βρήκα κάτι στο δίκτυο

Παρεμπιπτόντως άμα πέσει στην αντίληψη σας τπτ
campagnolo eurus γύρω στα 500 πειτε κάτι, γιατί τα 580 του chainreactioncycles μου φαίνονται toomuch
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
από bike24 για να έχει νόημα πρέπει να πέσει κάτω από 240 αφου έχει 15 μεταφορικά και άλλα 10 nextdaydelivery (αν θες).
αλλά 240 από 300 κατάλογο είναι 20% γεμάτο.
τώρα το θέμα της αλλαγής μοντέλου δε με απασχολεί - χέστηκα σα να λέμε - αν μου κάνει τα γούστα δε πα να αλλάξει 2 μοντέλα...
Πανάγο άμα αλλάξει το μοντέλο τον Ιανουάριο πχ το παλιό θα πέσει πολύ - αλλιώς σε δυνατότητες δεν έχουν και πολλά να προσθέσουν πλέον...
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.408
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top