Technics sl1200 mk2

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
293
Reaction score
16
Το πικάπ είναι άριστο με κεφάλι standon 680 που δεν είναι στην φώτο.. το πήρα από ανακατασκευή και το έχω 2 3 χρόνια . Από Μήλο τιμή 700

δεκτές ανταλλαγές με πικάπ hifi και με dac
 

Attachments

Last edited by a moderator:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
ανακατασκευή όταν λες? βαμμένο είναι?
δεν έχει πουθενά ταμπελάκι τεκνικς :idk:
 

Μηνύματα
293
Reaction score
16
ανακατασκευή όταν λες? βαμμένο είναι?
δεν έχει πουθενά ταμπελάκι τεκνικς :idk:
έχει από πίσω κανονικά. βαμμένο είναι το σασί από πάνω. Γενικά είναι πολύ καλή κατάσταση. Έτσι το αγόρασα μεταχειρισμενο
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
έχει από πίσω κανονικά. βαμμένο είναι το σασί από πάνω. Γενικά είναι πολύ καλή κατάσταση. Έτσι το αγόρασα μεταχειρισμενο
καλά γιατί το έβαψες, υπήρχαν ειδικά καπάκια για το mk2
 

Μηνύματα
293
Reaction score
16
καλά γιατί το έβαψες, υπήρχαν ειδικά καπάκια για το mk2
Έτσι το πήρα το είπα και πριν και γενικά έχουν αυτοκόλλητα για να τα βάλεις αν το ψάξεις αν έχετε δει απλά δεν τα έχουν βάλεις.
Έτσι το πήρα το είπα και πριν και γενικά έχουν αυτοκόλλητα για να τα βάλεις αν το ψάξεις αν έχετε δει απλά δεν τα έχουν βάλεις.
Και αυτός που το είχε σε σαλόνι δεν του άρεσε ασημί
 

Μηνύματα
293
Reaction score
16
Το πικάπ είναι άριστο με κεφάλι standon 680 που δεν είναι στην φώτο.. το πήρα από ανακατασκευή και το έχω 2 3 χρόνια . Από Μήλο τιμή 700

δεκτές ανταλλαγές με πικάπ hifi και με dac
630 με κεφάλι ortofon m2 red που δεν έχει μπει επανο είναι καινούρια περίπου 10 ημερών στο κουτί τής.
 




Μηνύματα
293
Reaction score
16
Γεια σας. Ας κλείσει η αγγελία γτ μετά από τέτοια σχόλια δεν θα φύγει ποτέ. Ένα πικαπ που είναι άριστο και στο σασί το κάτω κομμάτι γράφει μοντέλο και τα πάντα το ότι έχει βαφτεί το πάνω μέρος το καθιστά ως άχρηστο. Απλά αν το έβαφα ασημί και έβαζα τα αυτοκόλλητα στο καπάκι το πάνω που τα έχω τότε θα είχε πουληθεί. Ας κλεισει ευχαριστώ
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
Γεια σας. Ας κλείσει η αγγελία γτ μετά από τέτοια σχόλια δεν θα φύγει ποτέ. Ένα πικαπ που είναι άριστο και στο σασί το κάτω κομμάτι γράφει μοντέλο και τα πάντα το ότι έχει βαφτεί το πάνω μέρος το καθιστά ως άχρηστο. Απλά αν το έβαφα ασημί και έβαζα τα αυτοκόλλητα στο καπάκι το πάνω που τα έχω τότε θα είχε πουληθεί. Ας κλεισει ευχαριστώ
δηλαδή το αν κάποιος ενδιαφέρεται να αγοράσει ή όχι ένα βαμμένο στο χέρι πικάπ....
θα τον επηρεάσουν κάποια διευκρινιστικά σχόλια πάνω σε αυτό (που όφειλες να το αναφέρεις έτσι κ αλλιώς)?
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.223
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top