Ποδήλατο

Μηνύματα
14.867
Reaction score
20.412
...ούτε το πρώτο λεπτό του ονείρου που τον περιμένει δεν είδε :roflmao:



Α, πολύ γραφικό στα προβλήματα με το clip - unclip το βίντεο... λιγουλάκι υπερβάλει μάλλον :laugh: :gamer:
Πλάκα πλάκα αυτά θα μου ήταν χρήσιμα...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Ποιο είναι το "σοβαρό τρακάρισμα"; Σαν αυτό που είχε ο @bretsos;
Το έχω ξανά πει πολλές φορές πχιο πίσω, το ποδηλατικό κράνος σώζει ζωές.
Περαν του σχεδιασμού, του αερισμού, της αεροδυναμικής που πληρώνεις, πληρώνεις και διασφαλιζεις πως τη ώρα της πρόσκρουσης το κράνος θα παραμείνει στο κεφάλι.
Αυτό επιτυγχάνεται με το σχεδιασμό, τα σωστά υλικά, τα σωστά κουμπώματα και τη σωστή εφαρμογή με τους προσαρμογείς στο κεφάλι.
Μη ξεχνάμε πως μιλάμε ουσιαστικά για ένα τσόφλι με μπόλικο φελιζόλ που καλείται να σε προστατέψει.

Κανένα κράνος δεν θα σε προστατέψει στο 100% γιατί οι συνθήκες του ατυχήματος πάντα είναι διαφορετικές όπως και η αδράνεια που καλείται ένα κράνος να αντιμετωπίσει.
Το ότι είμαι ακόμα μαζί σας να ανεβάζω τις λαχταριστές μου μπάμιες το οφείλω στο κράνος :roflmao: :roflmao: :roflmao: :lolsign:
 


Μηνύματα
1.364
Reaction score
1.142
Βρε εσείς εδώ είστε δυνατοί!!! Το είχα παρατήσει χρόνια το ποδήλατο και το τελευταίο 2μηνο το ξεκίνησα ξανά με το κουμπάρο. Βρισκόμαστε σε ένα σημείο και ξεκινάμε. Δεν είμαστε για βουνά όπως παλιά αλλά είναι ωραία και παραλιακά
 

Attachments





Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Αν έχεις strava δικό σου μπες και στην ομάδα του avsite. Θα την βρεις στα clubs. Αν δεν έχεις, κάνε!
 


Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Εγω πήγα στο απόλυτα καθαρό αέρα!!

View attachment 206327
Με 33,5 Avg o_O:eek::help::hunter::hi:μπράβο ρε Χρήστο... και το υπόλοιπο team τα πήγε εκπληκτικά σήμερα βλέπω... εγώ έχω πάνω από 7 ώρες να ρυθμίζω το οπίσθιο ντεραγιέ>:(
 



Μηνύματα
553
Reaction score
994
Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/IQEJQgXsYeb

Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/fXkchNZsYeb

2 back to back για μένα. Χθες και σήμερα! Πολύ χαλαρή χθες, λίγο πιο καλή ένταση σήμερα άμα περιόδους. Σήμερα πήγα με δύο φίλους που μου ρίχνουν δεκαετίες σε ηλικία, και που πατήσαμε σε δύο φάσεις ούτε που τους έφτανα. Lol! Χεστηκα! Με νοιάζει που ξανά ανέβηκα στο ποδήλατο γιατί πέρασα ένα δύσκολο διάστημα.
🍺🍺🍺🍺🍺🍺

20210327_155624.jpg
20210327_155227.jpg
20210327_154415.jpg
20210326_133815.jpg
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
7 ώρες... Σαν πολλές δεν είναι ρε Σάκη για ντεραγιέ? :oops:
Συμβουλή, ρύθμισε μόνο από τα βιδακια αρχικά και στη πορεία κάνε διορθώσεις από το etube.
Και τα δγιό μαζί δεν θα πετύχεις το απόλυτο.
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Δεν μπορώ να φέρω τα βιδάκια σωστά... μάλλον δεν είναι η μέρα μου την προηγούμενη φορά έγινε σχετικά εύκολα. Το έφερα κάπως, θα το πατήσω λίγο αύριο και θα ρυθμίσω πάλι.
 

Μηνύματα
553
Reaction score
994
Κανένα κράνος και γάντια κοντά με 100 περίπου και για τα δύο, τι θα προτείνατε;
 

Μηνύματα
296
Reaction score
546
Έχει κανένα παλικάρι παλουκοσελο με setback για πώληση ή τράμπα με ίσιο?
Είναι εκτός τον ορίων η καημένη η σέλα καιρό..
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Έχει κανένα παλικάρι παλουκοσελο με setback για πώληση ή τράμπα με ίσιο?
Είναι εκτός τον ορίων η καημένη η σέλα καιρό..
Διάσταση?
Έχω 2 Παλουκοσελα 31,6
Κανένα κράνος και γάντια κοντά με 100 περίπου και για τα δύο, τι θα προτείνατε;
Κράνος αυτό, μέτρα όμως κεφάλι
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.069
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top