Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου














costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.669
Πολύ ωραίο το τρίο του ρεϊ, είχα μαζέψει κάποτε αρκετά σιντιά τους.

Πολλά αγαπημένα κομμάτια, αγαπημένοι δίσκοι βασικά. Είναι δύναμη.
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.669
Χρήστο, δε ξέρω που τα βλέπεις τα βίντεο του γιουτχιουμπ, αλλά άμα βάλεις μια τηλεόραση ανάμεσα στα ηχεία, με ένα οικονομικό blue ray Sony και με ένα media player Nvidia shield, μπορείς να εισέλθεις ωραιότατα στο συνδυασμένο χώρο της εικόνας και ήχου, τόσο για πολλές διαθέσιμες συναυλίες όσο και για οτιδήποτε κυκλοφορεί στο διαδίκτυο.

Μη ξεχνάς πως το τινταλ έχει πολλά βίντεο, πολύ εικόνα.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Χρήστο, δε ξέρω που τα βλέπεις τα βίντεο του γιουτχιουμπ, αλλά άμα βάλεις μια τηλεόραση ανάμεσα στα ηχεία, με ένα οικονομικό blue ray Sony και με ένα media player Nvidia shield, μπορείς να εισέλθεις ωραιότατα στο συνδυασμένο χώρο της εικόνας και ήχου, τόσο για πολλές διαθέσιμες συναυλίες όσο και για οτιδήποτε κυκλοφορεί στο διαδίκτυο.

Μη ξεχνάς πως το τινταλ έχει πολλά βίντεο, πολύ εικόνα.
αμα δω και το μανέστρο ...σινεματζή.... πάει ο κόσμος :p
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
Κωστα, τωρα ειχα αυτη την συζητηση με τον γιο θελει να φερει την τηλεοραση στο θκομ δωματιο
Αλλα εγω ως βαρυς χαιεντας φοβαμε μη δεν ακουω καλα το φανταστικο κεντρικο καναλι
Εχω σποτιφαι, και ενα λαπιτοπι toshiba intel core i3 αρχαιο, και απο χτες επιτελους 50αρα γραμμη στο νετι, δεν διαφωνω με το σκεπτικο σου
Ο προβληματισμος μου ειναι τι αλλαγες θα επιφερει μια τηλεοραση 50' στον ηχο :) :drinks:η ανακλαστικη επιφανεια της ;)
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.291
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top