Διατάξεις Για Το Πνίξιμο Των Θορύβων

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Εγώ δεν κατάλαβα. Μιλάμε για ακουστές παρεμβολές ή για κάποιες που υποθετικά επηρεάζουν τη καθαρότητα του μουσικού προγράμματος αλλά δεν μπορούμε να τις ξεχωρίσουμε με "γυμνό αυτί"?
 




Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.135
Reaction score
26.694
@JOHN MARKOU Μη γελά ρεεεεε, με ενδιαφέρει το θέμα!! άμα είναι να μην αγοράσω τον SHD όταν έρθει η ώρα για αγορές, αλλά να πάρω ένα σετ απο αυτά τα μαραφέτια!!!
Σε βλέπω να παίρνεις το δυναμοφυτό του θείου Πωλ :biggrin: :lolsign:
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Σε βλέπω να παίρνεις το δυναμοφυτό του θείου Πωλ :biggrin: :lolsign:
Είπες δυναμοφυτό και μου ήρθε στο μυαλό το δυναμό. Αλήθεια, αν στήσω ένα δυναμό, δεν θα έχω καλά ρεύματα; Θα βάλω κανένα πονεμένο να τραβάει πετάλι ή μανιβέλα, θα του κόψω και ένα μεροκάματο, γιατί όχι;;; Χμμμμ...!!
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Είπες δυναμοφυτό και μου ήρθε στο μυαλό το δυναμό. Αλήθεια, αν στήσω ένα δυναμό, δεν θα έχω καλά ρεύματα; Θα βάλω κανένα πονεμένο να τραβάει πετάλι ή μανιβέλα, θα του κόψω και ένα μεροκάματο, γιατί όχι;;; Χμμμμ...!!
hamster.gif
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
[...]Θα βάλω κανένα πονεμένο να τραβάει πετάλι ή μανιβέλα, θα του κόψω και ένα μεροκάματο, γιατί όχι;;; Χμμμμ...!!
Βάλε τον @bretsos να κάνει πετάλι. Με 416 Watts FTP δεν θα μείνεις ποτέ από ρεύμα! :roflmao: :roflmao: :roflmao:
Έχει και φθηνή συντήρηση: Δύο πιάτα μπάμιες την ημέρα και καθάρισες! :roflmao: :roflmao: :roflmao:
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Τι είναι πάλι το δυναμοφυτό ? βάλτε κανά λίνκ :) και για εμάς που δεν καταλαβαίνουμε να γελάσουμε.
 




Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Εγω πάντως που δεν έφαγα βρήσιμο (ακόμη) απο τον κο Μάρκου, ευχαριστημένος είμαι.

Ο Ντάχαρης δεν έκανε ακόμη σχόλιο. Περιμένει να δεί πως θα εξελιχθεί η κατάστασις ώστε η παρέμβασή του να έχει μεγαλύτερο αντίκτυπο (ή το πιο λογικό , έχει δουλειά ο άνθρωπος). Για το θέμα του νήματος έχω να πω οτι : ναι καλές είναι οι διατάξεις αυτές ε, ... να τις χαιρονται όσοι τις έχουνε ε, ....πληρώνουμε για να σκάνε οι κατσκευαστές για αυτές ε, ...., ε ναι αυτά .... τέλος.
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.135
Reaction score
26.694
Τι είναι πάλι το δυναμοφυτό ? βάλτε κανά λίνκ :) και για εμάς που δεν καταλαβαίνουμε να γελάσουμε.
Γράψε PS powerplant.

Το θέλω το βιβλίο αυτό!!
Το είχα και κάποιος μου το έφαγε πριν πολλά χρόνια.
Παντού εξαντλημένο...
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Γράψε PS powerplant.


Το θέλω το βιβλίο αυτό!!
Το είχα και κάποιος μου το έφαγε πριν πολλά χρόνια.
Παντού εξαντλημένο...
Α, ευχαριστώ καλέ μου και λογικέ μου άνθρωπε, γιατί ο Σποκ με τα Triffids του και ο Ιαρ με μπλιάχ Σεφερλή με τρέλλαναν στην καζούρα , οι εξυπνάκηδες κατάλαβες ?.

Καλά αυτά που κάνει αυτό το power plant, λίγο πολύ το κάνουν όλοι οι ενισχυτές. Τι νόημα έχει στην πράξη ....? Τι να πω δε ξέρω ... Hi FI is crazy shit
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.193
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top