Διάστημα & Πτήση





Μηνύματα
853
Reaction score
2.952

c.png



"The impressive circumplanetary disk is about 500 times larger than Saturn's rings and encircles a Jupiter-like planet dubbed PDS 70c. Scientists have seen plenty of disks surrounding distant stars, and moon-forming disks around planets like this have been suspected before, but this is the first time such a system has been definitively identified, according to the researchers."
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
φιξντ
@Mr Spock
Ωχ , και ο Σποκ απο αυτούς τους οικολόγους με τα τέσλα είναι ? Τουλάχιστον δεν είναι vegan (νομίζω δηλαδή .... παώ να δω τα φαγητά που ποστάρει εάν και το αποφεύγω αυτό το νήμα, ιδιίως τέτοιες ώρες). :) Έχω μια διαίσθηση οτι ενοχλείται με αυτά τα αστεία μου. Είναι σοβαρός (σε έθαψα Σπόκ χά χά). Το καλύτερο παιδί πρεπει να είναι ....πρώτα απο όλα αφού ανταλλάσει αστεία μαζί σου.
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
@Mr Spock
Ωχ , και ο Σποκ απο αυτούς τους οικολόγους με τα τέσλα είναι ? Τουλάχιστον δεν είναι vegan (νομίζω δηλαδή .... παώ να δω τα φαγητά που ποστάρει εάν και το αποφεύγω αυτό το νήμα, ιδιίως τέτοιες ώρες). :) Έχω μια διαίσθηση οτι ενοχλείται με αυτά τα αστεία μου. Είναι σοβαρός (σε έθαψα Σπόκ χά χά). Το καλύτερο παιδί πρεπει να είναι ....πρώτα απο όλα αφού ανταλλάσει αστεία μαζί σου.
- thanks man . . . το tesla απλά έτυχε και το δοκίμασα . . . από εκεί και πέρα παραμένω λάτρης της βενζίνης και της πίσω κίνησης . . . ( κάτι σαν βινύλιο/λάμπες ) . . . καί τρώω τα πάντα
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
ΤιναυτοίοιΡώσοι; :mad:

 


MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.642
Reaction score
9.202
ΤιναυτοίοιΡώσοι; :mad:

Μήπως η Nauka καίει βότκα; :p
 

Μηνύματα
388
Reaction score
474
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965

Μηνύματα
388
Reaction score
474

Κρίμα αααααα !!!!
 



Μηνύματα
388
Reaction score
474

TGD

Μηνύματα
6.984
Reaction score
7.069
Ο οικονομικός αντίκτυπος μιας διακοπής του Διαδικτύου για μια ημέρα στις ΗΠΑ εκτιμάται ότι θα ξεπεράσει τα 7 δισεκατομμύρια δολάρια.

Απορώ πώς βγάζουν αυτά τα νούμερα. Στις 99% των περιπτώσεων απλά θα κάνεις τις δουλιές μια μέρα αργότερα.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.174
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top