Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
Δεν την έχασες.
Σου την αφαίρεσαν τεχνηέντως. :rofl:
Ελπίζω να μη γίνει το όμοιο και για κάνα κοίλο σπλαχνο μου, ενώ κοιμάμαι... 🤣😜😁

Όλο και κάτι θα πιάνει στη μαύρη αγορά..
 


Μηνύματα
12.400
Reaction score
14.601
Γιατί να μη το χάσουμε;
Εδώ έχουμε χάσει τόσα και τόσα, στο χιούμορ θα κολλήσουμε;
Εγώ έχασα μια σοκολατόπιτα.

View attachment 226088

Τρολιά είναι να μιλάς για ιμερσιβ ήχο, δηλαδή (εννοείται) για dolby atmos, και κάποιοι κεφάλες να απαντούν για Auro, όρο το πεθαμένο.
Δε καταλάβαίνω Κώστα καθώς δε ξέρω καλά (ούτε θεωρητικά, ούτε εμπειρικά), ούτε τι είναι ο ιμερσιβ ήχος, δε ξέρω τι είναι το dolby atmos και δε ξέρω τι είναι το Αούρο. (εγω έκνα πουθενά κάποια τρολιά σε αυτά, αλλά και να έκανα άπαξ και δεν ξέρω τι είναι όλα αυτά δεν δικαιολογούμαι ? Δεν είναι δηλαδή τρολιά αλλά ασχετοσύνη).

Εγω , εάν θες να με βοηθήσεις να καταλάβω τι είναι τρολιά πες μου εαν ήταν τρολιά το ερώτημα που έκνα στον Σταυρο, εαν προτιμάει Μαλμστιν ή Μπλάκμουρ .
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ελπίζω να μη γίνει το όμοιο και για κάνα κοίλο σπλαχνο μου, ενώ κοιμάμαι... 🤣😜😁

Όλο και κάτι θα πιάνει στη μαύρη αγορά..
΄΄Μαύρο΄΄ θα είναι και αυτό από τις πολλές...καταχρήσεις (κρεατικών,οινοπνευματωδών και...χαμηλών) :lolsign:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
Black Ear. Σα να λέμε black Angus.
εάν θες να με βοηθήσεις να καταλάβω
Και να θέλω, που δε το πιστεύω να το πιστεύεις, όσο απίστευτο κι αν είναι, δε μπορώ.
Εδώ δε μπορούσα να πείσω κανέναν για τα κλαιν μαιν που τα έλεγα χρόνια, τελικά εγώ πήγα και τα πήρα. Άσε, δε κάνω για δάσκαλος.
Αν θες να καταλάβεις κάτι, έχεις το Google search να σου λύσει όλες σου τις απορίες.
 




Μηνύματα
12.400
Reaction score
14.601
Αγαπητοί υπόλοιποι "άμεσα" εμπλεκόμενοι, επειδή έχω κάποιες υποχρεώσεις και δε μπορώ να συνεχίσω αυτόν τον διάλογο που εξάλλου δε είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνω καλά .... και ότι δε καταλαβαίνω, καλά είναι να μην μιλάω.... να σας πω : ότι εάν έγινε κάποια παρεξήγηση ή όχι δε ξέρω. (Δε νομίζω μια χαρά κατάλαβα αλλά ΟΚ). Και επίσης εγω δε ξέρω καλά να "διαβάζω μεταξύ των γραμμών".. Εφόσον, δε ξέρω, καλά είναι να διακόπτω την προσπάθεια περαιτέρω συνομιλιάς αποφευγοντας γελοιοποιήσεις. Σε όποιο άλλο νήμα ΟΚ να το έκανα (εαν είχα το χρόνο). Εδω σε αυτό το νήμα , όχι. Ιδίως όταν ο Κος Χρήστος λέει "ειρήνη". Εγω υπακούω.

Εσείς φαίνεται να συνεννοείστε όλοι μια χαρά. Να μη σας χαλάω το κλίμα και ιδίως το νήμα του Κου Χρήστου τον οποίο εκτιμώ ιδιαίτερα.

Στενοχωριέμαι βέβαια καθώς ήταν το μόνο νήμα που ένιωθα ελεύθερος να ποστάρω και δεν ενοιωθα ότι πρέπει να δικαιολογω την κάθε μου φράση ασχολούμενος με "παρεξηγήσεις".

Ότι και να πείτε περαιτέρω δε πρόκειται να απαντήσω , όπως εξάλλου βλέπω δε μου απαντάτε και εσείς.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.801
... βασικα το μονο διλημμα που ειχα ποτε στον μεχρι τωρα βιο μου... ειναι καπτεν μπιφχαρτ ή ζαππα... 🐒
και αλλο ενα ερωτημα ειναι ρολιγκ στονς , μπιλτζ ή χου ? (rolling stones, beatles, ή who). 8-)
επανερχομαι στο θεμα και προσθετω, βασικα ερωτηματα ειναι :
- κρεας ή πσαρι ? -μακαρονια δι μπεστ...
- πχοια μπυρα ?
- βοτκα πορτοκαλι ? ή βοτκα λεμονι ?
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.181
@thva Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος για κάτι τέτοιο.
Στο νήμα του Χρήστου εννοείται ότι κάνουμε ότι θέλει ο Χρήστος :rofl: :lolsign:
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Ακούς Tέτοια ξενέρωτα εσύ? @wnet
σιγά μην καταλάβαινες εσύ ποιος είναι ο Blackmore :p
σ αφήνει ο μαντσιόνε να δεις;;; :p


Αγαπητοί υπόλοιποι "άμεσα" εμπλεκόμενοι, επειδή έχω κάποιες υποχρεώσεις και δε μπορώ να συνεχίσω αυτόν τον διάλογο που εξάλλου δε είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνω καλά .... και ότι δε καταλαβαίνω, καλά είναι να μην μιλάω.... να σας πω : ότι εάν έγινε κάποια παρεξήγηση ή όχι δε ξέρω. (Δε νομίζω μια χαρά κατάλαβα αλλά ΟΚ). Και επίσης εγω δε ξέρω καλά να "διαβάζω μεταξύ των γραμμών".. Εφόσον, δε ξέρω, καλά είναι να διακόπτω την προσπάθεια περαιτέρω συνομιλιάς αποφευγοντας γελοιοποιήσεις. Σε όποιο άλλο νήμα ΟΚ να το έκανα (εαν είχα το χρόνο). Εδω σε αυτό το νήμα , όχι. Ιδίως όταν ο Κος Χρήστος λέει "ειρήνη". Εγω υπακούω.

Εσείς φαίνεται να συνεννοείστε όλοι μια χαρά. Να μη σας χαλάω το κλίμα και ιδίως το νήμα του Κου Χρήστου τον οποίο εκτιμώ ιδιαίτερα.

Στενοχωριέμαι βέβαια καθώς ήταν το μόνο νήμα που ένιωθα ελεύθερος να ποστάρω και δεν ενοιωθα ότι πρέπει να δικαιολογω την κάθε μου φράση ασχολούμενος με "παρεξηγήσεις".

Ότι και να πείτε περαιτέρω δε πρόκειται να απαντήσω , όπως εξάλλου βλέπω δε μου απαντάτε και εσείς.
Αγαπητέ @thva μπορεί να ειπωθεί και τίποτα και να μη γίνει αντιληπτό.... γραπτός λόγος σε forum είναι και όχι face to face... δε βλέπω να έγινε κάτι που να αξίζει να χαλάσουμε τις καρδιές μας, προχωράμε με το ρυθμό μας!!!!
Μη "χαλιέσαι" τσάμπα και βερεσέ !
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.181
σιγά μην καταλάβαινες εσύ ποιος είναι ο Blackmore :p
σ αφήνει ο μαντσιόνε να δεις;;; :p



Αγαπητέ @thva μπορεί να ειπωθεί και τίποτα και να μη γίνει αντιληπτό.... γραπτός λόγος σε forum είναι και όχι face to face... δε βλέπω να έγινε κάτι που να αξίζει να χαλάσουμε τις καρδιές μας, προχωράμε με το ρυθμό μας!!!!
Μη "χαλιέσαι" τσάμπα και βερεσέ !
Naι ρε θυμήσου όταν πρωτάκουσες MANZIONE πόσες μέρες σερί τον άκουγες.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
- κρεας ή πσαρι ? -μακαρονια δι μπεστ...
- πχοια μπυρα ?
- βοτκα πορτοκαλι ? ή βοτκα λεμονι ?
Κρέας μοσχαρίσιο με κόκκινο κρασί.

Άκου τι γιατρό.
Ξέρει αυτός.

FB_IMG_1634211331274.jpg

όταν πρωτάκουσες MANZIONE
Ο μαϊμού δεν είχε γεννηθεί ακόμα, σωστά;
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.801
.... παραλιγο να κσεχασω, οτι ο Blaine Reininger, υπηρξε (για ενα διαστημα) και μελος των Durutti Column (απο το Μαντσεστερ).
(αλλα μην με βαλετε να ψαχνω τι εχω απο D.Column, αγαπαμε.. ) 🐒
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
Μπλέιν (κανονικα ειναι Ρέινινγκερ) αλλα εγω τον λεω Ρένεγκειντ (μτφ αποστατης)...
μεγαλη μορφη, πλεων διαμενει καπου στο Μοναστηρακι, στην Αθηνα..
Αν δεν με απατά η μνήμη μου (που είναι βέβαιο ότι με απατάει αλλά δε ξέρω με ποιον η ρουφχιανα) ήταν το έτος ... (άσε δε λέω, ντροπή) στο μύλο εδώ στη σαλόνικα μπιτς ο μπλέιν και βεβαίως τον είδα λαιβ, και ξανάρθε αρκετές φορές, αφού είχε ερωτα.


 





Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top