Auro 3D



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
kuk202110130044.700x.0.jpg


H SK Broadband σε συνεργασία με την Bang & Olufsen παρουσίασαν μια νέα soundbar. Η ηχομπάρα υποστηρίζει το Artificial Intelligence Sound Max' ( AI Sound Max), το οποίο υπόσχεται τρισδιάστατο ήχο με την βοήθεια της Auro3D τεχνολογίας.
Η ηχομπάρα υποστηρίζει τις φωνητικές λειτουργίες της SK Telecom και προορίζεται για την τοπική IPTV αγορά.
Από πλευράς σχεδιασμού η ηχομπάρα έχει λάβει ήδη το πρώτο βραβείο του Red Dot Design Award 2021, ένα από τα κυριότερα βραβεία του industrial design.
 









daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063


Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Έχεις ξεχάσει την υπεροχή του ανατολικού μπλοκ...

Δεταξέρς καλά φιλαράκ!!!
Και το δεξί (όπως μπαίνουμε) όχημα, σχεδιασμένο από τους Ρώσοι είναι, με σκοπό την περαιτέρω διάβρωση των ιμπεριαλιστών διά της λεγόμενης άχρηστης πολυτέλειας η οποία θα οδηγήσει νομοτελειακά στην επανάσταση του προλεταριάτου και την -διά των όπλων φυσικά, δεν γίνεται επανάσταση άνευ γκανς- εγκαθίδρυση της ...(ποιας άραγε?).. αυτής των πραγμάτων όπου θα ισχύσει το δίκαιο του εργάτη και του...συνεργάτη.
Μάθετε και λίγο μπαλίτσα.
Υπογραφή: Φίλες του Μπογδάνου.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Το Guardians νταξ παπαρίτσα είναι το εχω δει. Έλεγα να το πάρω για τον ήχο γιατί ότι βγει δεν ξαναβγαίνει.
Αλλά 50€ ούτε για αστείο.

Για το Tetragon που έχει σχεδόν τα ίδια, ευχαρίστως.

Αυτό που είναι γ@μ@το και έπαιξε Auro3D στις αίθουσες είναι το Stalingrad. Και αυτό το έχω δει.



Και άλλες από Ρωσία. Ξέρουν από κινηματογράφο οι άνθρωποι.

Πχ, το έχω και σε BluRay.
 
Last edited:




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.402
Reaction score
94.000
Αν δεν γνωρίζουμε από Ρώσικο κινηματογράφο καλό είναι να μην λέμε.........

εξυπνάδες 🙂
Να βγείτε για καφέ με τον @xfader που κι αυτός γνωρίζει πολλά για το Ρωσικό κινηματογράφο.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top