Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
και μια πιο ρυθμικη εκδοση οταν το ειδα στο Λαυριο σε μια μπακαλοταβερνα να το χορευει μια κυρια μου πεσαν τα σαγωνια!!!
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Για τον κ. Μαρκου γιατι αν ακουση τα παραπανω μουσικα τεμαχια θα παθει καταθλιψη :drinks:
 
Last edited:






Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.112
Reaction score
30.056
να δουμε και τα νεα ταλεντα Ιωαννη ελπιζω να συμφωνεις για την νεα γενια :gamer: Γιαννη η Εστια εχει την 9η συμφωνια τρεξε living stereo boston symphony orchestra CharlesMunch :hi:

Οι ακροατές (θεατές μάλλον) της πρώτης σειράς πρέπει να τα είδαν όλα... πολύ ....in your face η ερμηνεία. Κυριολεκτικά.

 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Ζαμπέτας "εναντίον" Αδελφών Φαληρέα (pop 11 , "τα παιδιά της Πάτρας", μετά τα παιδιά του Γρηγόρη κάνανε τους "Ιμάμ Μπαιλντί "κλπ κλπ πολλά άλλα).


 




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
καμμια σχεση το cd της τελαρκ, με το μου που τρια :lol:
 
Last edited:




Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
View attachment 230663
εκανα τιποτα της προκοπης η οχι, ;) ως ασχετος που ειμαι:errwhat:
Σαφής βελτίωση τουλάχιστον ως προς την παρουσία ενέργειας...Έχεις σίγουρα θέματα - αλληλένδετα προφανώς - μεταξύ 20-30 και 45-65 Hz με τη δεύτερη ζώνη συνοδευόμενη και από φαινόμενα group delay,οπότε υποθέτω ότι εκεί πρέπει να έχει οριστεί και κάποιο σημείο cross...
Να δείξεις καταρχάς τι και πώς εγκατέστησες ώστε να βρεθεί η πολυπόθητη ενέργεια στις πρώτες οκτάβες.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.177
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top