Audyssey MultEQ-X

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.465
αν η αλλαγή δεν έχει να κάνει με ουσιαστικό update του κώδικα αλλά με ψιψιψόνια στο pc....θα φάνε κράξιμο

το χουμε δει άλλωστε το έργο στις παλαιότερες εκδόσεις audyssey pro kit...τότε που πουλούσαν ολόκληρο πακέτο (μικρόφωνο, ενισχυτή μικροφώνου,3ποδα κλπ)
για εκείνα τα χρόνια οκ...δούλευε....
σήμερα αν πάνε να μας πουλήσουν το τότε στοκ που τους έμεινε με φειςλιφτ πλαστικά...θα πέσει γιούχα
 
Last edited:





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.465
μακάρι να έχουν να παρουσιάσουν κάτι ανανεωμένο .....περιμένουμε με αγωνία...όχι όλοι :biggrin:
 







Μηνύματα
354
Reaction score
137

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.518
Reaction score
5.704
Δεν σε αφήνει να κάνεις τώρα?
Έχω κάνει και θα το δω, μάλλον live.

Μετά από λίγες μέρες τα περισσότερα τα βάζουν και στο youtube channel της Sound United (Training) οπότε θα το βρείς εκεί αν το χάσεις.
 

Μηνύματα
354
Reaction score
137
Δεν σε αφήνει να κάνεις τώρα?
Έχω κάνει και θα το δω, μάλλον live.

Μετά από λίγες μέρες τα περισσότερα τα βάζουν και στο youtube channel της Sound United (Training) οπότε θα το βρείς εκεί αν το χάσεις.
εχω κάνει register απο την προηγουμενη βδομαδα, επίσης ειχα στο νου μου οτι ειναι κυριακή.. έλεγε να έχεις headset θα προσπαθησω να μπω
 
Last edited:

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.518
Reaction score
5.704
δεν είναι προϋπόθεση.
το headset το προτείνουνε γιατί μάλλον θα αφήσουνε και το κοινό να μιλήσει live κάνοντας ερωτήσεις σε κάποιο σημείο.
 

Μηνύματα
354
Reaction score
137
δεν είναι προϋπόθεση.
το headset το προτείνουνε γιατί μάλλον θα αφήσουνε και το κοινό να μιλήσει live κάνοντας ερωτήσεις σε κάποιο σημείο.
ναι 30' ερωτησεων
θα αραξω με το sexBox καναπε Headset ....και nachos μπυρα
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.753
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top