Max SPL ηχείων.


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Πρόσεξε μη χτυπήσεις!! :biggrin:
Χτυπαω άσχημα. 😎

Έχω φάει πολλές ώρες στο σάκο του μποξ στην υπογα, δεν είναι χαβαλες, άμα φας καμιά καλή, θα σου φύγει το κεφάλι απ'το σβέρκο. 😂😜😁

Τες πα, επί του θέματος, μη περιμένετε από μένα λύσεις για φόνο στειτζ. Άμα θελετε αηδίες, να βρείτε πως θα τις κάνετε, εγώ προτείνω στριμινγκ.

Εκτός του στριμινγκ, τα υπόλοιπα είναι στην κατηγορία "μλκιες". Τις θέλετε; ωραία, πληρώστε τις.
 

gid

Μηνύματα
7.316
Reaction score
8.540
Τες πα, επί του θέματος, μη περιμένετε από μένα λύσεις για φόνο στειτζ. Άμα θελετε αηδίες, να βρείτε πως θα τις κάνετε, εγώ προτείνω στριμινγκ.
Σημαντική η συνεισφορά σου στην κουβέντα λοιπόν. Μάθαμε για την υπόγα.

Έλα καημένε, είσαι και μεγάλος άνθρωπος....
 

Μηνύματα
908
Reaction score
2.560
Μη με μπλέκετε με πικάπ γιατί θα αρχίσω τις ανάποδες.

Η υπομονή έχει και τα όριά της.
Όχι ρε:

Πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ,
πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ, πικάπ!

Για να μάθεις:biggrin:
 


TGD

Μηνύματα
6.984
Reaction score
7.069
Υπάρχει πάντα το κλασικό πια Yamaha WX-C50 για κέντρο ελέγχου (€340) στο οποίο πρέπει να προστεθεί ένα phono stage. Ίσως κάποιο Project Phono Box (από €80) ή αν το budjet είναι περιορισμένο και το πικάπ παραμείνει από το κόμπακτ σύστημα ένα Behringer PP400 (€25).
Μαζί με το προηγούμενης γενιάς Kali LP6 (σε προσφορά €300 το ζευγάρι) φτάνουμε τα €720. Βάλε και κανά €70 για βάσεις ηχείων, καλώδια, κλπ.
Και αργότερα προσθέτεις το sub της Kali (€579) φτάνουμε τα €1369, βάλε και τα κάλώδια για το σαμπ, έχουμε τελικό πακέτο στα €1400.
Όχι μόνο είναι μέσα στο budget σου, μάλλον θα βρεις και μαγαζί να στο δώσει όλο μαζί από την αρχή με λίγες δόσεις. Και για να ευχαριστηθεί ο Κώστας θα έχεις και streaming!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.170
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top