Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου






Μηνύματα
12.371
Reaction score
14.582
Για τον WNET;;;;;;;)
Αυτοι οι δύο Κε Χρήστο θέλουν να μας κάψουν τα τουιτερ (@wizzy και @Decembered ). Τι νομίζεις έγω χαζός είμαι και ανοίγω τα λίνκ τους, πρώτα και μόνο στο (με τα ήδη ψιλοκαμενα ηχείακια, να αυτοί θα μου τα κάψανε τώρα που το σκέφτομαι) του χαζο Μακ λαπτόπ ? χα χα.:D

Ο @wnet είναι καλό παιδί και σεβάσμιο, μην τον βάζεις στην ίδια μοίρα με αυτούς τους ακατανόμαστους χα χα. Πρώτα απο όλα είναι απο επαρχία και αυτό τον έχει σώσει σαν άνθρωπο (λέμε τώρα εναν μόνο παράγοτα). :D
Τι είναι αυτόι βρε Δεκέμβριε πάλι χα χα ? που βαζει ο Ουιζυ....για κάνε μια ενημέρωση.
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Για πεσμε μρε THVA εσυ ξερς πολυ περισσοτερα απο μενα του ''μουσικου '' ιδιωματος που ακουνε
η Μαιμουμου και ο Γουιζι;) ενιοτε και ο Αρχιτρανσμεταλοφρικουλας βορειοδυτικος του θεσσαλικου καμπου:p
Απο τους τρεις εριτιτιμους Κυριους ποιος ειναι ποιο Αγριος:);)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
μπανταρα, εχουν αναφερθει πολακις στο σαιτ.
 

Μηνύματα
12.371
Reaction score
14.582
Για πεσμε μρε THVA εσυ ξερς πολυ περισσοτερα απο μενα του ''μουσικου '' ιδιωματος που ακουνε
η Μαιμουμου και ο Γουιζι;) ενιοτε και ο Αρχιτρανσμεταλοφρικουλας βορειοδυτικος του θεσσαλικου καμπου:p
Απο τους τρεις εριτιτιμους Κυριους ποιος ειναι ποιο Αγριος:);)
Με σειρά.... Ουίζυ, Δεκέμβριος, wnet. ( O Δεκέμβριος έχει τα σκαπανεβάσματα του χα χα) αλλά να επειδή π΄ρπει να ταμπελιάσω κόσμο. χα χα
μπανταρα, εχουν αναφερθει πολακις στο σαιτ.
Τρελο σχόλιο απο Σποκ χα χα. και βιβλίο για σοαιαλιστικες ψυχασθένειες καπιταλισμού. Ω, ρε τι γίνεται, να για αυτό βρίζω εγω αβαντ γκαρντ και μετα μοντερνισμούς. Είναι και οκάλτ ? χα χα χα. Χαμός στο ίσιωμα.

Εχουν και άλλα άλπμουμ "καλυτερα' απο αυτό ? ή έτσι πανε όλα χα χα.
 
Last edited:

Μηνύματα
12.371
Reaction score
14.582
Για πεσμε μρε THVA εσυ ξερς πολυ περισσοτερα απο μενα του ''μουσικου '' ιδιωματος που ακουνε
η Μαιμουμου και ο Γουιζι;) ενιοτε και ο Αρχιτρανσμεταλοφρικουλας βορειοδυτικος του θεσσαλικου καμπου:p
Απο τους τρεις εριτιτιμους Κυριους ποιος ειναι ποιο Αγριος:);)
Τι να σου πω Κε Χρήστο, εγω είμαι (ήμουν) άλλη γενιά ¨φιλοσοφίας σκληρότητας". Απο ότι βλέπω (ακούω) αυτοί έχουν ξεφύγει, οι νέοι. Βνετ καταλαβαίνω. Οι αλλοι είναι εξωγηινοι , εκτός όταν κανουν αναδρομη στα παλιά χα χα. Εξέλιξη , .... εαν ήξερα οτι θα οδηγούμασταν τόσο ακραία ... τελωσπάντων οι νέοι ξέρουν (νομίζουν) παντα καλύτερα (και ας μην ξερουν).... αυτο είναι η ζωή.

Εαν η σκληρότητα δεν πάει χέρι χέρι (στη μουσική αλλά και στη ζωή) με την μαλακότητα δεν έχει καμιά αξία. Μάλσιτα η καλύτερη και πιο χρήσιμη είναι αυτή που ακριβως προκύπτει πρώτα (ή συμαβδίζει με) απο την μαλακότητα.
 
Last edited:


Μηνύματα
12.371
Reaction score
14.582
.. για μενα ειναι δισκοι αναφορας.
αναφοράς σε τι ? στην ψυχασθένεια (σχιζοφρένεια) που λέει και ο Σποκ χα χα. Καλά ενταξει δεν τους ξέρω απο αυτό που ποσταρισθηκε κρινω μόνο. Θα έλεγα χειρότερα αλλά αφου αρέσουν στον σποκ, επιφυλάσσομαι να τους ψάξω χα χα.
 

Μηνύματα
12.371
Reaction score
14.582
.. για μενα ειναι δισκοι αναφορας.
Πες μου ότι κάνεις πλάκα please ...PLEASE xa xa.

αυτοί είναι ? (ε, εντάξει, αλλά όχι και post punk, να αυτά λέω , με τις ¨συγχρονες" ταμπέλες). Όχι τιποτε άλλο , θα τρίζουν τα κόκαλα της punk. xa xa. Όλα post punk τα λέμε. Καλά δεν επιμένω , δεν ξέρω εγω απο αυτά (αυτά ειναι για ιστορικούς).

 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.942
Reaction score
20.445
Απο τους τρεις εριτιτιμους
Με σειρά.... Ουίζυ, Δεκέμβριος, wnet. ( O Δεκέμβριος έχει τα σκαπανεβάσματα του χα χα) αλλά να επειδή π΄ρπει να ταμπελιάσω κόσμο. χα χα
Ω, σας ευχαριστώ πολύ για την αναγνώριση! Θα συνεχίσω να εργάζομαι σκληρά για να διατηρήσω τα πρωτεία! :dance2:

Κι επειδή ρωτήσατε, στο φίλο μου τον @wnet θα κεράσω Anaal Nathrakh. Μόλις βρεθώ μπροστά από υπολογιστή, θα αναρτήσω αντιπροσωπευτικό album.8-)
 





Μηνύματα
12.371
Reaction score
14.582
Τότε είχαν και κλασική ορχήστρα. Τώρα τεκνο μπιτ με φωτορυθμικά. :D

Επίκαιρο κιόλας λόγω Γιουροβίζιον και πολέμου. Κάτι για βόμβες, τάφους νεκρών για λίπασμα και πρόσφυγες, λέει.

 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
Και άλλοι πειραματισμοί είναι αυτοί ? Μουσική πότε θα αρχίσουν να παιζουν ? :D
.. το μουσικο μερος σε αυτα τα ειδη ειναι τριτευοντως σημασιας, δεν μας πολυαπασχολει.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.865.154
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top