Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου





Μηνύματα
12.400
Reaction score
14.601
... λες να ακουγεται καλητερα στην εκδοση βινυλιου? 🐒
Και με λάμπες φυσικά. Ξέρεις τι ωραία τα παίζει τα μέταλ , εμένα ? Καταλαβαίνεις ότι είναι μουσική και όχι (τόσο πια χα χα) βαβούρα.
 



Μηνύματα
12.400
Reaction score
14.601
...προτιμω να βαλω ηλεχτρικη σκουπα στη πεταλιερα μου. :beach:
Κοιτα τώρα να πούμε την αλήθεια ε ? Αυτό το SPK πως το λένε, είναι χειρότςρο απο τα μέταλ. :D
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.801
Κοιτα τώρα να πούμε την αλήθεια ε ? Αυτό το SPK πως το λένε, είναι χειρότςρο απο τα μέταλ. :D
δεν μας απασχολει το μεταλ οταν ακουμε SPK. ειπαμε, industrial music for industrial people - και ειναι πεπερασμενο ειδος με αρχη μεση και τελος-σε αντιθεση με το αλλο που το τραβαν απταμαλλια για να μακρινει. 🐒
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Υπερβάλλεις.

Κατά τα άλλα, Test Department, ακούς;
 





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.801
Υπερβάλλεις.

Κατά τα άλλα, Test Department, ακούς;
καμμια υπερβολη, οταν ο τσενεσις πι αλλαζε φυλο, ο χετφιλντ δεν ηκσερε να δενει τα κορδονια του. :king: :angel:
Τεστ Ντεπτ, ναι πολυ πιο συχνα, σε σχεση με του TG και απο τους SPK, οι Test Dept. ηχητικα ομοιαζουν-οπου επιλεγουν να ομοιαζουν (γιατι οι Test Dept εχουν πολλα κομματια πολυ πιο ευηχα και οργανικα απο τους υπολοιπους) - βεβαια δεν εχω ακουσει τι εχουν βγαλει τελευταια (γιατι επαιρνα πολλα νοτιφικεισο απο αυτους στο τουιτερ/το ιδιο και οι ποπ γκρουπ 🐒 ).
 
Last edited:


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
καμμια υπερβολη, οταν ο τσενεσις πι αλλαζε φυλο, ο χετφιλντ δεν ηκσερε να δενει τα κορδονια του. :king: :angel:
Τεστ Ντεπτ, ναι πολυ πιο συχνα, σε σχεση με του TG και απο τους SPK, οι Test Dept. ηχητικα ομοιαζουν-οπου επιλεγουν να ομοιαζουν (γιατι οι Test Dept εχουν πολλα κομματια πολυ πιο ευηχα και οργανικα απο τους υπολοιπους) - βεβαια δεν εχω ακουσει τι εχουν βγαλει τελευταια (γιατι επαιρνα πολλα νοτιφικεισο απο αυτους στο τουιτερ/το ιδιο και οι ποπ γκρουπ 🐒 ).
Υπερβάλλεις. :biggrin:

Κατά τα άλλα, Skinny Puppy, ακούς;
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top