Εδώ γελάμε






exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Τί κοιτάζει;;;

Ο κυρ-Κώστας και η κυρα-Φρόσω είναι παντρεμένοι για 50 χρόνια και έχουν περάσει τα 70...
Όλη του τη ζωή ο κυρ-Κώστας ονειρευόταν ένα ζευγάρι παπούτσια απο δέρμα κροκοδείλου και αποφάσισε ότι ήρθε επιτέλους η στιγμή να τα πάρει...
Μπαίνει λοιπόν στο σπίτι του με τα καινούργια του παπούτσια και ρωτάει τη γυναίκα του...

- Λοιπόν γυναίκα, βλέπεις κάτι το διαφορετικό επάνω μου;
- Τι το διαφορετικό μπορεί να έχεις Κώστα μου; Φοράς το ίδιο πουκάμισο όπως πάντα και το ίδιο παντελόνι όπως πάντα...
Ο κυρ-Κώστας δεν το βάζει κάτω... Πάει στο υπνοδωμάτιο , βγάζει όλα του τα ρούχα, εκτός απο τα παπούτσια και τσίτσιδος επανέρχεται...
- Τώρα;;; βλέπεις κάτι διαφορετικό επάνω μου; την ξαναρωτά...
- Τι το διαφορετικό Κώστα μου;;; Κρέμεται προς τα ... κάτω όπως πάντα, του απαντά...
Προσβεβλημένος ο κυρ-Κώστας βάζει τις φωνές!
- Ακριβώς! Και ξέρεις γιατί κρέμεται προς τα κάτω; Γιατί κοιτάζει τα καινούργια μου παπούτσια!!!
Κι εκείνη...
- Ε, τότε καλύτερα να αγόραζες καινούργιο καπέλο!!!
 


exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Τρεις φίλοι, ανάμεσά τους ο ένας μεθυσμένος, πάνε σε ένα οίκο ανοχής για να ικανοποιήσουν την ανάγκη τους!
Μπαίνουν μέσα και βρίσκουν την υπεύθυνη που θα τους έλεγε με ποια κοπέλα θα συνερευθούν...
– Γεια σας...
–" Γεια σας", λέει η υπεύθυνη...
– Θα θέλαμε τρεις κοπέλες για να…καταλαβαίνετε...
– "Λυπάμαι. Αυτήν την στιγμή είναι διαθέσιμες μόνο δύο"...

Πετάγεται ο ένας και της λέει στο αυτί να δώσουν στον μεθυσμένο μια φουσκωτή κούκλα που δεν θα το καταλάβει... Πηγαίνουν λοιπόν και αφού τελειώνουν βγαίνουν για να πουν τις εντυπώσεις τους...
Λέει ο πρώτος :
– Εμένα πρέπει να ήταν Αγγλίδα, γιατί φώναζε “Yes Babe!”...
– Και εμένα πρέπει να ήταν Κινέζα, γιατί φώναζε κάτι “Tσιν Tσον”!!!Λέει ο δεύτερος...
Λέει και ο μεθυσμένος :
– Εμένα πρέπει να ήταν μάγισσα, γιατί έκανε ένα “Φσσστ” και έφυγε από το παράθυρο…!!!
 







Μηνύματα
421
Reaction score
737
Νεαρη δημοσιογραφος παιρνει συνεντευξη απο την γιαγιά της, για να κανει την πρακτικη της....
- Γιαγιά εκανες ωραια ζωη?
- Ναι παιδακι μου μια χαρα ηταν η ζωη μου.
- Και με τον παππου γιαγιά, περασατε ωραια?
- Ναι παιδακι μου, μια χαρα ηταν με τον παππου σου.
- Και κανατε και σεξ με τον παππου, και παιχνιδάκια?
- Ναι παιδι μου, ολα τα καναμε με τον παππου.
- Δηλαδη γιαγια κανατε και το 69 ?
- Ε βεβαια παιδι μου, εννοειται οτι καναμε και το 69.....
.......αφου το 70 πεθανε ο παππου σου...:)
 







ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.110
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top