Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?


mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Συνήθως γίνονται κρεμαστάρια όσα δεν φτάνουμε και πηδαμε για να τα πιάσουμε. Όχι αυτά που πατάμε. 😉
Καλα θα'ταναι να μπορουσατε να πηδηξετε περισσοτερο παντως.... Αλλοιως θα υπαρχουν παντα αλλοι που πηδανε απο επανω σας...
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.478
Ας δούμε και τι λένε αυτοί που πουλάνε dsd ηχογραφήσεις
The overwhelming majority of the DSD recordings sold by NativeDSD were recorded in DSD, edited, and post processed in DXD, and then converted (modulated) into DSD deliverable bitrates...
...The exception to the above are the albums from labels including Eudora, Forward Music Italy, Hunnia, IsoMike, Just Listen, and Yarlung that are recorded in DSD, and do no PCM or DXD post processing mixing, level balancing, EQ etc.
Παντως και εγω που διαθετω ενα συστημα που οποιος το ακουσε ποτε του "επεσε το σαγονι", (στην κυριολεξια και ειναι εκατονταδες) οταν παιζω ψηφιακη πηγη, παρολο που παραμενει το σοκ, δεν μπορεις παρα να γελασεις σε συγκριση.
Είπαμε, δεν εχεις αρκετά αναλυτικό σύστημα για να αναδείξεις τα πλεονεκτήματα των ψηφιακών αρχείων.
Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Ας δούμε και τι λένε αυτοί που πουλάνε dsd ηχογραφήσεις
The overwhelming majority of the DSD recordings sold by NativeDSD were recorded in DSD, edited, and post processed in DXD, and then converted (modulated) into DSD deliverable bitrates...
...The exception to the above are the albums from labels including Eudora, Forward Music Italy, Hunnia, IsoMike, Just Listen, and Yarlung that are recorded in DSD, and do no PCM or DXD post processing mixing, level balancing, EQ etc.

Είπαμε, δεν εχεις αρκετά αναλυτικό σύστημα για να αναδείξεις τα πλεονεκτήματα των ψηφιακών αρχείων.
Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
LOL... Eχω ενα απο τα ποιο αναλυτικα, μουσικα και δυναμικα συστηματα παγκοσμιως αγαπητε μου.... Ενα απο αυτα που δεν εχεις, ουτε προκειται να ακουσεις ποτε σου... + μερικες χιλιαδες βυνιλια βεβαια σε μια συλλογη που προκαλει δεος... τα 2α μονο εχω ψηφιακα...
 

Μηνύματα
7.270
Reaction score
11.819
Καλα θα'ταναι να μπορουσατε να πηδηξετε περισσοτερο παντως.... Αλλοιως θα υπαρχουν παντα αλλοι που πηδανε απο επανω σας...
Η βασική διαφορά έγκειται στο γεγονός ότι κάποιοι δεν έχουμε ανάγκη να αποδείξουμε τίποτα και σε κανένα, ειδικά στον εαυτό μας... ;)
LOL... Eχω ενα απο τα ποιο αναλυτικα, μουσικα και δυναμικα συστηματα παγκοσμιως αγαπητε μου.... Ενα απο αυτα που δεν εχεις, ουτε προκειται να ακουσεις ποτε σου...
Πες το μερικές φορές ακόμα και ίσως να το πιστέψεις κι εσύ ( οπότε και θα πάψεις να το διατυμπανίζεις ).
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.478
LOL... Eχω ενα απο τα ποιο αναλυτικα, μουσικα και δυναμικα συστηματα παγκοσμιως αγαπητε μου.... Ενα απο αυτα που δεν εχεις, ουτε προκειται να ακουσεις ποτε σου...
:lolsign:

Ναι, για δείξε...βάζω στοίχημα πως είναι ΓΤΠΚ, επιεικώς
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Η βασική διαφορά έγκειται στο γεγονός ότι κάποιοι δεν έχουμε ανάγκη να αποδείξουμε τίποτα και σε κανένα, ειδικά στον εαυτό μας... ;)


Πες το μερικές φορές ακόμα και ίσως να το πιστέψεις κι εσύ ( οπότε και θα πάψεις να το διατυμπανίζεις ).
:lolsign:

Ναι, για δείξε...βάζω στοίχημα πως είναι ΓΤΠΚ, επιεικώς
Αστο... δεν θελεις! ουτε και προκειται... το εχουν δει και ακουσει πολλα μελη ομως και μετα γελανε μαζι σας και τις "αποψεις" σας... Δεν αναρωτιεσαι γιατι ησαστε μονο οι ιδιοι (μια χουφτα) που μιλατε μεταξυ σας σε "συζητησεις" που δεν παρακολουθει κανενας εκτος απο τους ιδιους....

Ειδες τα views οταν μιλαω εγω?
 
Last edited:

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Έλα τα σεντόνια να «στρώνονται» για την απόδειξη του αντίθετου!!
Χαχαχαχα. Ρε σεις ακρόαση μόνο με βινύλιο. Λίστες με ψηφιακά είναι τέλειες στο μαγαζί ή στο σπίτι όταν εχουμε τραπέζι και επειδή ψήνουμε δεν προλαβαίνουμε να αλλαζουμε τον δίσκο😆😆😆
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.945
View attachment 251981
Αστο... δεν θελεις! ουτε και προκειται... το εχουν δει και ακουσει πολλα μελη ομως και μετα γελανε μαζι σας και τις "αποψεις" σας...
Ε πες κι εσύ βρε ποιά είναι αυτά τα μέλη να μιλήσουν ''οι άλλοι'' μαζί τους μήπως βγει καμμιά άκρη.. :p

Αφού βλέπεις, εδώ υπάρχει πρόβλημα εμπιστοσύνης, εσένα δεν σε πιστεύουν.. :beach:
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Αστο... δεν θελεις! ουτε και προκειται... το εχουν δει και ακουσει πολλα μελη ομως και μετα γελανε μαζι σας και τις "αποψεις" σας... Δεν αναρωτιεσαι γιατι ησαστε μονο οι ιδιοι (μια χουφτα) που μιλατε μεταξυ σας σε "συζητησεις" που δεν παρακολουθει κανενας εκτος απο τους ιδιους....

Ειδες τα views οταν μιλαω εγω?
ποια views μωρ καημένε....τι είναι εδώ tik tok ?

διαχρονικό φαινόμενο.....τα μέλη είναι κουτσομπόλες....
τα καραγκιοζιλίκια πάντα τραβάνε κόσμο
δες τα πολιτικά μόλις σκάνε αριστεροί να δεις τις γίνεται :biggrin:
 

Μηνύματα
7.270
Reaction score
11.819
Αστο... δεν θελεις! ουτε και προκειται... το εχουν δει και ακουσει πολλα μελη ομως και μετα γελανε μαζι σας και τις "αποψεις" σας... Δεν αναρωτιεσαι γιατι ησαστε μονο οι ιδιοι (μια χουφτα) που μιλατε μεταξυ σας σε "συζητησεις" που δεν παρακολουθει κανενας εκτος απο τους ιδιους....

Ειδες τα views οταν μιλαω εγω?
Λογικό. Αγαπάμε να βλέπουμε τους δόκτωρες να σας γλεντάνε. Γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε;;;
 





Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.714
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top