Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Παρότι το AVsite προωθεί την ανταλλαγή απόψεων και στηρίζει τη μοναδικότητα κάθε προσωπικότητας, μηνύματα που θα υπερβαίνουν τα όρια σε προσωπικές αντιπαραθέσεις, όπως για παράδειγμα υβριστικές εκφράσεις και προσωπικές επιθέσεις μεταξύ μελών απαγορεύονται και θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.
και συγκεκριμένα για το ''θεματάκι'' σου...


Επειδή τα θέματα Covid-19 και όλα όσα τον αφορούν (εμβολιασμοί κλπ) είναι πάρα πολύ σοβαρά για να παίζει κανείς μαζί τους, αφού αφορούν ανθρώπινες ζωές, αποφασίσαμε σαν συντονιστική ομάδα του AVsite την διαγραφή κάθε μηνύματος που αμφισβητεί τόσο την ύπαρξη της απειλής του ιού, όσο και του μόνου -μέχρι στιγμής- μέτρου αντιμετώπισής του, που είναι ο εμβολιασμός.

Όσοι έχουν διαφορετική άποψη, παρακαλούνται να απέχουν από τα σχετικά θέματα. Η θεματολογία άλλωστε του φόρουμ παρουσιάζει ποικίλο ενδιαφέρον και αλλού.

Όσοι, παρόλα αυτά, επιμείνουν, τα μηνύματά τους θα διαγράφονται, ενώ οι ίδιοι θα δέχονται warning για την δημοσίευση ακατάλληλου περιεχόμενου την πρώτη φορά και ban την επόμενη.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.102
Reaction score
124.658
Όσοι αντιεμβολιαστές, παρόλα αυτά, επιμένουν να μην παίρνουν δεύτερο σαμπ, τα μηνύματά τους θα διαγράφονται, ενώ οι ίδιοι θα δέχονται καρπαζιές στο σβέρκο σα το Ζίκο σε κάθε τυχαία συνάντηση σε εκθέσεις κλπ, και ένα βινύλιο στο κεφάλι καπέλο σα το Βέγγο.
Πολύ βάρβαρες αποφάσεις πήρατε.
Ένας ανασκολοπισμός θα αρκούσε.
Όσοι έχουν διαφορετική άποψη, παρακαλούνται να τη βάλουν στον πάτο τους
Αυτό σωστό.
 

Μηνύματα
469
Reaction score
239
..την διαγραφή κάθε μηνύματος που αμφισβητεί τόσο την ύπαρξη της απειλής του ιού, όσο και του μόνου -μέχρι στιγμής- μέτρου αντιμετώπισής του, που είναι ο εμβολιασμός.
Σαν να ακούω ΣΚΑΪ.
Τεσπά η ζωή συνεχίζεται :)
Τις καλημέρες μου
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.152
Reaction score
93.263
και συγκεκριμένα για το ''θεματάκι'' σου...


Επειδή τα θέματα Covid-19 και όλα όσα τον αφορούν (εμβολιασμοί κλπ) είναι πάρα πολύ σοβαρά για να παίζει κανείς μαζί τους, αφού αφορούν ανθρώπινες ζωές, αποφασίσαμε σαν συντονιστική ομάδα του AVsite την διαγραφή κάθε μηνύματος που αμφισβητεί τόσο την ύπαρξη της απειλής του ιού, όσο και του μόνου -μέχρι στιγμής- μέτρου αντιμετώπισής του, που είναι ο εμβολιασμός.

Όσοι έχουν διαφορετική άποψη, παρακαλούνται να απέχουν από τα σχετικά θέματα. Η θεματολογία άλλωστε του φόρουμ παρουσιάζει ποικίλο ενδιαφέρον και αλλού.

Όσοι, παρόλα αυτά, επιμείνουν, τα μηνύματά τους θα διαγράφονται, ενώ οι ίδιοι θα δέχονται warning για την δημοσίευση ακατάλληλου περιεχόμενου την πρώτη φορά και ban την επόμενη.
Αν και δυσνόητα για κάποιους, τι ωραία που τα γράφω ο πστς... :roflmao:
 





Μηνύματα
469
Reaction score
239
Αν και δυσνόητα για κάποιους, τι ωραία που τα γράφω ο πστς... :roflmao:
Η αυτογνωσία είναι μεγάλο προτέρημα.
Εφόσον είσαι ο συντάκτης του συγκεκριμένου κειμένου , συγχαρητήρια , να πούμε στην ΠτΔ να σου απονέμει βραβείο!

*Χίλια συγγνώμη στον συντάκτη του τοπικ πλούτου χαλάσαμε το τοπικό ... :-(
 
Last edited:

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.049
Reaction score
20.456
Ρε παιδιά, έλεος δηλαδή! Εδώ μιλάμε για πικάπ και ψηφιακά. Για κορωνοεμβόλια κάντε κλικ εδώ. Για εμβόλια γενικώς, τηλεφωνήστε σε κάποιον παιδίατρο. Αν πρόκειται ειδικά για τέτανο, μάλλον έχουν περάσει κάτι χρόνια από τότε που ο παιδίατρος ήταν για σας ο καθ' ύλην αρμόδιος, πηγαίνετε σε κάποιο φαρκακείο. Για αντηλιακά, ανοίξτε νέο θέμα. Για κοκακόλες, μπύρες και νερά, να πάτε στο σούπερ μάρκετ - προτιμήστε τον Βασιλόπουλο, να πάρω κι εγώ κανα κομίσιον. Για Ουκρανία και ελληνοτουρκικά, περιμένετε το επόμενο ταξί.
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.049
Reaction score
20.456
Παρακαλώ, συγχωρήστε μου την παράλειψη! Εάν, εκτός όλων των άλλων, φοβάστε το μοιραίο - το γράφω κομψά, πηγαίνετε στον κύριο Μπούκουρα. Πείτε του ότι σας έστειλα εγώ, θα σας κάνει καλύτερη τιμή. Πρόσφατα είχε και νέα παραλαβή φερέτρων αμερικανικής κατασκευής από καναδικό ροδόξυλο ΑΑΑ. Όχι κινέζικα κι αηδίες. Έχουν λίγο αλμουρούτσικη τιμή, αλλά βρε αδερφέ, μια φορά πεθαίνεις.
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Παρακαλώ, συγχωρήστε μου την παράλειψη! Εάν, εκτός όλων των άλλων, φοβάστε το μοιραίο - το γράφω κομψά, πηγαίνετε στον κύριο Μπούκουρα. Πείτε του ότι σας έστειλα εγώ, θα σας κάνει καλύτερη τιμή. Πρόσφατα είχε και νέα παραλαβή φερέτρων αμερικανικής κατασκευής από καναδικό ροδόξυλο ΑΑΑ. Όχι κινέζικα κι αηδίες. Έχουν λίγο αλμουρούτσικη τιμή, αλλά βρε αδερφέ, μια φορά πεθαίνεις.
Κώστα, αν δεν δω συγκριτικό για το πως...ωριμάζει ο...πελάτης σε κάθε φέρετρο διαφορετικής ποιότητας, δεν επενδύω. Οι χροιές στα χρώματα που παίρνει ο μακαρίτης με το πέρασμα του χρόνου είναι ζεστές ή μιλάμε για φλατ, ξερή σαπίλα; Μίλα ξεκάθαρα Βίρνα, εεεεμ, Κώστα!!
 



Μηνύματα
347
Reaction score
273
Η απάντηση στην ερώτηση του νηματοθέτη δόθηκε από τον ίδιο στον τίτλο του θέματος. :)
Γιατί του αρέσει υποκειμενικά. :idk:
Για να περίμενε αντικειμενική προσέγγιση με επιχειρήματα θα έπρεπε στον τίτλο να παρεμβάλλει το πρέπει ή δεν πρέπει μετα το πικάπ. :sneaky:
 
Last edited:




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
πανω στο RCA Victor Special σχεδιαστικε το κουτι για το The Rise & Fall of Paramount Records: Volume Two, 1928-1932

εντως της συσκευασιας αξιζει να σημειωθει οτι εμπεριεχεται usb stick ... με πολυ περισσοτερα κομματια απο τα περιεχομενα σε μορφη δισκου 🐒
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.106
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top