Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
ΟΠΑ δεν παμε καλα σημερης;) εβαλες και Καιτη Νταλη τι αλλο θα δω ακομα:drinks:
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Εισαι καλα;;; μηπως εχεις πυρετο:) θα με κουφανεις :gamer:ηρθαν τα πανω κατω;)
 



wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.130
ρει Ασταδιαλα δεν τα πιστευω οτι αυτα τα βαζεις ΕΣΥ:gamer:
Η Στέλλα μου σηκώνει την τρίχα κάγκελο... τα μάτια γυαλίζουν... βλέπω χρώματα.....
Diana Krall & @@
Στέλλα!


(και η Δανάη και κανα δυο ακόμα αλλά για αυτές θα πούμε άλλη φορά)
 



Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.247
Η Στέλλα μου σηκώνει την τρίχα κάγκελο... τα μάτια γυαλίζουν... βλέπω χρώματα.....
Diana Krall & @@
Στέλλα!


(και η Δανάη και κανα δυο ακόμα αλλά για αυτές θα πούμε άλλη φορά)
Μην του βάζεις άλλα , θα πάθει εγκεφαλικό , μεγάλος άνθρωπος είναι. Οίκτο .!
 








Μηνύματα
12.478
Reaction score
14.641
Πεζ το ομποε ενα ΛΑ και ολη η ορχηστρα συντονιζεται πανω στο λα του ομποε http://archeia.moec.gov.cy/sm/401/ekpaideftiko_yliko_25_11_folia.pdf
δες την αρχη :)
Κε Χρήστο, το όμποε μετά το 1939 δίνει ένα pitch 440 Hz. Στην μπαρόκ εποχή δίνανε 415, στην εποχή Μότσαρτ 420 και μέχρι τα τέλη 19ου αιώνα 432 hz. Τα αυθεντικά όργανα εποχής, ακόμη τιουνάρουν (όταν υπάρχουν στην ορχήστρα) στα 415 hz.

Παρακαλώ να μπεί στις εξετάσεις αυτό (νά έχει και ένα δύσκολο θέμα), για να κοπεί κόσμος . Δεν μπορεί να πάρουμε όλοι τον ίδιο βαθμό. :D :D Εγω είμαι καλός μαθητής , διαβάζω πυρετωδώς, ενω αυτός ο Μάρκου κάνει βόλτες με την μηχανή και με γκόμενες. :D

Αυτός ο DJ με τα ηλεκτρονικά τα τράνς, τα EDM, ο wnet 😍 θα σου πεί ότι το μειώνουν με πρόγραμμα για να προκαλέσουν μια ζέν αναλογική αισθηση στο κοινό, που έχουν καταπιεί και χαπάκια μάλλον εκεί στις συναυλίες που μας ποστάρει χα χα, αλλά πες του ότι αφήνουν το τέμπο ίδιο και η μουσική γίνετα σκ@τά. :D
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Παρακαλώ να μπεί στις εξετάσεις αυτό (νά έχει και ένα δύσκολο θέμα), για να κοπεί κόσμος . Δεν μπορεί να πάρουμε όλοι τον ίδιο βαθμό. :D :D Εγω είμαι καλός μαθητής , διαβάζω πυρετωδώς, ενω αυτός ο Μάρκου κάνει βόλτες με την μηχανή και με γκόμενες. :D
:drinks: :party:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.867.532
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top