Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.513
Πήρα κάτι σένια σαγιοναροπαντοφλάκια, είναι λέει για πισιάκηδες. :biggrin:

View attachment 256963
Δες τουμόροου και αυτό. Δυσκολεύεται η δικιά μου (μας) με τον ρυθμό στο challenge παίξτε ένα κομμάτι που δεν έχετε ξαναπαίξει σε 1 min, 10 min, 1 hour , με το Clair de Lune και δικαιολογημένα, είναι και 9/8, άντε να το καταλάβει η Γερμανοαναθρεμένη χα χα.

 









Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.513
Aυτή φορούσε η πιανίστιρα σε άσπρη, Bingo.
Και τώρα που λύσαμε το μυστήριο, καλή είναι. Ο άνδρας της είναι βλάκας. χα χα. Πολύ χρήμα, πολλά μέσα στην διάθεσή τους οι Αμερικάνοι.

 




Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.513
Με φώναξε κάποιος;

Death - Leprosy

Ε, διάλεξες και εσυ, κομμάτι καμπής στο Death. Επίτηδες μου το έβαλες χα χα. Τα ζητάς τώρα, δεν θα με αφήσετε να αγιάσω γέρο άνθρωπο σήμερα και να μην ξανάγκρινιαξω. Λοιπόν ακόμα θυμάμαι τις διαφωνίες της τότε μέταλ σκηνής. Πολλοί της "παλιάς" τότε σχολής (τα γερόντια της γενιάς μου) got of the train και ακόμα προβληματίζονται. Το τέλος της μελωδίας και απαρχή και απο πολλούς χαζών lyrics για ζόμπι και καλτ τελετουργικές θυσίες. Μέχρι Μετάλικα και Σλέιερ με τις στακάτο πανκ κιθάρες, πες να αντέχαμε χα χα.. Όχι και το grιndcore που καπάκι γέννηθηκε το Death. :D

Οι συγκεκριμένοι βέβαια μετά γίνανε μελωδικοί ξανά (και άλλοι). Άλλοι όμως όχι.

Οι κωλοπανκάδες φταίνε χα χα. Και εκεί δηλαδή άντε μην πω, τι σόι πάνκ ήταν αυτά και με πούνε γκρινιάρη γερό Lydon. :D

Ήμασταν καλά μέχρι το αρχικό thrash . Άσε που μετά βγήκαν 1000 υποείδη.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.365
Που να έβαζα τίποτα Terrorizer ή Extreme Noise Terror... εκεί να έβλεπα τι θα έγραφες. :)
 







Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top