Ένα απόγευμα στου Κώστα Ear



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.366
Reaction score
125.384
Σε πότισε σπέσιαλ ουίσκι
Άσε, έπεσα σε τοίχο. (γνωστό από παλιά).

Δεν πίνει τίποτα με αλκοόλ.
Είναι αλλεργικός στο αλκοόλ.

Είχα ένα σωρό μαλτ να τον ποτίσω, τζάμπα κι άδικα πήγε η συλλογή μου.

Κρίμα. 😂🤣😁😜


@ ear
Διακρίνω μία νευρικότητα , προτείνω , μία δόση SANSUI με μία δόση CORAL .
Είμαι αλλεργικός στα βινταζ. 😂😜😁
Χειρότερη αλλεργία από του γουιζι.. 🤣😂
Σπυργιά. 😁🤣😁😜😂😜😁🤣
 









n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.903
Reaction score
12.535
Είχα ένα σωρό μαλτ να τον ποτίσω, τζάμπα κι άδικα πήγε η συλλογή μου.
Κάνε την καρδιά σου πέτρα, είμαι βέβαιος ότι θα βρεθεί ευκαιρία να καταναλωθούν σύντομα (αν δεν τα ήπιες ήδη)!
 


billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.503
Reaction score
5.669
Ρε πλάκα κάνεις; έχω ρουν, μέσω του οποίου δουλεύω και τινταλ και κιομπουζ, όλα δουλεύουν. Απ'το κινητό.
Έχω κι ένα "dedicated" tablet εκεί δίπλα, μονίμως φορτισμένο, για αυτή τη δουλειά, αλλά πολύ σπάνια το πιάνω. Κυρίως ο γιος μου παίζει με το ταμπλετ.

Δηλαδή, ανοίγω μόνο τρινοβ και παίζω μουσική, τίποτε άλλο δε χρειάζεται. Το κινητό.

Τινταλ και κιομπουζ, παίζουν μέσω του app για roon server, και το app αυτό βρίσκεται εγκατεστημένο σε qnap sever, κι αυτός ο σερβερ έχει όλους τους δίσκους μου με μουσικές και ταινίες, και φυσικά βρίσκεται σε άλλο δωμάτιο του σπιτιού, επικοινωνία με εθερνετ. 😎

Αλλά με το shield έχει άλλο χαβαλέ, ταινίες. Και βεβαίως spotify, πάντα από το κινητό και χωρίς ανοιχτή οθόνη, δε χρειάζεται. Το σποτιφαι παίζει μονίμως, ως γνωστόν το shield δε χρειάζεται να το κλείνεις, ούτε που φαίνεται εκεί που το έχω κρυμμένο. 😁


ΥΓ. Τινταλ και σποτιφαι, παίζω πολύ στο αυτοκίνητο. Το id3 έχει τα Google app's για Tidal & spotify, και δουλεύουν με Android auto, παίρνοντας λογαριασμό από το κινητό μου.
Το Ethernet είναι τουλάχιστον κανένα ποιοτικό audiophile unidirectional ή και εκεί κάνεις τσιγγουνιές και αγόρασες σε σακουλάκι από το Πλαίσιο; (διευκρινίζω παρότι ξέρω ότι σίγουρα θα καταλάβεις εξ' αρχής πως κάνω πλάκα) :D
 








Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.866.472
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top