Tidal Playlists




sps

Μηνύματα
708
Reaction score
512
Επειδη μερικες απο εμας ειμαστε με Gobuz....εχουμε τιποτις μωρτικες λιστες να ακουσομεν????
Θα κοινοποιήσω κάποιες από αυτές που έδωσα για TIDAL σε έκδοση Qobuz, σύντομα.
Και θα βάλω και καινούργιες TIDAL.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
.... δεν εχω κανει ποτε λιστα (ουτε για σουπερμαρκετ), ειναι κατι εντελως ασυμβατο -καθως-> λειτουργω πληρως συνειρμικα.. 8-)
Ενω εγω αντιθετως εχω φτιαξει την δικη μου ....θελω προβολεα,νεο AV ενισχυτη,ενα streamer,αλλο κεντρικο,καλωδια ηχειων,κατι diffusers που τα περιμενω την αλλη βδομαδα,ενα ζευγαρι ηχεια ενεργα της Kali IN-8 ,δυο παντελονια και να μεγαλωσω τις τρυπες στη ζωνη......δωκε μου λιστες και παρε μου την πσυχη...... συνειρμικα λειτουργω και εγω αλλα βαση της λιστας..... :neo: :neo: :neo: :neo::neo::neo::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.206
Reaction score
11.481
.... δεν εχω κανει ποτε λιστα (ουτε για σουπερμαρκετ), ειναι κατι εντελως ασυμβατο -καθως-> λειτουργω πληρως συνειρμικα.. 8-)
και στο αντίθετο φύλο πως αφήνεις το στίγμα σου;:p
για δώσε καμία ιδέα για μας τους μπαρμπάδες :roflmao:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
... οι θυληκχιες απλα ενσωματωνονται.
(πολλα πραματα παραμενουν μυστηριο, ακομα και για εμενα τον ιδιο)
 



Μηνύματα
691
Reaction score
2.203
Επειδή ζήλεψα, αποφάσισα να δημιουργήσω και εγώ λογαριασμό στο tidal, δοκιμαστικό προς το παρών (μάλλον είστε κακή επιρροή:p...με την καλή έννοια...;).)

Η πρώτη λίστα που έκανα είναι soul funk με τραγούδια που ακούω τα τελευταία 40 χρόνια.

 


sps

Μηνύματα
708
Reaction score
512
Πρέπει να έχεις λογαριασμό TIDAL η Qobuz και τον δηλώνεις στο Roon.
Μετά οι Playlist σου είναι στην αριστερή στήλη.
 


sps

Μηνύματα
708
Reaction score
512
Παράδειγμα στο link που έβαλες το πατάς και θα δεις στα αριστερά θα σου βγάλει "play on tidal" και δίπλα ένα βελάκι "κάτω" το πατάς και σου βγάζει "open in ..." και μετά την σώζεις σαν playlist ..... that's it
 

Μηνύματα
691
Reaction score
2.203
Παράδειγμα στο link που έβαλες το πατάς και θα δεις στα αριστερά θα σου βγάλει "play on tidal" και δίπλα ένα βελάκι "κάτω" το πατάς και σου βγάζει "open in ..." και μετά την σώζεις σαν playlist ..... that's it
Σ΄ευχαριστώ πολύ για τις οδηγιές που μου έγραψες. Με τον τρόπο αυτόν εισάγω λίστα tidal σε tidal.
Μήπως γνωρίζεις πως εισάγουμε λίστα Spotify σε tidal? Μήπως δεν γίνεται?
 



sps

Μηνύματα
708
Reaction score
512
Γίνεται με 3rd party tools: π.χ. https://www.tunemymusic.com/Spotify-to-TIDAL.php
Το διάβασα επιπόλαια, νόμισα οτι ζητάει να εισάγει σε Tidal ......
Σ΄ευχαριστώ πολύ για τις οδηγιές που μου έγραψες. Με τον τρόπο αυτόν εισάγω λίστα tidal σε tidal.
Μήπως γνωρίζεις πως εισάγουμε λίστα Spotify σε tidal? Μήπως δεν γίνεται?
Το διάβασα επιπόλαια, νόμισα ότι ζητάς να εισάγεις σε Tidal ......
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Επειδη δεν εχω φτιαξει ποτε θα ηθελα να ρωτησω με ποιον τροπο φτιαχνουμε λιστες στο Gobuz _?τι παταμε δηλαδηςςς??????
ασε γραψε λαθος...το βρηκα....
 

Μηνύματα
691
Reaction score
2.203
Mia ακόμη ερώτηση ίσως λίγο άσχετη, αλλά δεν ήξερα που να την κατατάξω.
Σε τι ποιότητα ακούτε στο tidal και τι γραμμή Ιντερνετ έχετε? Εμένα σε ποιότητα HiFi και 50άρα γραμμή (48-51 πραγματικά) πολλές φορές μου κάνει διακοπές και πρέπει να πάω σε Normal. Χρειάζεται μεγαλύτερη γραμμή?🤔
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.205
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top