Τι ρολόι φοράς;

Μηνύματα
29.237
Reaction score
23.275
ΚΑΛΟΟΟΟΟ!!! :party:
 








D

Deleted member 50795

Guest
δε μου άρεσε ποτέ να βλέπω γυναίκα να φορά ανδρικά ρολόγια και ιδιαίτερα ρολόγια με μεγάλο casing (σε μικρό καρπό)…:confused:

thumps up, για το Daytona μόνο ..:geek:
 





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.390
Reaction score
74.658
Καλέ! :o

Disclaimer: Τα ρολόγια μου είναι πάντα πεντακάθαρα και σαπουνίζονται μετά απο κάθε χρήση που λερώνει.

Μου λέει χθες το Ντολμαδάκι "να είχαμε ένα καθαριστήρι υπερήχων", πώς της ήρθε δεν ξέρω. Κάτι θα διάβασε.

Αρχίζω να ψάχνω γιατί πάντα ήθελα αλλά ήξερα οτι όλα σχεδόν είναι κινεζιές απο τα βάθη και χαλάνε μετά απο 2 χρήσεις, βλέπω 2-3 στο Skroutz με reviews, διαλέγω κλώνο (χαμηλότερης τιμής) του ενός σκεπτόμενος οτι αν είναι φθηνό δεν θα κλαίμε, το αγοράζω, σήμερα το πρωί έρχεται. Ούτε 18 ώρες απο την Καρδίτσα. 😍

Με τι να το εγκαινιάσουμε; Ρολόγια!

Βάζω ένα 5 λεπτά, θολώνει το νεράκι με λίγο σαπούνι πιάτων... :geek: Το βάζω άλλα 5, θολώνει πολύ. Το βγάζω, αστράφτει!

20230125_114608.jpg



Προσέξτε το νερό μετά απο 3 πολύ πρόσφατα σαπουνισμένα ρολογάκια:

20230125_114603.jpg




Βάζω τα υπόλοιπα δύο-δύο για 10 λεπτά και η κινεζιά είναι πλέον το νέο αγαπημένο μου εργαλείο.

Αύριο κλαδευτήρια. :biggrin:
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.714
Reaction score
83.432
Καλέ! :o

Disclaimer: Τα ρολόγια μου είναι πάντα πεντακάθαρα και σαπουνίζονται μετά απο κάθε χρήση που λερώνει.

Μου λέει χθες το Ντολμαδάκι "να είχαμε ένα καθαριστήρι υπερήχων", πώς της ήρθε δεν ξέρω. Κάτι θα διάβασε.

Αρχίζω να ψάχνω γιατί πάντα ήθελα αλλά ήξερα οτι όλα σχεδόν είναι κινεζιές απο τα βάθη και χαλάνε μετά απο 2 χρήσεις, βλέπω 2-3 στο Skroutz με reviews, διαλέγω κλώνο (χαμηλότερης τιμής) του ενός σκεπτόμενος οτι αν είναι φθηνό δεν θα κλαίμε, το αγοράζω, σήμερα το πρωί έρχεται. Ούτε 18 ώρες απο την Καρδίτσα. 😍

Με τι να το εγκαινιάσουμε; Ρολόγια!

Βάζω ένα 5 λεπτά, θολώνει το νεράκι με λίγο σαπούνι πιάτων... :geek: Το βάζω άλλα 5, θολώνει πολύ. Το βγάζω, αστράφτει!

View attachment 278733


Προσέξτε το νερό μετά απο 3 πολύ πρόσφατα σαπουνισμένα ρολογάκια:

View attachment 278732



Βάζω τα υπόλοιπα δύο-δύο για 10 λεπτά και η κινεζιά είναι πλέον το νέο αγαπημένο μου εργαλείο.

Αύριο κλαδευτήρια. :biggrin:

Είχα αυτό μέχρι που χάλασε. Δηλαδή τι χάλασε, μου έπεσε κάτω. :biggrin:

Μάλλον θα ξαναπάρω το ίδιο.

shorturl.at/kqxSX
 

Μηνύματα
2.120
Reaction score
5.566
Καλέ! :o

Disclaimer: Τα ρολόγια μου είναι πάντα πεντακάθαρα και σαπουνίζονται μετά απο κάθε χρήση που λερώνει.

Μου λέει χθες το Ντολμαδάκι "να είχαμε ένα καθαριστήρι υπερήχων", πώς της ήρθε δεν ξέρω. Κάτι θα διάβασε.

Αρχίζω να ψάχνω γιατί πάντα ήθελα αλλά ήξερα οτι όλα σχεδόν είναι κινεζιές απο τα βάθη και χαλάνε μετά απο 2 χρήσεις, βλέπω 2-3 στο Skroutz με reviews, διαλέγω κλώνο (χαμηλότερης τιμής) του ενός σκεπτόμενος οτι αν είναι φθηνό δεν θα κλαίμε, το αγοράζω, σήμερα το πρωί έρχεται. Ούτε 18 ώρες απο την Καρδίτσα. 😍

Με τι να το εγκαινιάσουμε; Ρολόγια!

Βάζω ένα 5 λεπτά, θολώνει το νεράκι με λίγο σαπούνι πιάτων... :geek: Το βάζω άλλα 5, θολώνει πολύ. Το βγάζω, αστράφτει!

View attachment 278733


Προσέξτε το νερό μετά απο 3 πολύ πρόσφατα σαπουνισμένα ρολογάκια:

View attachment 278732



Βάζω τα υπόλοιπα δύο-δύο για 10 λεπτά και η κινεζιά είναι πλέον το νέο αγαπημένο μου εργαλείο.

Αύριο κλαδευτήρια. :biggrin:
Ειναι και προστιχο παναθεμα το (τα βαζω δυο δυο μεσα στον DADI και ειναι το αγαπημενο μου εργαλείο!!!!!!!):lolsign::lolsign:
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.714
Reaction score
83.432
Τιναφτό ρε κακομοίρηηη;

Διάβασε να ζηλέψεις και να πάρεις ίδιο:


View attachment 278742


Και κινεζιές απ' την άλλη, και φουσκάλες απο κακό κόλλημα. Beat that! :biggrin:

Καλά που τα γράφει και στα Κινέζικα γιατί τα άλλα δεν... :roflmao:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.865.594
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top