Πολυκαναλικά συστήματα με υψηλό λόγο απόδοσης προς τιμή

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Άσε, δεν είχα τσεκάρει και διαστάσεις για τα άλλα που έδειξα ενδιαφέρον..
Είναι πολύ μεγάλα τελικά τα άτιμα.. :rolleyes:
Υπολόγιζα - πίστευα (δεν ξέρω γιατί) άντε 35-37cm η μεγάλη πλευρά και είναι 47 :p
Σαν τα μεγάλα τα Spendor μου είναι (πάνω κάτω)
 
Last edited:


Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Άσε, δεν είχα τσεκάρει και διαστάσεις για τα άλλα που έδειξα ενδιαφέρον..
Είναι πολύ μεγάλα τελικά τα άτιμα.. :rolleyes:
Υπολόγιζα - πίστευα (δεν ξέρω γιατί) άντε 35-37cm η μεγάλη πλευρά και είναι 47 :p
Σαν τα μεγάλα τα Spendor μου είναι (πάνω κάτω)
Ε και ; τι έγινε ; χάλασε η σούπα ; ή ο μουσακάς;
Ας είναι και λίγο μαγαλύτερο σιγά τα ωά !
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
... οπως λεω Δ777, αστο ετσι οπως ειναι ( και μη κοιτας και μη πσαχνεσαι για αλλαγες) :)
αν ειναι να κανεις αλλαγες τοτε να παρεις κατι ακριβοτερο (και ακριβεστερο) και με απαιχτες μετρησεις.
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Εχω βάλει ηχεία με 8ιντσα σε γραφείο και τα έχω ευχαριστηθεί τα μάλα.
Μιλάμε για δύο ηχεία επάνω σε γραφείο με 8ιντσα woofers , μια χαρά τα έφαγα.
Ούτε που με ενόχλησαν ποτέ .
Ισα ίσα που μού άρεσε κιόλας η ιστορία .
Μέσα μην μασάτε , μεγάλα μεγάφωνα , the best all round .
Με τα subs τώρα δεν ξέρω τι κάνουν οι παντόφλές , αλλά εγώ λέω όσο ποιό μεγάλα και ποιό πολλά τόσο το καλύτερο ναούμ .
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
αυτο λεω και του Δ777, αλλα αποφευγω να ονοματησω εταιρια (προιον,αρα αντιτιμο, αρα και μπαχαλο, και κυριως ειναι οι μετρησεις και η ιδεα, παρα το label).. 8-)
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Βέβαια εγώ δεν είχα ποτέ θέμα παντόφλας . Σημαντικό αυτό !
Μία φορά που επιχείρησε να ρίξει παντόφλα , της υπενθύμισα πολύ ευγενικά , σε ποιανού το όνομα είναι το σπίτι .
Στο δικό μου .
Ως εκ τούτου η επιστροφή στη μαμά της που επιχείρησε στέφθηκε με απόλυτη αποτυχία . Εστω και μετά από 10 μέρες
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
αν ειναι να κανεις αλλαγες τοτε να παρεις κατι ακριβοτερο (και ακριβεστερο) και με απαιχτες μετρησεις.
Έχω κορυφαία βρε (spendor) :biggrin:
Δεν δίνω χρήμα (πολύ) σε ηχεία τέλος (πέθανε η κατσίκα), επειδή είναι φτηνά μπήκα στο τρυπάκι να ρωτήσω για αντικατάσταση αυτών που έχω στο γραφείο 8-)

Εχω βάλει ηχεία με 8ιντσα σε γραφείο και τα έχω ευχαριστηθεί τα μάλα.
Μιλάμε για δύο ηχεία επάνω σε γραφείο με 8ιντσα woofers , μια χαρά τα έφαγα.
Ούτε που με ενόχλησαν ποτέ .
Ισα ίσα που μού άρεσε κιόλας η ιστορία .
Μέσα μην μασάτε , μεγάλα μεγάφωνα , the best all round .
Με τα subs τώρα δεν ξέρω τι κάνουν οι παντόφλές , αλλά εγώ λέω όσο ποιό μεγάλα και ποιό πολλά τόσο το καλύτερο ναούμ .
Δεν χωράνε John, δεν..
Μέχρι 35-37 cm κάτι γινόταν, αλλά και πάλι θα το σκεφτόμουν.. (γκουμούτσα)
Tα NT 10a είναι 7'' ;)

Βέβαια εγώ δεν είχα ποτέ θέμα παντόφλας . Σημαντικό αυτό !
Μία φορά που επιχείρησε να ρίξει παντόφλα , της υπενθύμισα πολύ ευγενικά , σε ποιανού το όνομα είναι το σπίτι .
Στο δικό μου .
Ως εκ τούτου η επιστροφή στη μαμά της που επιχείρησε στέφθηκε με απόλυτη αποτυχία . Εστω και μετά από 10 μέρες
Η δικιάμ' ξέρει πολεμικές τέχνες και μελανιάζω εύκολα.. :tongue:
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Έχω κορυφαία βρε (spendor) :biggrin:
Δεν δίνω χρήμα (πολύ) σε ηχεία τέλος (πέθανε η κατσίκα), επειδή είναι φτηνά μπήκα στο τρυπάκι να ρωτήσω για αντικατάσταση αυτών που έχω στο γραφείο 8-)
ξαναλεω-κορυφαια απο τριδρομα+ (και σε ολντ σκουλ καταστασιον)
μεινε οπως εισαι τοτε - και βγες απο το τριπακι (και αυτο το ξαναλεω). - ε τεσπα (αφου το ξαναπα) παρε σε μια εντελως ακυρη φαση που δε θα εχει καμμια σημασια το αποτελεσμα (οσο καλητερο πιθανως και να ειναι). 🐒
 

Μηνύματα
155
Reaction score
117
Εξηγείτε?
Δεν το κατάλαβα.. :idk:
Αν είναι άσχετο με αυτά που ρώτησα εγώ sorry..
[/QUOTE]
μαλλον ασχετο, εννοούσα ότι και αυτά πολύ καλά παίζουν για ταινίες, στο χώρο μου το καλοκαίρι (μπαλκονι με 4κ προβολέα σε 150" πανι/πλαστικο).
1680369380337.png
 

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.513
κρο μανιον
Να σε πληροφορήσω, οπλίζοντας σε με καινούργιες μορφές χαρακτηρισμών για όποιον σε ενοχλεί Κε Χρήστο στο μέλλον ότι υπάρχουν και πιο πίσω κατατάξεις με την τελευταία να σταματάει για όλους μας στον last universal common ancestor (LUCA) ή έστω όταν νοιώθεις μεγαλόψυχος στον universal most recent common ancestor (UMRCA).

Εγώ π.χ. εκεί ανήκω. Είμαι παλιός. Ήδη όμως η μεγαλύτερη και σημαντικότερη εξέλιξη ήδη είχε συντελεσθεί και απο τότε. Επιστημονικά μην την υποτιμάς. Μετά μικροδιορθώσεις. 😀

 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.303
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top