Νέο look AVSite - παρατηρήσεις...

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.252
Reaction score
1.161
Απάντηση: Νέο look AVSite - παρατηρήσεις...

Εγώ το γύρισα στο παλιό, με ενοχλούσε το σκούρο φόντο!!!
 

KATERINAKI

Belly Dancer
Μηνύματα
1.307
Reaction score
4
μου αρεσει πολυ!!!....και νομιζω πως ειναι θεμα συνηθειας καποια πραγματα....αλλα αυτο που μου εχει κανει τρομερη εντυπωση ειναι το εξης:

μα τι ταπεινος ανθρωπος, τι χαμηλο profile...δεν θελει να υπαρχει το παραμικρο που να τον ξεχωριζει απο τα υπολοιπα απλα μελη σαν κι εμας...ουτε καν το χρωμα στο ονομα του...υποβαλλω τα σεβη μου στον ιδρυτη μας....τι σεμνος ανθρωπος!!!:cool_11: :cool_11: :cool_11:
 

VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Το γυρισα γρηγορα στο ασπρο,το "νεο" εχει πολυ παλιομοδιτικο look και ειναι κουραστικο λογω του σκουρου φοντου και της αχνης γραμματοσειρας.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Την πρωτη/δευτερη ημερα και εγω γυρναγα απο το ενα στο αλλο.
Απο εκει και περα επικρατησε το σκουρο 100%
Ειναι απλα θεμα συνηθειας, u will see:prof:
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
μα τι ταπεινος ανθρωπος, τι χαμηλο profile...δεν θελει να υπαρχει το παραμικρο που να τον ξεχωριζει απο τα υπολοιπα απλα μελη σαν κι εμας...ουτε καν το χρωμα στο ονομα του...υποβαλλω τα σεβη μου στον ιδρυτη μας....τι σεμνος ανθρωπος!!!:cool_11: :cool_11: :cool_11:
..........
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Έχε χάρη που είμαι πονόψυχος και δεν θέλω να φέρνω αντιρρήσεις στην τρίτη ηλικία. "happy_1"

Γεγονός είναι ότι αυτό που πρόσεξε μόνον το Κατερινάκι, είναι επιθυμία του ιδρυτή μας. Μάλιστα, για να σας πω και τα υπόλοιπα, δεν ήθελε να φαίνεται ούτε ως ιδρυτής. Αλλά αντιστάθηκα. 8)

...
 


Μηνύματα
497
Reaction score
0
Kicks ass
God like!

Η μόνη μου παρατήρηση το χρώμα της γραμματοσειράς. Δεν κάνει τόσο έντονη αντίθεση με το background όσο θέλουν τα μάτια μου. Αλλά είναι κλάσεις ανώτερο.

Είναι... πως να το πω... Είναι hiend :-D
Αυτή είναι και η μόνη δική μου παρατήρηση..
Κατά τα άλλα ... εξαιρετικό :cool_4::cool_4:
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Απάντηση: Νέο look AVSite - παρατηρήσεις...

κάντε κάτι με το χρώμα των fonts ... χάνονται στο φόντο ...
 

Μηνύματα
1.119
Reaction score
1
Δεν μπορώ να πω πως ενοχλεί ιδιαίτερα, ή το συνηθίζεις μου φαίνεται ή όχι...
Πάντως ...μεγειές!!!!!!!!!
 

Μηνύματα
4.927
Reaction score
49
-Κάτω δεξιά που λέει ...Pages 1.2.3..... δεν φαίνετι σε ποιά σελίδα είσαι (μάλλον θέλει bold)!
-Σε κάθε πόστ αριστερά κάτω από κάθε πληροφορίες μέλους..δεν υπάρχει διαφορά σε χρώμα μεταξύ του... online..offline!
-Που πήγε το προσωπικό control panel?
-Τα links.. δεν ξεχωρίζουν!!
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Εγω θα κατσω στο παραδοσιακο....Το καινουργιο αν και πολυ ομορφο μου ειναι πολυ κουραστικο (ακομα και αν γινει πιο εντονη η γραμματοσειρα που πρεπει οπωσδηποτε )...και μου φαινεται και λιγο παραξενη η αντιθεση μιας φωτογραφιας πχ με αυτο το σκουρο χρωμα....γουστα ειναι αυτα..

Η δουλεια που εχει γινει παντως ειναι απιθανη και μπραβο σε αυτους που το εφτιαξαν ..
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
-Κάτω δεξιά που λέει ...Pages 1.2.3..... δεν φαίνετι σε ποιά σελίδα είσαι (μάλλον θέλει bold)!
-Σε κάθε πόστ αριστερά κάτω από κάθε πληροφορίες μέλους..δεν υπάρχει διαφορά σε χρώμα μεταξύ του... online..offline!
-Που πήγε το προσωπικό control panel?
-Τα links.. δεν ξεχωρίζουν!!
- Άλλαξε.
- Λέει ΟΝ/ΟFF.
- Στα quick links, αν θέλετε βγαίνει και εκτός.
- Τα links: www.avsite.gr.

:cool_4:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Κατι ακομη...
Με το καινουργιο σκιν , καταλαβαινω ποιος απαντησε στο θεμα γιατι εχω μαθει τα avatars του καθενος.
Πιστευω οτι θα ηταν καλυτερο να πηγαινανε τα ονοματα στην παλια τους θεση δηλαδη πανω απο την φωτο του αβαταρ.
 

Μηνύματα
2.632
Reaction score
1
Μιας και ειμαστε σε φαση αλλαγων γενικα. Δεν εξεταζετε το ενδεχομενο ειδοποιησης με popup για τα καινουρια pm?
 

Irene_K

Τάγμας
Μηνύματα
1.538
Reaction score
0
Απάντηση: Νέο look AVSite - παρατηρήσεις...

και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Μιας και ειμαστε σε φαση αλλαγων γενικα. Δεν εξεταζετε το ενδεχομενο ειδοποιησης με popup για τα καινουρια pm?
Είναι επιλογή που μπορεί να αλλάξει ο καθένας από το προφίλ του.

...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Έχουν ανοίξει όλα τα fonts παιδιά, νομίζω ότι τα posts φαίνονται μια χαρά, όλα καλά...
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.892
Μηνύματα
2.880.479
Members
37.960
Νεότερο μέλος
Paixtis25
Top