Ένα απόγευμα στου Κώστα Ear


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.444
Λοιπόν, πέραν των ανούσιων τυπικών, που βεβαίως δεν έχουν καμία θέση ανάμεσα σε μένα και τον Γιαννάκη, διότι μας δένει μια πολύ μακρόχρονη φιλία και άπειρες ιστορίες έχουμε να λέμε, χρειάζεται να τον ευχαριστήσω από καρδιάς γιατί ήρθε ο άτιμος σπίτι μου κουβαλώντας μια ασηκωτη πελώρια βαλίτσα επαγγελματικού φωτογραφικού εξοπλισμού υψηλής ποιότητας, απίστευτου κοστολογίου (προφανώς τα επαγγελματικά αυτά εργαλεία κοστίζουν περισσότερο από όλο μου το σετάπ) κι έκατσε ο πραγματικός (ρισπεκτ) μάστερ της φωτογραφίας να στήσει πολλαπλά ασύρματα φλας και να κάνει τρελά κόλπα και ρυθμίσεις για να βγάλει όλες αυτές τις απίστευτες φωτογραφίες, και είναι πραγματικά πολύ μεγάλη η τιμή που μου έκανε, και νιώθω πολύ τυχερός που έχω ένα τέτοιο χρυσό παιδί, φίλο μου. ;)

Τα στέρεα και τα υπόλοιπα χαζά είναι εντελώς ανούσια μπροστά σε αυτές τις φιλίες, μόνο αυτό έχω να πω..
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.879
Reaction score
34.259
και προς το τελος αυτης της ομορφης βραδυας και πριν τις ( αυριανες, δεν την παλευω αλλο ) ακουστικες εντυπωσεις του σουπερ σετ απ του Κωστα, ηρθε η ωρα για το φιλοθεαμων κοινο, να δειτε τις δημιουργιες του Κωστα.

ΑΥτο που ολοι δεν περιμενατε να δειτε ποτε.

Αυτο που καποιοι εβαλαν το χερι τους για να πραγματοποιηθει

Το μαγικο χερι του Κωστα με φωτογραφισε ( με ρουχα δυστυχως ), στο πατωμα, φλογερο , στο κοκκινο χαλι, παρεα με τους αγαπημενους μου δισκους που κι αυτους ακουσαμε φυσικα στο συστημα του.

Τους απολαμβανετε με δικη σας ευθυνη, ειναι κι αργα, επειδη εσεις το ζητησατε, οποτε μπορειτε να τις εχετε.

Αν ακομα μετα τις φωτο μ αγαπατε, πειτε μου να ξερω....

Απολαυστε λοιπον τις υπεροχες δημιουργιες του Κωστα, ηρθε η ωρα , κι αυριο στις ακουστικες εντυπωσεις!



JO6_6605.jpg




JO6_6607.jpg





JO6_6610.jpg




JO6_6612.jpg





JO6_6613.jpg
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.444
με ρουχα δυστυχως
Να τονίσω πως με νύχια και με δόντια τον κράτησα να μη τα βγάλει όλα.
Τσιτσιδος ήθελε, μόνο βινύλια να τον καλύπτουν στα επίμαχα σημεία.
Αλήθεια.
Γιαννάκης, όλ δι μάνεϊ. 🥰
 

Μηνύματα
485
Reaction score
586
Τα στέρεα και τα υπόλοιπα χαζά είναι εντελώς ανούσια μπροστά σε αυτές τις φιλίες, μόνο αυτό έχω να πω..
αυτό πρέπει να το θυμόμαστε όλοι,

τώρα πες μου για τους προσέσσορες που είναι δίπλα στη πόρτα στο κάτω ρακ. Na υποθέσω delays-cross-eq από παλιά? Μάλλον ο trinov ήρθε όχι τυχαία. Έφερες τον Γκουαρντιόλα να τα αναλάβει όλα.
 

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.711
και προς το τελος αυτης της ομορφης βραδυας και πριν τις ( αυριανες, δεν την παλευω αλλο ) ακουστικες εντυπωσεις του σουπερ σετ απ του Κωστα, ηρθε η ωρα για το φιλοθεαμων κοινο, να δειτε τις δημιουργιες του Κωστα.

ΑΥτο που ολοι δεν περιμενατε να δειτε ποτε.

Αυτο που καποιοι εβαλαν το χερι τους για να πραγματοποιηθει

Το μαγικο χερι του Κωστα με φωτογραφισε ( με ρουχα δυστυχως ), στο πατωμα, φλογερο , στο κοκκινο χαλι, παρεα με τους αγαπημενους μου δισκους που κι αυτους ακουσαμε φυσικα στο συστημα του.

Τους απολαμβανετε με δικη σας ευθυνη, ειναι κι αργα, επειδη εσεις το ζητησατε, οποτε μπορειτε να τις εχετε.

Αν ακομα μετα τις φωτο μ αγαπατε, πειτε μου να ξερω....

Απολαυστε λοιπον τις υπεροχες δημιουργιες του Κωστα, ηρθε η ωρα , κι αυριο στις ακουστικες εντυπωσεις!



View attachment 201758



View attachment 201759




View attachment 201760



View attachment 201761




View attachment 201762
Αφορμή για νέο νήμα
Άντρες στα πατώματα :biggrin:
 

Μηνύματα
3.089
Reaction score
8.864
Να τονίσω πως με νύχια και με δόντια τον κράτησα να μη τα βγάλει όλα.
Τσιτσιδος ήθελε, μόνο βινύλια να τον καλύπτουν στα επίμαχα σημεία.
Αλήθεια.
Γιαννάκης, όλ δι μάνεϊ. 🥰
Αν τον έβγαζες τσιτσίδι θα ανοίγαμε ένα νέο thread ''Βινύλιο και άνδρες στα πατώματα''
σαν το αντίστοιχο Βινύλιο και γυναίκες στα πατώματα 😆 😆 😆
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.879
Reaction score
34.259
Λοιπόν, πέραν των ανούσιων τυπικών, που βεβαίως δεν έχουν καμία θέση ανάμεσα σε μένα και τον Γιαννάκη, διότι μας δένει μια πολύ μακρόχρονη φιλία και άπειρες ιστορίες έχουμε να λέμε, χρειάζεται να τον ευχαριστήσω από καρδιάς γιατί ήρθε ο άτιμος σπίτι μου κουβαλώντας μια ασηκωτη πελώρια βαλίτσα επαγγελματικού φωτογραφικού εξοπλισμού υψηλής ποιότητας, απίστευτου κοστολογίου (προφανώς τα επαγγελματικά αυτά εργαλεία κοστίζουν περισσότερο από όλο μου το σετάπ) κι έκατσε ο πραγματικός (ρισπεκτ) μάστερ της φωτογραφίας να στήσει πολλαπλά ασύρματα φλας και να κάνει τρελά κόλπα και ρυθμίσεις για να βγάλει όλες αυτές τις απίστευτες φωτογραφίες, και είναι πραγματικά πολύ μεγάλη η τιμή που μου έκανε, και νιώθω πολύ τυχερός που έχω ένα τέτοιο χρυσό παιδί, φίλο μου. ;)

Τα στέρεα και τα υπόλοιπα χαζά είναι εντελώς ανούσια μπροστά σε αυτές τις φιλίες, μόνο αυτό έχω να πω..
μα τι λες τωρα, σιγα το πραμα , σιγα και τι εκανα, οτι θελεις αλλωστε οτι χρειαστει θα το κανω εννοειται.

Τοσα χρονια μ εχεις βοηθησει μου χεις σταθει και μου χεις μαθει τοσα πραγματα, περασαμε και περναμε κ τοσες φορες πολυ ομορφα που ουτε καν σκεφτηκα κατι τετοιο, ασε που αν δεν ηθελα δε θα το εκανα δηλαδη, οποτε μη το συζητας καν μη το σκεφτεσαι, ελεος.

οπως λες σε μια ομορφη φιλια τα στερεα και τα υπολοιπα ειναι χαζα.

Ν ανοιξει κι η Εβορα να πινετε εσεις μπυρες με χερουλια να σας τρωω τα φιλετακια εγω που τρωω κ πολυ!

σ ευχαριστω κ παλι για ολα, δικη μου τιμη και χαρη!
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.879
Reaction score
34.259
Αφορμή για νέο νήμα
Άντρες στα πατώματα :biggrin:
τι αφορμη μωρε αφου μονος βγαινω παντα, αιντε βγειτε κ σεις καμια!
Ουτε ο Κωστας ηθελε, τον παρακαλουσα αλλα τιποτα!
Ζωη ειναι αυτη;;;;
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.370
Reaction score
79.441
χρειάζεται να τον ευχαριστήσω από καρδιάς γιατί ήρθε ο άτιμος σπίτι μου κουβαλώντας μια ασηκωτη πελώρια βαλίτσα επαγγελματικού φωτογραφικού εξοπλισμού υψηλής ποιότητας, απίστευτου κοστολογίου (προφανώς τα επαγγελματικά αυτά εργαλεία κοστίζουν περισσότερο από όλο μου το σετάπ) κι έκατσε ο πραγματικός (ρισπεκτ) μάστερ της φωτογραφίας.....
Και εγω πρέπει να ευχαριστήσω τον Γιάννη, είναι αρχηγός της φωτογραφίας.
Ξέρει αυτός γιατί :drinks:
 

Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.962
και προς το τελος αυτης της ομορφης βραδυας και πριν τις ( αυριανες, δεν την παλευω αλλο ) ακουστικες εντυπωσεις του σουπερ σετ απ του Κωστα, ηρθε η ωρα για το φιλοθεαμων κοινο, να δειτε τις δημιουργιες του Κωστα.

ΑΥτο που ολοι δεν περιμενατε να δειτε ποτε.

Αυτο που καποιοι εβαλαν το χερι τους για να πραγματοποιηθει

Το μαγικο χερι του Κωστα με φωτογραφισε ( με ρουχα δυστυχως ), στο πατωμα, φλογερο , στο κοκκινο χαλι, παρεα με τους αγαπημενους μου δισκους που κι αυτους ακουσαμε φυσικα στο συστημα του.

Τους απολαμβανετε με δικη σας ευθυνη, ειναι κι αργα, επειδη εσεις το ζητησατε, οποτε μπορειτε να τις εχετε.

Αν ακομα μετα τις φωτο μ αγαπατε, πειτε μου να ξερω....

Απολαυστε λοιπον τις υπεροχες δημιουργιες του Κωστα, ηρθε η ωρα , κι αυριο στις ακουστικες εντυπωσεις!



View attachment 201758



View attachment 201759




View attachment 201760



View attachment 201761




View attachment 201762
Προστυχεεεεεε!
Με φωτοσοπ προσθεσες ρουχα!!
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.649
Reaction score
27.990
Όλα καλά, όλα super. Μπράβο παιδιά.
Ωραία, τώρα που τελείωσε το project μπορείς να κάνεις το όνειρο σου πραγματικότητα. Να ταξιδεύεις full immersive.
Το παίρνεις όπως είναι και το βάζεις σε ένα φορτηγό 🚛.
Να έτσι.

Mετά πας όπου θες, και έρχεσαι και σε εμάς.
Χορηγούς μπορείς να βρεις στις Neumann, Genelec, JVC, Belden και σε όλα τα πετρέλαια που έχεις εκεί.

Μπορείς να βγάλεις και χρήμα.
Να το ενοικιάζεις για private music and cinema immersive experience.
Think about it. :wink:
Σε περιμένουμε :lolsign:
 
Last edited:

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.711
τι αφορμη μωρε αφου μονος βγαινω παντα, αιντε βγειτε κ σεις καμια!
Ουτε ο Κωστας ηθελε, τον παρακαλουσα αλλα τιποτα!
Ζωη ειναι αυτη;;;;
Πρέπει να έχεις χάρη σκέρτσο και ναζι για τέτοια φωτογράφιση δεν είναι έτσι απλα τα πράγματα.
Μαθαίνουμε από σένα
320545_06afa3144cc207c4cd5ed73dfd3e22e1.jpg
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.649
Reaction score
27.990
@costas EAR ποσα τετραγωνικά είναι ο χώρος;
Μου κάνει εντύπωση η οθόνη που αν και 117" (αν δεν κάνω λάθος), έχει σχεδόν εξαφανιστεί.
 

Μηνύματα
215
Reaction score
336
Μπραβο σας, για τον χωρο και τις φωτογραφιες .!!!!!
Συγχαρητηρια γιατι πραγματικα διασκεδαζετε....!!!!!

Μια προταση για το μπανιο,απο το χωρο του επαγγελματικου ηχου .
θελει καποια μετατροπη βεβαια .....😁
1613987045655.png

https://l-acoustics-creations.com/sound-spaces/island/
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.444
@costas EAR ποσα τετραγωνικά είναι ο χώρος;
Μου κάνει εντύπωση η οθόνη που αν και 117" (αν δεν κάνω λάθος), έχει σχεδόν εξαφανιστεί.
Ο υπερευρυγώνιος φακός του Γιάννη, τα κάνει να φαίνονται μεγαλύτερα..

Οι διαστάσεις του χώρου είναι 6.09*5.58μ, ο χώρος μπροστά είναι πολυγωνος:

ear  H.C 1~2.JPG


6.09*5.58μ βγάζουν εμβαδό 34τμ.

Το εμβαδόν του αριστερού εμπρός τριγώνου που λείπει από το τετράγωνο του χώρου, είναι 0.7τμ και του δεξιού 0.77τμ

Το καθαρό εμβαδόν του χώρου είναι 32,5 τμ.
 
Last edited:

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.879
Reaction score
34.259
Και ηρθε η ωρα επιτελους, για το κυριοτερο, τις ακουστικες εντυπωσεις.


Ο χωρος του φιλου μας Κωστα, ηταν γνωριμος, απο τις προηγουμενες 1-2 επισκεψεις, δε θυμαμαι ακριβως.

Ηταν ομως εμφανως αλλαγμενος απο την τελευταια φορα, φυσικα και σε εμφανιση , περιποιηση, αλλα και πανω απ ολα σε αποδοση.


Τελευταιες προσθηκες ηταν ο προενισχυτης Trinnov, εξτρα αρκετα ηχεια και δαπεδου και Atmos, τα τερατα sub της Genelec και Neumann , ο προβολεας JVC τον οποιο δεν προλαβα να δω, μαζι με επεξεργαστη Lumagen, τα Magnepan για τη μουσικη υποκρουση της εισοδου κι αν δε κανω λαθος και λιγο συμμαζεμα στο treatment του χωρου και φυσικα του ταβανιου.


Το πιο εντονο χαρακτηριστικο του χωρου που καταλαβαινεις κατευθειαν με το που μπαινεις στο χωρο, με το που περνας την πορτα , χωρις καν ν ακουσεις μουσικη η να μιλησεις, ειναι η ηχητικη φροντιδα του χωρου.

Το πολυ χαμηλο κατωφλι θορυβου και η τρομερη ησυχια ειναι κατι που αισθανεσαι με τη μια.
Αισθανεσαι κατευθειαν το πολυ χαμηλο RT, δεν ξερω ποσο ειναι και τι , αλλα το καταλαβαινεις.

Τρομερη ησυχια, ελλειψη αντηχησεων και τριγμων σε νορμαλ σταθμες - για τον Κωστα νορμαλ ειναι μεχρι πχ 110 db, απο κει κ πανω ειναι μετριες .

Το μεγεθος του χωρου ειναι μετριο, ουτε πολυ μεγαλο ουτε μικρο, αισθανεσαι ομορφα και ανετα.

Αυτο που με ξενιζει ειναι πως τα ηχεια ειναι στημενα ολο πιο κοντα στον ακροατη, τα βλεπεις δηλαδη κοντα σου, in your face, κατι που δεν το χω συνηθισει, αλλα με τον καιρο δεν ειναι θεμα.

Επισης ειναι πολλα, πολλα τα ηχεια...

Οπου κι αν γυρισεις βλεπεις ενα ηχειο και μαλιστα το ιδιο ηχειο, σαν dejavu ενα πραμα, λες γιατρε ειμαι καλα η τα χω παιξει??



Ακουσαμε διαφορες μουσικες, εβαλε τα δικα του ο Κωστας εβαλα τα δικα μου εγω -μισα φλωρικα μισα αντρικια - και καταληξαμε να ακουμε χορευτικα και trance και κατι οτι ναναι και δε μπορουσαμε να σταματησουμε να ακουμε, αλλα επρεπε να την κανω.

Μ εκλεισε με κλειδωσε και μεσα στο μπανιο να μιλησω στο τηλ, πφφφφ



Το πιο εντονο χαρακτηριστικο λοιπον του συστηματος ειναι πως..... δεν υπαρχει εντονο χαρακτηριστικο!



Τα κανει ολα μα ολα με περισση ανεση κι ευκολια, σε ολες τις σταθμες το ιδιο, απο πολυ χαμηλα εως εξωφρενικα δυνατα, σιγουρα δηλαδη ακουγαμε περιπου 115-125 db, ανετα και δεν κανω πλακα, χωρις ιχνος κοπωσης παραμορφωσης η αλλοιωσης τονικης η ακουστικης.

Μονο ο αερας απ τα bass reflex των sub σ εκαναν να καταλαβεις οτι ακους πολυυυ δυνατα... ενα μπουφανακι το χρειαστηκα εκει...


κι επισης το τριξιμο απ τα κουφωματα στις πορτες, εφυγαν και κατι μονωσεις απ τους τοιχους, σχιζοφρενικα πραγματα δηλαδη, σεισμικα ενα πραμα....



Ειναι σαν μια λιμουζινα που κανει το 60-260 χλμ σε 6 δευτερολεπτα, και δεν εχεις νιωσει τιποτα, τοσο ανετα κι ωραια και πας παλι με την ιδια ανεση, κατι που δυσκολα θα το χουμε νιωσει στο δρομο, ετσι αντιστοιχα σαν παραδειγμα κι εδω..

Τιποτα δεν αλλαζει, δεν παραμορφωνει ουτε στο ελαχιστο, δεν αλλαζει χαρακτηρα τονικο, τα ιδια σε οποιαδηποτε σταθμη.

Μεχρι και κατι μουσικες τρομοκρατειας του εβαλα, εκει αυτο.
Κοπανουσε αλυπητα.
Κατι rnb του Τερματογκαζι του εβαλα, βραχος, χτυπουσε αλυπητα στο στηθος απαραμορφωτα.

Μπασα κλαμπισια σε χτυπημα και ατακα, αλλα χωρις ουρες και βαβουρες.

Ενω εχει 4 σαμπ, αδυνατεις να το καταλαβεις, δεν μπορεις αν κλεισεις τα ματια να αισθανθεις την προελευση της πηγης η της κατευθυνσης του ηχου.


Ειναι σα να καθεσαι πανω στο σαμπ και να το νιωθεις στο κορμι σου.

Καθολου one note bass, καθε οργανο ακουστικο η ηλεκτρονικο το ακους οπως πρεπει, με αρθρωση του καθε κομματιου.

Μετα σου λενε για λαμπες και τρανζιστορ και ταιριασματα και πλεον μου ρχεται να βαλω τα γελια.
Πιστευω πως το ιδιο κι οποιος τ ακουσει, περι ψηφιακιλας και ψηφιακων ακουσματων...


Ενα πολυ εντονο χαρακτηριστικο ακομα, ειναι το πολυκαναλο ακουσμα, ειτε απο απλο στερεο σημα ειτε απο πολυκαναλο.


ΠΡΟΣΟΧΗ.

Ειναι κατι που οποιος δεν το εχει ακουσει οπως πρεπει, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να το κατανοησει, να το καταλαβει πως ακουγεται., πραγματικα.

Δεν εχει καμια σχεση με το κλασσικο πολυκαναλο, ειτε σινεμα ειτε σε μουσικη..


Οταν το ακουσεις, μπεις στο κλιμα του πως παιζει κι αποδιδει , ειναι σαν να μην εχει πισωγυρισμα.

Πραγματικα ακομα και σε εξαιρετικα καλο δικαναλο , ειναι ματαια η συγκριση. Δεν υπαρχει καμια καν επαφη..

Το χα ζησει και στον Μιχαλη Τερματογκαζι αλλα και στον Dimifoot, ετσι κι εδω στον Κωστα ισως και λιγο παραπανω, συγγνωμη παιδια...

Το συστημα με το set up του, στηνει ενα απιστευτο πεδιο ηχητικα, σαν σκηνη με ολες τις διαστασεις του, αναλογα με το υλικο βεβαια της πηγης και τον τυπου του upmix.

ΕΙΝΑΙ σαν ενα εξτρα σουπερ ενισχυμενο δικαναλο στη θεωρια, δηλαδη ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ νομιζουν οτι θα τους φανει περιεργο δεν ειναι ετσι.

Ειναι σαν να βρισκεσαι σε μια εξωπραγματικη ηχητικη σφαιρα σε πλαισια 2καναλου αλλα τοσο τοσο καλη σε σκηνη, βαθος υψος και πλατος που το απλο δικαναλο ΑΔΥΝΑΤΕΙ οτι κι αν κανεις να το πλησιασει καν.

δεν πεταγονται οργανα απ το πουθενα, ειδικα σε νορμαλ 2καναλο προγραμμα, αλλα στηνει ενα απιστευτο πεδιο που σε κανει να κοιτας τριγυρω και ψηλα , να βλεπεις ηχεια και ν απορεις πραγματικα αν παιζουν. Λες δε μπορει, δεν παιζουν, πως γινεται αυτο τωρα?

κι ομως γινεται.


Εκει που αρχιζουν τα πραγματα και ξεφευγουν ειναι στο multichannel, στο πραγματικο πολυκαναλο προγραμμα απ την πηγη.

Ενταξει , μη το ζησετε αυτο καλυτερα, γιατι θα ξενερωσετε μετα, ενταξει εκτος αν εχετε τοοοοσο μεγαλο εγωισμο ενα πραμα...

Τα πραγματα σοβαρευουν , αναλογως ηχογραφησης και ηχοληπτη ακους πραγματα σ ενα πεδιο που δε μπορεις να το φανταστεις αν δε το ζησεις, αντανακλασεις, φωνες, οργανα σε μια ηχοσφαιρα ανευ προηγουμενου.

Κι ολα αυτα μ ενα τεραστια χαμηλο κατωφλι θορυβου, με απιστευτη αρα δυναμικη περιοχη, σου κοβει την ανασα μ ενα τσικ σε χρονο 0.

οι σταθμες ξαναλεω ειναι σοκαριστικες, αλλα τοσο καθαρο το ακουσμα που λες δε μπορει να το δυναμωσε, μου κανει πλακα δε γινεται.
Απαραμορφωτα, κι ακους την ομιλια του διπλανου σου τοσο ανετα και τοτε σε κοπαναει μια μπασια απ το πουθενα με τρομερο ογκο αλλα και ατακα χωρις ουρες και κοφτο και λες αντε γεια τωρα.

Σε κανει να θες να το δυναμωσεις, λες κι αλλο. παει κι αλλο? κι αλλο. λες ελα τερματισε το ΠΑΛΙΟΠΡΑΜΑ, δεν εχει αλλο.. δωσε ρε λεει, κι αλλο. Λες ειναι χαζος δε μπορει! δωσε ρε κι αλλο. Ελα Παναγια μου και Χριστε μου παναθεμα σε δινω κι αλλο..



ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΤΙΓΜΗ, αληθεια λεω ας το επικυρωσει κι ο Κωστας, ξερετε τι μου πε?

Δεν το περιμενα, αληθεια...

Μου λεει : " ΧΑΜΗΛΩΣΕ ΡΕ, ΩΠΑ ΛΙΓΟ ! "

:roflmao: :fuckyou:

ακουσον ακουσον !!

¨οταν λεει ερχομαι σε σενα , μ αφηνεις να το βαζω τερμα?? "

δε το περιμενα, ηταν πολυ πολυ δυνατα, δεν ξερω , παιζει καμια 125 db, χωρις πλακα...


Ακουσαμε και πικαπ, δεν ακουσα και καμια διαφορα, επαιζε εξαιρετικα χωρις πολλα πολλα, σαν ψηφιακο, εξαιρετικο δηλαδη. Ωραια πραγματα.


ισως καποια στιγμη στο μελλον να χρειαστει ν αλλαξει καποιο σωστο βραχιονα με μια καλη κεφαλη, ν αλλαξει την Archiδ που εχει, αφου πρωτα μετρησει τις συχνοτητες , ας το χει στο νου του οταν θελησει μια ακομα αναβαθμιση.



με λιγα λογια ενα ακομα μπραβο στον Κωστα για μια ακομα φορα, που ανεβασε κι αλλο το επιπεδο , κι αλλο ακομα, δε το περιμενα, ποσο καλυτερα θα μπορουσε ν ακουστει κατι?

Τοσο, οσο τ ακουσα.

Αν οχι το καλυτερο ακουσμα που ειχα ποτε μου, το πιο ολοκληρωμενο και σωστο.
Μια ισια γραμμη υπερβολικα ομορφη και σε κανει να θες κι αλλο, κι αλλο αντι να πεις πονεσαν τ αυτια μου, φτανει.

Πραγμα που σπανια θα πεις πλεον...



Συγχαρητηρια γι ακομα μια φορα, εγραψες, σ ευχαριστουμε που μας βοηθας και που μπορουμε να ΔΟΥΜΕ και να ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΜΠΡΑΚΤΑ ολα αυτα που βλεπουμε τοσα χρονια, περαν απο θεωριες του ΑΕΡΑ.


Ευχαριστω πολυ, χαρα μου και τιμη μου που σ εχω φιλο.


Ευχαριστω που διαβασατε ολο αυτο το σεντονι μου, 50ευρω.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.888
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top