Ένα οφειλόμενο ''ευχαριστώ''

A

AKARL

Guest
Στην αρχή τσινάς. Νιώθεις να καταρρέουν γύρω σου βεβαιότητες, προσπαθείς να περισώσεις ό,τι μπορείς, βρίσκεις δικαιολογίες, δεν πιστεύεις στα μάτια σου και τα αυτιά σου (κυριολεκτικά)
Σε αυτό το σημείο παίζεται όλο το παιχνίδι. Όταν νοιώσεις το εγώ σου να κεντρίζεται αφόρητα και τις όποιες γνώσεις σου, τα τοτέμ και τα ταμπού σου να καταρρέουν.

Υπάρχουν δγιάφορες επιλογές δράσης/αντίδρασης:

Α) Μπορείς να πεις τι ψωνιζμένοι μ@λ@κες είναι αυτοί που το παίζουν παντογνώστες και μου τη λένε ΕΜΕΝΑ που έχω ξοδέψει τόσα πολλά λ7 σε μηχανάκια.

Β) Μπορείς να κομπλάρεις και να την κάνεις με ελαφριά και δε γ@μνιούνται όλοι τους.

Γ) Μπορείς, τέλος, να κάτσεις και να σκεφτείς. Δε χρειάζονται πολλά: λίγη ευφυία, λίγο χιούμορ, έλλειψη σοβαροφάνειας και περιορισμένος εγωισμός. Σε αυτή την περίπτωση έχεις πολλά να κερδίσεις.

Εσύ, προφανώς, διάλεξες σωστά. ;) :hi:
 





Μηνύματα
3.663
Reaction score
5.496
Μεγάλε άσε τα πολλά τα λόγια και πες μας από τι ακούς. Αν δεν είναι ενεργό τρέχα κρυψου.
Φανταστείτε μετά από όσα έγραψε τελικά να ακούει diana krall από λαμπατο ενισχυτη 5 watt....
Φυσικά αστειευομαι και ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις.
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Τα ενεργα πολλοι εμισησαν , τη ντα'ιανα ουδεις !
Προκαλω τον οποιονδηποτε να δηλωσει οτι δεν κατεχει το the look of love ας πουμε ...:D
[DOUBLEPOST=1528608273][/DOUBLEPOST]
Ωχ πολλά πτηνά μαζεύονται και δεν έχουμε και πτηνιατρο...
Το θεμα ειναι να υπαρχει πτωμα ... :D
 


Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Τα ενεργα πολλοι εμισησαν , τη ντα'ιανα ουδεις !
Προκαλω τον οποιονδηποτε να δηλωσει οτι δεν κατεχει το the look of love ας πουμε ...:D
Εγώ.
Και με την εξαίρεση ενός κομματιού της που υπήρχε στο DVD μια ταινίας του Clint Eastwood (True Crime?), δεν έχω βάλει ποτέ κομμάτι της στο σύστημά μου, ούτε νομίζω έχω κάτσει να ακούσω μέχρι τέλους κομμάτι της αλλού.

How about that? :D
 


A

AKARL

Guest
Εγώ.
Και με την εξαίρεση ενός κομματιού της που υπήρχε στο DVD μια ταινίας του Clint Eastwood (True Crime?), δεν έχω βάλει ποτέ κομμάτι της στο σύστημά μου, ούτε νομίζω έχω κάτσει να ακούσω μέχρι τέλους κομμάτι της αλλού.

How about that? :D
Me too compañero. :drinks: :hi:
 










Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.172
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top