Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.106
Reaction score
20.588
Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

Και ποιος σου είπε ότι θα είχα πρόβλημα να γράψω ότι το σύστημα είναι του τάδε αντιπροσώπου; Και όχι του Κωνσταντίνου Κεφάλα, που είναι και ο ιδιοκτήτης πρώτον του σπιτιού και δεύτερον του συστήματος;
Μιας και σήμερα είμαι Αθήνα, θα ήταν υπερβολή να μπορούσα να το ακούσω;
 




Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

Αναρωτιεμαι ποιο αλλο "κοροϊδο" θα αναρτησει συστημα στις Αποδρασεις.
50 ποστ για το συστημα και 150 για "ψυχοθεραπεια".
Ενα σωρο που εχει προσκαλεσει Ο Βλασης να ποσταρουν....ευγενικα απεχουν.

Ζητω η φτωχεια
Ζητω η κακομοιρια
Ζητω η καμαριλα
Ζητω η αθανατη ελληνικη κουτοπονηρια

Για τον θανατο των "Ηχητικων αποδρασεων" ως πολο ελξης θεατων θα μοιραστουν κολιβα μετα την Πρωτοχρονια μεταξυ μας.Ετσι οπως διαχειριζομαστε τα πραγματα θα μεινουμε λιγοι και "εκλεκτοι".
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

Αναρωτιεμαι ποιο αλλο "κοροϊδο" θα αναρτησει συστημα στις Αποδρασεις.
50 ποστ για το συστημα και 150 για "ψυχοθεραπεια".
Ενα σωρο που εχει προσκαλεσει Ο Βλασης να ποσταρουν....ευγενικα απεχουν.

Ζητω η φτωχεια
Ζητω η κακομοιρια
Ζητω η καμαριλα
Ζητω η αθανατη ελληνικη κουτοπονηρια

Για τον θανατο των "Ηχητικων αποδρασεων" ως πολο ελξης θεατων θα μοιραστουν κολιβα μετα την Πρωτοχρονια μεταξυ μας.Ετσι οπως διαχειριζομαστε τα πραγματα θα μεινουμε λιγοι και "εκλεκτοι".
Ναι αλλά γιατί "έγινε του Κουτρούλη ο γάμος" μόνον σ' αυτό, αναρωτήθηκε κανείς? Τοσα συστήματα έχουν παρουσιαστεί και όχι φθηνούτσικα... :139:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Από τα γραφόμενα των συμμετεχόντων στο thread, βγαίνει το συμπέρασμα ότι όλοι αναρωτήθηκαν Χρήστο εκτός από εσένα. :139:

...
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

Εγώ άλλο αναρωτιέμαι τώρα. Ο κος Κώστας Κεφάλας είναι το μέλος του AVSite με αυτό το όνομα, η είναι απλά συνωνυμία?
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.252
Reaction score
8.153
αντι για "συγνωμηηηη συγνωμηηηηηηη συγνωμηηη εκανα λαθοςςς" συνεχιζεις?
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

Επειδή κανείς δε σε όρισε κριτή εδώ μεσα, δεν μας βάζεις μικρέ ΚΑΙ ΕΣΥ το σύστημα σου στη κατηγορία εδώ και να αφήσεις τις παραινέσεις? :139:

Το μόνο που κάνεις είναι να κριτικάρεις τους άλλους!!! Αντε σε παρακαλώ! :141:
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.252
Reaction score
8.153
ααααα καταλαβααααα λιγοι μονο μπορουν να κρινουν και αυτοι γιατι εβαλαν το συστημα τους εδωωωω....
ααα νααα το βααλλλω και εγωω ή θα παρωωω τγιααα? (τρια, 3, three)
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.444
Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

άντε βρε χαλαρώστε τέτχιες μέρες...
 

Μηνύματα
1.974
Reaction score
4
Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

Κρίμα που ένα θέμα με πολύ καλή προοπτική το χαλάσατε με τα και καλά μυστήρια στην αρχή. Λογικό είναι που σας κράζουν πόλοι γιατί δεν ήσασταν ξεκάθαροι.

Τι συγνώμες και δικαστήρια παναγία μου βοήθα τι διαβάζω πάλι σήμερα θα με στείλετε στον τάφο..... Αφού ψάχνω τρόπο να δω πως μπορώ να βλέπω θέματα που δεν έχουν γράψει μερικοί για να μην με ξενερώνει.....

Κρίμα παιδιά το θέμα κρίμα .......

Melt Banana - Area 877

[YOUTUBE]t15Hl17tg1U[/YOUTUBE] Αφιερωμένο όποιος το ακούσει μέχρι τέλος παίρνει μεταλιο :103:
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

άντε βρε χαλαρώστε τέτχιες μέρες...
Και πε του αδελφού σου να βάλει κι αφτός το σύστημα του στη κατηγορία του Βλασούκου...

Οχι άφησε μόνο εσένα να βγάλεις το φίδι απ' τη τρύπα... :143:

Εκτός αν περιμένει πρώτα να πάρει αυτό το πικάπ που μούλεγε εμπιστευτικά... :142:
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

Εγώ άλλο αναρωτιέμαι τώρα. Ο κος Κώστας Κεφάλας είναι το μέλος του AVSite με αυτό το όνομα, η είναι απλά συνωνυμία?
Συνωνυμία..
 

Μηνύματα
4.059
Reaction score
776
Re: Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

Αναρωτιεμαι ποιο αλλο "κοροϊδο" θα αναρτησει συστημα στις Αποδρασεις.
50 ποστ για το συστημα και 150 για "ψυχοθεραπεια".
Ενα σωρο που εχει προσκαλεσει Ο Βλασης να ποσταρουν....ευγενικα απεχουν.

Ζητω η φτωχεια
Ζητω η κακομοιρια
Ζητω η καμαριλα
Ζητω η αθανατη ελληνικη κουτοπονηρια

Για τον θανατο των "Ηχητικων αποδρασεων" ως πολο ελξης θεατων θα μοιραστουν κολιβα μετα την Πρωτοχρονια μεταξυ μας.Ετσι οπως διαχειριζομαστε τα πραγματα θα μεινουμε λιγοι και "εκλεκτοι".
Βρε συ Μάνο...

αφού το βλέπεις πώς πάει το πράμα.με το που εμφανιστεί μία ακίδα στο rack του συστήματος θα εμφανιστεί και ο εκάστοτε να πεί την κοτσάνα του ετσι ώστε να αναδείξει το σύστημα του-εαυτό του-απόψεις του.
εντάξει καταλαβαίνω...ο Βλάσης καλό παιδί και άξιο παλουκάρι.αλλα τί να κάνει και αυτός.όταν πολλοί δέν έχουν αυτό που λέμε την ελάχιστη κοινωνική συμπεριφορά εννοείται πως το παπόρι θα βουλιάξει.

Οπότε η λύση για να συνεχίσει το θρέντ να υπάρχει είναι η λύση της γομολάστιχας.είμαι τελείως κατά αυτού του μέτρου αλλα βλέπετε πώς πηγαίνει.

βέβαια...προτού πάμε ένα βήμα παραπέρα πρέπει να αναλογιστούμε..
είμαστε έτοιμοι να δεχτούμε ένα σύστημα κόρνα-λάμπα-πικάπ και πανάκριβα καλώδια χωρίς να σχολιάσουμε?χωρίς να πάμε να κάνουμε το κομμάτι μας?χωρίς να πάμε να την πούμε στον ιδιοκτήτη για τις όποιες λάθος επιλογές του?
αν ναί τότε πιάστε τις γόμες.αν όχι τότε η κατηγορία θα συνεχίσει να υφίσταται ώς έχει...

είχα ένα καθηγητή στη σχολή που πρίν απο κάθε μάθημα έκανε κριτική στα του Πανεπιστημίου κ.τ.λ.μία φορά λοιπόν χτύπησε το ευαίσθητο θέμα των παρατάξεων.αμέσως βέβαια εμφανίστηκε η γνωστή ομάδα του κυλικείου να κάνει τα παράπονα της στον καθηγητή.
ο καθηγητής τότε απάντησε "αυτό το 2ωρο είναι το show μου.εσείς μπορείτε όλη τη μέρα να λέτε το οτιδήποτε στα παιδιά.αλλα αυτό το δίωρο ανήκει σε εμένα".
Είμαστε λοιπόν ικανοί και εμείς να αφήσουμε την κάθε σελίδα του κάθε συστήματος να την διαχειριστεί ο ιδιοκτήτης όπως θέλει?μπορούμε απλά να τον αφήσουμε να κάνει το show του?
αν ΔΕΝ είμαστε τότε απλά θα μείνω με την πίκρα οτι εγώ τουλάχιστον προσπάθησα...
Θεωρώ οτι δέν είμαι παράλογος...:137:
 

Μηνύματα
4.059
Reaction score
776
επίσης το φόρουμ στηρίζεται στην ανωνυμία.όποιος γουστάρει βάζει διευθύνσεις, τηλέφωνα και ονόματα.ουδείς όμως πρέπει να είναι υποχρεωμένος να μας δείξει και τα σώβρακα του ετσι ώστε να μας πείσει για το οτι υπάρχει.
Κακώς που ο dol fon έπεσε στην παγίδα και έδωσε τα όποια στοιχεία:126:
 


Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Απάντηση: Re: Απάντηση: Ένα σύστημα με ''ηχητική άποψη''…

...
εντάξει καταλαβαίνω...ο Βλάσης καλό παιδί και άξιο παλουκάρι.αλλα τί να κάνει και αυτός.όταν πολλοί δέν έχουν αυτό που λέμε την ελάχιστη κοινωνική συμπεριφορά εννοείται πως το παπόρι θα βουλιάξει.

Οπότε η λύση για να συνεχίσει το θρέντ να υπάρχει είναι η λύση της γομολάστιχας.είμαι τελείως κατά αυτού του μέτρου αλλα βλέπετε πώς πηγαίνει.

...
Συνονόματε, καταλαβαίνω τη λογική σου, αλλά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.
Οριζοντίως και καθέτως.
Γνώμη μου είναι ότι τα γραπτά πρέπει να παραμένουν, ώστε να θυμίζουν σε όλους τη συμπεριφορά και το ποιόν του καθενός από εμάς.
Και όταν λέω σε όλους, εννοώ και σε εμάς τους ίδιους, μπας και χρησιμεύσουν ώστε να βάλουμε κάποτε μυαλό...


Βλασούκο φίλε μου, γνωρίζω την υπομονή σου και την καλή σου την καρδιά.
Αλλά όσο θα τρέχεις σαν το μ... να κάνεις κατόπιν εορτής τον πυροσβέστη, τόσο το πρόβλημα θα διαιωνίζεται.
Άσε τον καθένα να εκτίθεται από τις πράξεις και τα γραφόμενά του.
Δε μπορείς να σώσεις εσύ τον κόσμο.
Ποιός νομίζες ότι είσαι βρε;
Ο Κόγιας;:143:

Χρόνια πολλά σε όλους!:107:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.877
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top