Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Status
Not open for further replies.

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Pixelfun , θεωρω φρονιμο να μαζεψεις λιγο την γλωσσα σου .
 

Μηνύματα
888
Reaction score
2
λίγο???? :203::203:
δηλαδή τι άλλο πρέπει να ξεστομίσει κάποιος για να φαει ban??
συγνώμη αλλά εγώ προσωπικά δεν ανεχομαι ο παραπάνω "κυριος" να προσβάλει άλλο την νοημοσύνη μου...να πάει στο κάλο και να μην ξαναέρθει.
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

λίγο????
δηλαδή τι άλλο πρέπει να ξεστομίσει κάποιος για να φαει ban??
συγνώμη αλλά εγώ προσωπικά δεν ανεχομαι ο παραπάνω "κυριος" να προσβάλει άλλο την νοημοσύνη μου...να πάει στο κάλο και να μην ξαναέρθει.
ΑΑΑΑ δηλαδη ρε ανεχεσε να με αποκαλει ο φιλος σου οτι ειμαι κλεφτης στης φωτογραφιες που βαζω ?/
Ετσι ε ?
Το μπαν εσεις το θελετε εδω μιας που δεν προσφερεται τιποτα τουλαχιστο στο φωτογραφικο τομεα .
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

λίγο???? :203::203:
δηλαδή τι άλλο πρέπει να ξεστομίσει κάποιος για να φαει ban??
συγνώμη αλλά εγώ προσωπικά δεν ανεχομαι ο παραπάνω "κυριος" να προσβάλει άλλο την νοημοσύνη μου...να πάει στο κάλο και να μην ξαναέρθει.

Μια κουβεντα ακομα περιμενω.
Μη μας πουν και δικτατορες.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

ΑΑΑΑ δηλαδη ρε ανεχεσε να με αποκαλει ο φιλος σου οτι ειμαι κλεφτης στης φωτογραφιες που βαζω ?/
Ετσι ε ?

Κι επρεπε να γραψεις ολα αυτα?
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Βρε απατεωνα αλητη η ιστοσελιδα δεν ειναι δικη σου ? ουτε το Domain name ?

Παρόλο ότι μου αρέσει να νευριάζεις (κάνεις σαν τον ΠΑΟΚτζή που βρίζει τον Αγιο Βασίλη) να απαντήσω μόνο στο απο πάνω για να μην έχουμε παρεξηγήσεις.

Το site ΔΕΝ είναι δικό μου. Είναι hosted σε δικό μου server, αλλά η εταιρεία είναι καλού μου φίλου (Θεσσαλονικιού).
Επειδή μου δίνει τις δουλειές που αφορούν σε δυναμικά sites, το χρησιμοποιώ σαν υπογραφή για να ανεβάσω την θεση του στο google.

Για τα υπόλοιπα θα σεβαστώ την (δεδομένη) επιθυμία των διαχειριστών και των μελών για ηρεμία και δεν θα απαντήσω...
 

Μηνύματα
888
Reaction score
2
Re: Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

απατεωνα αλητη
αλητη κοπροσκυλο
βλαχαρε αμορφωτε
μορφωμενε αντρακλα αλητακο της τρουμπας χαμενο σκουλικι
Βλακα σκουπιδι που την ειδες και μορφωμενος
F... Moron κοπλεξικε ..

μου έστειλε και PM ο αθεόφοβος!

pixelfun said:
Διαβασε τι εγραψε πρωτα και πως ξεκινησε η φασαρια μην γινεσαι μαλακας .

Μαλλον πορωμενο φιλαρακι του εισε

να τον χαίρεστε!!
 

Μηνύματα
467
Reaction score
1
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

χωρις περιττα σχολια νομιζω οτι το banio ειναι επιβεβλημενο
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Ρε παιδια , πρεπει να διαβασω 109 posts και να δικασω?
Ημαρτον , μεγαλα παιδια ειμαστε.
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Κι επρεπε να γραψεις ολα αυτα?
Ναι επρεπε και ακομη χειροτερα θα επρεπε να γραψω μιας που δεν ειναι πρωτη φορα νομιζω ειναι 2-3 που με εχουν πει κατι αλητακια οτι η φωτογραφιες μου ειναι κλεμεννες.
Κανενας δεν εχει το δικαιωμα να διασυρει ανοιχτα το ονομα καποιου επαγγελματια και να τον αποκαλει κλεφτη , αυτοι ειναι ποινικο αδικημα βαση νομου ακομη .

Αν ο νικος και τα φιλαρακια του δεν εχουν να βαλουν μια φωτογραφια ουτε καν να βοηθησουν στον φωτογραμικο τομεα εδω τι διαολο τους θυμιαζεται?

:116:
 

Μηνύματα
467
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

στην αρχή κάτι καλό γράφτηκε αλλά μετά ήρθε ο καουμποι και τα μ@μισε...
ακριβως οπως κανουν στην αμερικη......αμα δενμπορεις να κανεις κατι καλο που λενε ...απλα κανεις κατι μεγαλο......μιλας για πανακριβους φακους ...βαζεις και μερικες φωτο ......πετας και μερικες απειλες για δικηγορους και λοιπα κουραφεξαλα.......και δημιουργεις θορυβο γυρω απο το ονομα σου......


ακομη και στα κομικ τους αυτο το μυνημα περνανε.....

τι να κανουμε...εμεις εδω στην ελλαδα μεγαλωσαμε αλλιως ...και κυριως με αλλες αρχες....και η λεξη φιλος εχει πολυ βαθυ νοημα.......και μαλλον ο pixelfun δεν το γνωριζει...

μπορει απο φωτογραφια να σκαμπαζει πιο πολλα απο εμας ( κατα δηλωση του βεβαια).

Τουλαχιστον ομως δειχνει οτι βασικα δεν εχει καθολου τροπους ...και προφανως δεν θα του μαθουμε εμεις.....ειναι αργα πια.....
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Ναι επρεπε και ακομη χειροτερα θα επρεπε να γραψω μιας που δεν ειναι πρωτη φορα νομιζω ειναι 2-3 που με εχουν πει κατι αλητακια οτι η φωτογραφιες μου ειναι κλεμεννες.
Κανενας δεν εχει το δικαιωμα να διασυρει ανοιχτα το ονομα καποιου επαγγελματια και να τον αποκαλει κλεφτη , αυτοι ειναι ποινικο αδικημα βαση νομου ακομη .

Αν ο νικος και τα φιλαρακια του δεν εχουν να βαλουν μια φωτογραφια ουτε καν να βοηθησουν στον φωτογραμικο τομεα εδω τι διαολο τους θυμιαζεται?

:116:

pixelfun ειναι τ ονομα σου?
Κι αν σε αποκαλεσε κλεφτη , θα μπορουσες να του αποδειξης οτι δεν εισαι χωρις ολο το υβρεολογιο.
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Παρόλο ότι μου αρέσει να νευριάζεις (κάνεις σαν τον ΠΑΟΚτζή που βρίζει τον Αγιο Βασίλη) να απαντήσω μόνο στο απο πάνω για να μην έχουμε παρεξηγήσεις.

Το site ΔΕΝ είναι δικό μου. Είναι hosted σε δικό μου server, αλλά η εταιρεία είναι καλού μου φίλου (Θεσσαλονικιού).
Επειδή μου δίνει τις δουλειές που αφορούν σε δυναμικά sites, το χρησιμοποιώ σαν υπογραφή για να ανεβάσω την θεση του στο google.

Για τα υπόλοιπα θα σεβαστώ την (δεδομένη) επιθυμία των διαχειριστών και των μελών για ηρεμία και δεν θα απαντήσω...
ΑΑΑΑΑ ετσι τωρα μας λες οτι ειναι το σερβερ δικο σου :116:
Δεν πειραζει δεν με απασχολει .
Τουλαχιστο την κατηγορια που μου εριξες περι κλοπης για πες μου αυτο πως σου κατεβηκε στο κεφαλι . Ειμαι περιεργος μιας που νομιζω εισε ο 2 η 3 που μου το ειπε αυτο .
Για να ανεβασεις τη θεση της σελιδας στον γουγλη εχει αλλα κολπα :116:
 

Μηνύματα
888
Reaction score
2
Re: Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Ναι επρεπε και ακομη χειροτερα θα επρεπε να γραψω μιας που δεν ειναι πρωτη φορα νομιζω ειναι 2-3 που με εχουν πει κατι αλητακια οτι η φωτογραφιες μου ειναι κλεμεννες.
Κανενας δεν εχει το δικαιωμα να διασυρει ανοιχτα το ονομα καποιου επαγγελματια και να τον αποκαλει κλεφτη , αυτοι ειναι ποινικο αδικημα βαση νομου ακομη .

Αν ο νικος και τα φιλαρακια του δεν εχουν να βαλουν μια φωτογραφια ουτε καν να βοηθησουν στον φωτογραμικο τομεα εδω τι διαολο τους θυμιαζεται?

:116:

τι πίνεις και δεν μας δίνεις??? μπαίνεις στο site με το ψευδώνυμο pixelfun και θεωρείς ότι γράφεις επώνυμα???? άιντε στο καλό!!! :141::141:
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

pixelfun ειναι τ ονομα σου?
Κι αν σε αποκαλεσε κλεφτη , θα μπορουσες να του αποδειξης οτι δεν εισαι χωρις ολο το υβρεολογιο.
Μα δεν ειναι ο πρωτος και ξερεις στο ελλαδισταν το πολυ το λεγε λεγε αρχιζουν ολοι να το πιστευουν και μολις σου κολησουν την ρετσινια τον ηπιες οπως λεμε και στο ελλαΝΤα :116:

Ειναι εξωφρενικο σου λεω .
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

τι πίνεις και δεν μας δίνεις??? μπαίνεις στο site με το ψευδώνυμο pixelfun και θεωρείς ότι γράφεις επώνυμα???? άιντε στο καλό!!! :141::141:
Φυσικα αλλα δεν πουλαω τιποτα . Εσυ θα αγοραζες κατι απο ιστοσελιδα που δεν ξερεις ονομα και επιθετο ? :116:
 

Μηνύματα
888
Reaction score
2
Re: Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Ρε παιδια , πρεπει να διαβασω 109 posts και να δικασω?
Ημαρτον , μεγαλα παιδια ειμαστε.
μεγάλα παιδία είμαστε αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς υπάρχουν και κάποιοι κανόνες και κάποια όρια.
δεν μπορεί να μπαίνει ο κάθε τυχάρπαστος εδώ μέσα και να κάνει ένα thread κουλουβάχατα...

ένα κουμπί "ignore" θα ήταν μια πολυ καλή επιλογή!!!
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

pixelfun ειναι τ ονομα σου?
Κι αν σε αποκαλεσε κλεφτη , θα μπορουσες να του αποδειξης οτι δεν εισαι χωρις ολο το υβρεολογιο.
Για να αποδειξω οτι δεν ειμαι κλεφτης πρεπει να δωσο τα αυθεντικα αρχεια και αυτο θα το εκανα σε οποιονδηποτε συντονιστη μονο και πολυ ευχαριστως αλλα οχι σε δαυτους .
 


Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.364
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top