Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Γιατί δε μας λες τί βάζεις; Ντρέπεσαι;:136:
Σε αυτη την εποχη και οικονομια δεν ειναι να βαζουμε κατι 200 f/2 VR & 400 2.8 VR :116:
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

H αγελάδα σου βοσκούσε κάπου στην φωτογραφία μου! αχαχαχα
Ναι αυτο μου περασε απ' το νου θα πηγαινε γαντι η αγελαδα στη φωτο σου :114:
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Σιγα ρε μεγαλε πλουσιε στην ορθογραφια και εφιαλτη της φωτογραφιας http://www.netmachine.gr/

Ενα δις φτωχος στα ελληνικα "ορθογραφια" παρα στουρναρι στην φωτογραφια :116::116:

Μπορει να γραφεις ρε μεγαλε ελληνικα λιγο λιγο καλα αλλα μαθε να βγαζεις και καμμια φωτογραφια πριν μας λες θεωριες .
Θεωριες αν θελει καποιος τις εχει σε οποιονδηποτε τοπικο καφενε.

Ασε μεγαλε πλουσιε τις ορθογραφιας αστα και κρυψου .
Αυτο βρηκες να καρφωσεις την ορθογραφια ? τι να κανουμε ολοι δεν μεγαλωσαμε ελλαδα αλλα γιατι δεν βλεπεις τα χαλια σου πρωτα στην φωτογραφια.
ΜΑ πως γινεται τοσο εξυπνος που εισε να εισε τοσο κατωτερος απο ενα ανορθογραφο στην φωτογραφια .
Κάτσε να το γράψω όπως εσύ μπας και το καταλάβεις...

Δαιν ίνε δηκώ μου τω site καρδηά μου.... φήλου ίνε και τω δειαφιμείζο....

Ελπίζω να το κατάλαβες γιατί εγώ το βλέπω και γελάω...

Αγαπητέ εξαιρετικέ, απίστευτε, καταπληκτικέ φωτογράφε,
Λατρευτέ νταί, μποντιμιλτερά, όλους-σας-βάζω-κάτω, θα-πλακώσω-τον-Κυριακόπουλο-στις-σφαλιάρες, παλιστή μας,

το ότι ξέρεις να βγάζεις μια φωτογραφία, ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ότι είναι δικές σου, γιατί αυτοί που ΞΕΡΟΥΝ να βγάζουν φωτογραφίες ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΛΑΛΟΥΝ, αφήνουν τις φωτογραφίες τους να μιλήσουν (και μιλάμε για Φωτογρφίες με το Φ κεφαλαίο, και ουχί τοπία και ζωάκια που το ΜΟΝΟ που θες είναι καλός εξοπλισμός και πολύ ώρα για σκότωμα) ΔΕΝ σε κάνει καλύτερο άνθρωπο. Το ποιόν σου το καταλάβαμε όλοι εδω μέσα, το ότι πετάς που και που μια ωραία φώτο, δεν σημαίνει τίποτα.

Θα σου πρότεινα, επειδή εδώ μιλάς με σοβαρούς ανθρώπους, να αφήσεις την Αμερικανο-μαγκιά/αμερικανο-βλαχειά ή όπου τέλος πάντων έχεις μεγαλώσει και να προσφέρεις κάτι χρήσιμο στην συζήτηση. Την γνώμη σου την είπες, φαντάζομαι θα αξιολογηθεί απο τον υποψήφιο αγοραστή.
Πέραν τούτου, εκτός του πόσο μ@μ@τος είσαι και του πόσο καλού εξοπλισμού έχεις και του απυθμενου των γνώσεών σου, έχεις τίποτε άλλο χρήσιμο να πεις????
 

Μηνύματα
497
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Στην D90 που εχω καλυτερα να μην ξερεις τι βαζω :116:

Αν δεν ειχα τα λεφτα η δεν ηθελα να ριξω για κανενα φακο τις προκοπης αντις για να εχω μια μηχαναρα σαν την D90 & D5000 με κανενα τενεκε απο ταμρον 17-50 η καμμια κουδουνιστρα οπως ο 18-250 - θα ειχα αγορασει μια Used D40 $200 και θα επερνα κανενα 50 1.4 τον καινουργιο αντε και κανενα αλλο καλο φακο .

Ετσι με ιδια λεφτα στο κοστος της D90 & D5000 θα ειχα καλυτερα αποτελεσματα στην ποιοτητα.

Για να ειμαι μαζι σας πιο ειλικρινης δεν θα εδεινα ποτε πολλα λεφτα για οποιαδηποτε καινουργια DX Camera . Δεν αξιζει μιας που αυτες η μηχανες ειναι στο τελος της καριερας τους ασε που η τιμες τους μετα απο μισο χρονακι γινονται για κλαματα.

Παρτε καμμια μεταχειρισμενη βαλτε καποιον μεταχειρισμενο φακο γενικης χρησης σαν τον 18-105 και ουτε καν να αγορασεται τσαντα και φιλτρα και τριχες και ξοδεματα τσαμπα και βερεσε.

Πιστεψτε με καποτε και εγω εκανα λαθη και τα εχω περασει και ειχα χασει πολλα λεφτα κανοντας λαθη .

Αφοσιωση στην φωτογραφια στο καδρο στο πνευμα της φωτογραφιας και αλλα πολλα που πρεπει να κανει καποιος κι οχι να ψαχνουμε τι κανει λιγο απο ολα για τα παντα.

Ψαξτε ελληνικα φορα εχει πυροβολημενους που πουλανε μηχαναρες και νομιζουνε αν κανουνε ανανεωση θα γινουνε φωτογραφοι . Αγοραστε μηχανες σε μιση τιμη απο δαυτους και φακους και ριξτε τα υπολειπα σας λεφτα σε κανενα ταξιδακι :107:
Not bad, not bad at all :103:
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Οπα ορθογραφε μου νευρακια?
Τον κυριακοπουλο αστον ησυχο μην ανησηχεις δεν θα πλακωθουμε αντιθετως θα πιουμε καφεδακι με την πρωτη ευκερια που θα κατεβω και ισως να βγαλουμε και καμμια φωτο αν εχουμε ωρα.

Οι φωτογραφιες μου μιλανε μονες τους απο οτι γνωριζο και απο οτι μου λενε σε μεγαλα σαιτ με σοβαρους φωτογραφους και διαγωνισμους , και αν ειδες λιγες εδω ισως γιατι δεν εβαλα και αλλες που εχω .

Αν εισε σοβαρος σοβαρεψου λιγακι και βγαλε καμμια φωτογραφια τις προκοπης διοτι αυτες που ειδα στην σελιδα σου ειναι για κλαματα , αν θες να σου μαθω 5 βασικα πραγματακια .
Εχω να σου πω πολλα αλλα προς το παρον θα σου πω ενα πραγμα και μονο.
Στου κρεμασμενου το σπιτι δεν μιλαν ΠΟΤΕ για σχοινια . ΓΚΕΓΚΕ ?

Σοβαρεψου λιγακι και μαθε φωτογραφια τρισδιαστατε μπαρμπινιωτη
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

BTW νικολακι εγω βλεπω της φωτογραφιες σου και μακαρι να γελουσα αλλα ελα που εχω ευαισθητο στομαχι και με προκαλει αναταραχη μου ερχεται να ξερασω .

Ετσι λοιπον νικολακι τα προσβλητικα σου σχολια και τι δεν σου αρεσει κρατησε τα για τον εαυτο σου γιατι πολλοι αλλοι δεν αρεσουνε αλλα πραγματα απο αλλους.

Λιγο προσοχη και λιγακη συμπεριφορα ξερεις δεν εισε ο μοναδικος που δεν αρεσει κατι σε καποιον αλλον αλλα δεν καθομαστε να προσβαλουμε ετσι στην τυχη , τουλαχιστο χωρις αφορμη .

Οταν θα γινεις ο τελιοτατος ανθρωπος στην γη τοτε ισως εχει και καποια βαση .
Ετσι βλαχο της ελλαδας μοκο και Enjoy το καφεδακι σου στην τρουμπα που ζεις με τα ζωντανα .
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Φαίνετε δεν καταλαβαίνεις Ελληνικά...

Το σάιτ είναι φίλου και το βάζω για λόγους ...βελτίωσης θέσεως σε μηχανές αναζήτησης....
Αντε, τσίμπισες και το tip-άκι της ημέρας....

Για όλα τα υπόλοιπα, ένα έχω να πω...

ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕ!!!!! Ταπεινά υποκλίνομαι..... :624:

Edit: Που ξέρεις που μένω?
 

Μηνύματα
888
Reaction score
2
pixelfun, μονο απο αυτα που γράφεις φένεται ότι είσαι πολλά κιλά μ.....
δεν θα το κάνουμε γήπεδο εδώ μέσα με φράσεις του στυλ "μόκο" και "γκέγκε"!
άντε αγόρι μου στο αμερικα που τόσο γουστάρεις και να ΜΗΝ μας γράφεις...
άσε το φορουμ για μας τους βλάχους όπως λες, τι θες και ανακατέβεσαι αφού δεν σου αρέσει?
κάτι άτομα σαν εσένα θα έπρεπε να τους απαγορεύουν την πρόσβαση σε πληκτρολόγιο δια παντός!
 


Μηνύματα
467
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

pixelfun, μονο απο αυτα που γράφεις φένεται ότι είσαι πολλά κιλά μ.....
δεν θα το κάνουμε γήπεδο εδώ μέσα με φράσεις του στυλ "μόκο" και "γκέγκε"!
άντε αγόρι μου στο αμερικα που τόσο γουστάρεις και να ΜΗΝ μας γράφεις...
άσε το φορουμ για μας τους βλάχους όπως λες, τι θες και ανακατέβεσαι αφού δεν σου αρέσει?
+100.000
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Φαίνετε δεν καταλαβαίνεις Ελληνικά...

Το σάιτ είναι φίλου και το βάζω για λόγους ...βελτίωσης θέσεως σε μηχανές αναζήτησης....
Αντε, τσίμπισες και το tip-άκι της ημέρας....

Για όλα τα υπόλοιπα, ένα έχω να πω...

ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕ!!!!! Ταπεινά υποκλίνομαι..... :624:

Edit: Που ξέρεις που μένω?
Μολις προσεξα κατι που εγραψες παραπανω οτι δεν ειναι δικες μου η φωτογραφιες που βαζω.
Αυτο θα πρεπει να το παρεις πισω μην γινει πραγματικα φασαρια εδω .

ΑΑΑ και παψε να βαζεις τα φιλαρακια σου να ορμανε εδω , ξερεις αυτο και αν δεν λεγεται βλαχια .

Πραγματικα σου συνιστω να παρεις πισω αυτο που ειπες .
 

Μηνύματα
467
Reaction score
1
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

φιλαρακι ηρεμησε....


εχεις αρχισει να περνας τα ορια....μην δοκιμαζεις την υπομονη μας
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

φιλαρακι ηρεμησε....


εχεις αρχισει να περνας τα ορια....μην δοκιμαζεις την υπομονη μας
Βρε αντε δες την δουλιτσα σου .
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Μολις πηρα τηλεφωνο τον δικηγορο μου και μου ειπε οτι αυτο που ειπες νικολακι περι κλεψιματος φωτογραφιας ειναι αδικημα και μαλιστα εχω το δικαιωμα νομικως να παρω το IP σου να μαθω τα στοιχεια σου και να προβω σε δικαστκο δρομο και να εισε σιγουρος οτι θα το κανω αν δεν βγαλεις αυτο που ειπες και μαλιστα να πεις και ενα SORRY .
 

Μηνύματα
467
Reaction score
1
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Βρε αντε δες την δουλιτσα σου .
καλα η βλαχια σου και η βλακεια σου σπανε τοιχους......


κοιτα εσυ την δουλιτσα σου φιλε.....και την φωτογραφικη σου κατα τα αλλα τεχνη και ασε εμας τους υπολοιπους κοινους θνητους στα δικα μας ανουσια αντικειμενα......


Σημειωση προς καποιον διαχειριστη....ας τον μαζεψει καποιος...ειπαμε στο avsite εχουμε ελευθερια λόγου αλλα εδω νομιζω οτι παραεγινε το κακο.....
 

Μηνύματα
888
Reaction score
2
pixelfun, ποιος νομίζεις ότι είσαι και έρχεσαι και πουλάς μαγκιά και μιλάς για δικηγόρους με το έτσι θέλω??? πας καλα? μήπως θα φέρεις και τον αδερφό σου που ξέρει καράτε να μας κάνει ντα?? αν είναι δυνατόν....

ας τον στείλει κάποιος για banιο ρε παιδιά, τι πράματα είναι αυτα!! :141::141: ουστ απο δω!

επίσης ένα σβήσιμο σε όλα τα off-topic μυνήματα δεν θα ήταν καθόλου κακή ιδεα!!
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Οχι συμφορουμίτες, αφήστε τον πλάκα έχει!

εχω πεθάνει λέμε....

:143: :204:

ααα, και μην ξεχάσετε να μου στείλετε το λογαριασμό της τραπέζης σας... να σας βάλω το μπικικίνι που του "εξαπολύσατε" επίθεση!!!!
:139: :135:
 

Μηνύματα
467
Reaction score
1
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

ααα, και μην ξεχάσετε να μου στείλετε το λογαριασμό της τραπέζης σας... να σας βάλω το μπικικίνι που του "εξαπολύσατε" επίθεση!!!!
:139: :135:
δεν εχω προχειρο τον ΙΒΑΝ ......


παντως εχω να παρατηρησω οτι το παλικαρι που ανοιξε το νημα ...απλα βαρεθηκε με αυτα που διαβαζε και τις ¨αμπελοφιλοσοφίες¨ του ομογενή ¨φιλου¨ μας και δεν ποσταρει πλεον στο νημα που ο ιδιος ανοιξε, προφανως απογοητευμενος......τι να πω......ισως πρεπει να αλλαξουν λιγο οι κανονισμοι του avsite και να γινουν πιο σφικτοι.....
 

Μηνύματα
888
Reaction score
2
ωχ, λες δηλαδή τώρα πρέπει να φοβόμαστε μην μας κάνει μύνηση το αμερικανάκι και πλερώνουμε εκατομμυρια ντολλαρς για δυσφήμιση??? ούτε μακντολαδς να είμασταν!!! :609::609:

nkaral, πως να μην βαρεθεί ο άνθρωπος με τις βλακείες που άκουσε....στην αρχή κάτι καλό γράφτηκε αλλά μετά ήρθε ο καουμποι και τα μ@μισε...
 

Μηνύματα
268
Reaction score
0
Απάντηση: Ήρθε η ώρα να φρεσκάρω τα παλιά...

Οχι συμφορουμίτες, αφήστε τον πλάκα έχει!

εχω πεθάνει λέμε....



ααα, και μην ξεχάσετε να μου στείλετε το λογαριασμό της τραπέζης σας... να σας βάλω το μπικικίνι που του "εξαπολύσατε" επίθεση!!!!
Βρε απατεωνα αλητη η ιστοσελιδα δεν ειναι δικη σου ? ουτε το Domain name ?
Μην ντρεπεσαι δεν θα εισε ο μοναδικος κακιστος δηθεν φωτογραφος στο ιντερνετ. Αλλα αν θες βαλε φωτογραφιες σου εδω να θαυμασουμε ειμαστε ΟΛΟΟΟΟΟΟ ΜΑΤΑΡΕΣ να δουμε αντε μην μας πουλας θεωριες μονο .

Το φιρμανι θα στο ριξω να μαθεις αλητη κοπροσκυλο να μην κατηγορεις οτι ειμαι κλεφτης και οτι τις φωτογραφιες που ανεβαζω ειναι κλεμενες.

Μην ντρεπεσαι ααααα ετσι και που εισε η ιστοσελιδα σου γιατι δεν εχει ονομα και επιθετο ? ετσι ρε βλαχαρε αμορφωτε κανεις δουλειες που θα μου πεις εμενα οτι ειμαι βλαχος .

ΑΑΑΑ που εισε τα αγγλικα που γραφεις καθε αλλο παρα σωστα ειναι δηθεν μορφωμενε αντρακλα αλητακο της τρουμπας χαμενο σκουλικι . Αν θες να τα πουμε τηλεφωνικος να απολαυσο και εκει τα αγγλικα σου , αληθεια που εμαθες αγγλικα ?
Να χεσω μορφωμενους που γραφουνε με ορθογραφο .

Οσο για ελλαδα μαζευε το στομα σου γιατι ελληνες σαν εσενα μονο ελληνες που δεν ειστε μονο για ξεφτιλα να κανετε την ελλαδαρα μας εισε και αμφιβαλω αν εχεις ριζες ελληνικες.

Μαζεψε και τα σκυλακια σου γιατι μου προκαλουν εμετο .

Αυτα και θα τα πουμε στο δικαστηριο εξυπνε .

Βλακα σκουπιδι που την ειδες και μορφωμενος , F... Moron κοπλεξικε .
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.335
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top