Ήχος εικόνα show Athens 2018


Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Πέρσι την είχα κάνει την βόλτα μου.....φέτος θα είμαι εκτός τις συγκεκριμένες ημερομηνίες.....
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Το άλλο ξενοδοχείο που την έκαναν παλιά δεν έχει ακόμα φτιαχτεί; Το περσινό ήταν χάλια.
Και βέβαια δεν περιμένεις να βγάλεις συμπεράσματα από τέτοια events αλλά όσο πλησιάζουμε τους χώρους των σπιτιών μας σε διαστάσεις τόσο το καλύτερο. Εδώ και λίγο διάστημα όχι απλά δεν πλησιάζουμε, αλλά απομακρυνόμαστε ταχέως.

Από θέμα εικόνας, προβλέπω να έχουμε πάλι μεγάλες απουσίες.
 


C

chrispo

Guest
Απ´το ολότελα καλή και η HES 2018. Πάντως ποτέ δεν κατάλαβα τι συμφέροντα παίζονται, για να αποτρέψουν πολλούς από την εκπροσώπηση μεγάλων εταιριών. Προσωπικά, τέτοιους είδους απουσίες τις θεωρώ επιεικώς απαράδεκτες και αντί επαγγελματικές και σαφώς με έλλειψη σεβασμού στο χώρο και ειδικά στο καταναλωτικό κοινό. Βαρέθηκα να ακούω δικαιολογίες του είδους..¨δεν κάνει ο χώρος¨...
Ο σωστός επαγγελματίας θα έπρεπε να στηρίζει τέτοια εγχειρήματα.
Δεν ξέρω...ο κάθε καταναλωτής έχει κρίση και ας κρίνει ανάλογα.
Εν τέλει , δε τις θεωρώ ιδιαίτερα τιμητικές και αξιοσέβαστες τέτοιου είδους απουσίες, ειδικά δε αν επαναλαμβάνονται από μερικούς, συστηματικά.
 
Last edited by a moderator:

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Και εάν δεν είναι οι αντιπρόσωποι "κακοί" και αντιεπαγγελματίες, αλλά ο διοργανωτής;
 
  • Like
Reactions: PPG

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
καποιοι κοιμουνται με τα τσαρουχια και την αγκλιτσα αγκαλια.......
Οταν αντιπροσωπΟΙ σου λενε
να κατεβω ............................................και μετα ουτε ενα τηλεφωνο να χτυπα εστω να ρωτησουν κατι ........
γιατι να πληρωνω αδικα λεφτα........?.......................απλα για να δηλωσω παρον ? ασε κραταω τα λεφτα να πλερωσω την εφορια.
Πλεον για οσους δεν το εχουν καταλαβει η κριση εχει αγγιξει τους παντες..........
Και χωρις λεφτα δεν υπαρχει ορεξη για τιποτα...........απο οποιοδηποτε......................
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
και μετα ουτε ενα τηλεφωνο να χτυπα εστω να ρωτησουν κατι
Oι πελάτες των αντιπροσωπειών που εννοείς, δεν περιμένουν την έκθεση για να τηλεφωνήσουν.

Πλεον για οσους δεν το εχουν καταλαβει η κριση εχει αγγιξει τους παντες.
Τους πάντες ?
Μάλλον οχι.
Τούς hiendάδες έχει τσακίσει.



Γενικά μιλώντας , αν κάθεσαι στο γραφειάκι σου και περιμένεις , να έρθουν τα πελατάκια, έχασες.
 




argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Oι πελάτες των αντιπροσωπειών που εννοείς, δεν περιμένουν την έκθεση για να τηλεφωνήσουν.

οχι οι παλιοι πελατες ---οι νεοι .....αυτοι που πηγαν στην εκθεση και ειδαν κατι ενδιαφερον



Τους πάντες ?..............σχεδον.......
Μάλλον οχι.
Τούς hiendάδες έχει τσακίσει................υπαρχει ακομα αιματακι να πιουν.....μπορει λιγο ....αλλα πινουν



Γενικά μιλώντας , αν κάθεσαι στο γραφειάκι σου και περιμένεις , να έρθουν τα πελατάκια, έχασες.
.................σωστο .....αλλα το βλεπουμε δυστυχως να συμβαινει
 

D

Deleted member 38719

Guest
Κάποιος, κάποτε μου είχε εκμυστηρευτεί 3 χιλιαρικάκια το τμ... ψέμα ή κάνω λάθος? δεν θυμάμια και καλά... το κάποτε ήταν πέρσυ!
Δεν υποστηρήζω τίποτα, αγαπώ αυτό το χόμπ... την μουσική και ό,τι αυτή συμπαρασύρει μαζί της! ’Εχω πάει σε παααρα πολλές εκθέσεις, ως επισκέπτης, άλλες ήταν υπερπαραγωγές, άλλες ήταν μέτριες, άλλες... το σχόλιο δικό σας. Δύο φορές έκλεισα συμφωνία για αγορά, τρείς φορές αγόρασα δίσκους.... Έχω γνωρίσει ανθρώπους, έχω ακούσει μουσικές, έχω μάθει πράγματα, δεν το έχω μετανιώσει ποτέ!
Συμφωνώ με την άποψη "αν κάθεσαι στο γραφειάκι σου..."
Αλλά και αυτό δεν είναι άτοπο "και μετα ουτε ενα τηλεφωνο ... αδικα λεφτα" συμβαίνει! και θα συμπληρώσω, σε όλο τον κλάδο του εμπορίου!
Κι εδώ, ας τα βρούνε μεταξύ τους, μεγάλα παιδια είναι! "εάν δεν είναι οι αντιπρόσωποι "κακοί" και αντιεπαγγελματίες, αλλά ο διοργανωτής; " και θα συμπληρώσω, για να μη μου ξεφύγει και καμιά ‘οξεία¨ πελάτες είναι όλοι!

Ωστόσο, όλοι θα συμφωνήσουμε, πως, όπως και και να ’ χει πάντα η μουσική κερδίζει!
Καλώς ήρθες Ήχος εικόνα show Athens 2018
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: PPG



Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Κακός δεν θέλω να γίνω, αλλά όταν διαφημίζεις brands σημαίνει ότι δεν έχεις ενδιαφέρον από εκθέτες. Γιατί πάντα προωθείς αυτό που δείχνει πολύ.
Δηλαδή εσύ θέλεις να δεις πρόσωπα και όχι μηχανήματα?
 

Μηνύματα
7.233
Reaction score
4.613
Εγω πάντως θα πάω να δω γνωστούς κ φίλους .
Τωρα εαν εχουν τίποτα καινούργιο να μου δείξουν καλώς .
Να ακούσεις έτσι κ αλλιώς δεν .
Απλα μια ιδέα θα παρω
Θα δω και τον φιλο μου τον Αρβανίτακη .
Να μου και τα νέα του οπως κάθε χρόνο .
Θα χαρώ να γνωρίσω και αλλα παιδιά του χώρου που υπαρχουν αξιόλογα ...
Τοσο απλα .
Αναλόγως τους εκθέτες και το μέγεθος θα ειναι οι ωρες και οι μέρες που θα κάτσω ...
Φέτος μαλλον ειναι δύσκολη χρόνια ...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.414
O πολύς κόσμος που ενδιαφέρει τον κλάδο πηγαίνει για τα μεγάλα γνωστά brand names. Κι εγώ, ανέκαθεν, επισκεπτόμουν την έκθεση για να δω τους μεγάλους παίκτες. Οι ψαγμένοι hiendάδες είναι αμελητέο ποσοστό για να δικαιολογηθεί οικονομικά η οργάνωση εκθέσεων.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Δηλαδή εσύ θέλεις να δεις πρόσωπα και όχι μηχανήματα?
Δεν πάω για τα πρόσωπα. Απλά σχολιάζω τη στρατηγική επικοινωνίας. Μερικά πράγματα δείχνουν πάντα τη συμβαίνει από πίσω.
[DOUBLEPOST=1538035565][/DOUBLEPOST]
Κάποιος, κάποτε μου είχε εκμυστηρευτεί 3 χιλιαρικάκια το τμ... ψέμα ή κάνω λάθος?
Το δωμάτιο;;;
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.183
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top