Όταν είσαι μερακλής/μερακλού


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
να και ενα βιντεο απο καποιον που ειναι σουπερ ντουπερ μερακλης και βαζει 2 voice of god ηχεια!!! Ω θα τρελαθω! Ω ναι!!! :roflmao::roflmao:

δε πα να λεει ο Van Baelen για ενα.... το παιδι μας θελει 2! :laugh:

εχει παντως κατι καλες ιδεες το βιντεο.;)

 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
Τι θες ρε ξενέρωτε σπασίκλα; :p
Οι τελειότητες που έχεις κάνει είναι στεγνά κατασκευάσματα, ενώ τα δικά μου είναι οργανικότερα.
τι εγινε τελικα;; τα βαλες;; να ερθω με τα ποπ κορν μου μετα;; :D
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Επειδή με έπρηξαν διάφοροι, αποφάσισα σήμερα να ολοκληρώσω τα μπροστινά Atmos. Τα πίσω τον άλλο μήνα, ίσως. :p:p

P1040532.JPG



Το sub λειτουργεί απο τους 80 μέχρι τους 150 130 κύκλους, για να μην είναι η μαϊμού αποπάνω πιό μπασένια στον rose και μας την πει. :party:


Αυτά, πάω να δω John Wick 2 σε Atmos. :)
 



stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
To σερτιφικειτ του μερακλη σου ανηκει δικαιωματικα! :showingbiceps:

Τ'ακσες;; παιζ;; :tongue:

Βεβαια τι πιο φυσιολογικο να μπαινεις σ'ενα σπιτι και να βλεπεις ηχεια να αιωρουνται με τη βοηθεια πεδιλων σκι. ολ νατσουραλ να ουμ..... :gotcha:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Άμα βάψει τα πέδιλα στο χρώμα του ξύλου να σας δω μετά τι θα λέτε! :p
 
  • Like
Reactions: PPG




Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Ελπίζω να κυκλοφορήσει κι αυτό σε Atmos. Ειδικά τώρα, είσαι έτοιμος να το δεις όπως πρέπει...
Ναι, γιατί αν και στην αίθουσα 4, δεν ήταν Atmos.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.875
Reaction score
77.475




!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(πως μου ξέφυγε αυτό?:headbang:)
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Μήτσοοοοοοοο!!! τώρα που καλοκαιριάζει...κρέμασε τα από jetski :roflmao::roflmao::roflmao:
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
ειμαι σιγουρος οτι ο μερακλης φιλος μας εχει κανει κ αλλα και δε μας τα λεει!!! :D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.875
Reaction score
77.475
ειμαι σιγουρος οτι ο μερακλης φιλος μας εχει κανει κ αλλα και δε μας τα λεει!!! :D
κάτι ξέρεις εσύ παλιο μουχρίτσα..:whistling::D
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Τώρα έχω κηπουρικές* εργασίες, απο τον άλλο μήνα μεγάλες μερακλίδικες αλλαγές. :D



*Κόψιμο πέντε ευκαλύπτων και κάψιμο των ψιλών, κούρεμα γιατί έχει γίνει jungle, κλάδεμα γιατί κάηκαν πολλά απο την παγωνιά, πλύσιμο δρόμων με πλυστικό, τακτοποίηση ξύλων για να ξεραθούν και άλλα πολλά.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.875
Reaction score
77.475
Τώρα έχω κηπουρικές* εργασίες, απο τον άλλο μήνα μεγάλες μερακλίδικες αλλαγές. :D



*Κόψιμο πέντε ευκαλύπτων και κάψιμο των ψιλών, κούρεμα γιατί έχει γίνει jungle, κλάδεμα γιατί κάηκαν πολλά απο την παγωνιά,
Πως και δεν έχεις κανένα κοάλα στην γειτονιά :roflmao::roflmao:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Πάνω απο είκοσι μεσαίοι και μεγάλοι ευκάλυπτοι, που τους κόβεις στα 2-3 μέτρα και μετά απο τρία χρόνια είναι πάλι 8-10...
Σηκώνουν πλάκες, γκρέμισαν τμήμα της μάντρας και έσπασαν τον σωλήνα της αποχέτευσης. >:(

Υποθέτω πως θα θεώρησαν κάποτε οτι είναι καλή ιδέα "για τα κουνούπια".
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.393
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top