Όταν είσαι μερακλής/μερακλού




stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ένα μεγάλο μπράβο στον μερακλή Zizik για την σούπερ δουλειά με τα πάνελς και την τρομερή βελτίωση ηχητικά στον χώρο και στον καλιμπράτορα για το συνολικό αποτέλεσμα που άκουσα ,στις υψηλές όπως πάντα εντάσεις.
Το σύστημα απλά στα καλύτερά του ως τώρα.
Το atmos έδωσε ρέστα ,μπασίδια κουνήματα καναπέ τα πάντα όλα.
Και ευχαριστούμε και για την φιλοξενία ωραία περάσαμε και ρίξαμε και το γέλιο της αρκούδας.:beach:
:hi:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.864
Reaction score
77.465
Συγχαρητήρια λοιπόν!
Νιώθεις πολύ ωραία όταν παίρνεις το αναμενόμενο αποτέλεσμα σε κάτι για το οποίο κοπίασες!
ναι άσε...το πουλάκι μας.. ψόφησε....πρωί - βράδυ με τον αργαλειό να πλέξει το καραβόπανο ...:p:roflmao::lol:
 


Μανώλης Κ.

Calibrator! Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.089
Reaction score
2.065
Δεν θα ποτέ τίποτα για το πως παίζει το σύστημα.
Θα πω όμως ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ από ψυχής για την κίνηση αυτή των κυρίων που μου γλύκαναν κυριολεκτικά την ημέρα αυτή.
Σας ευχαριστω όλους.
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.400
Reaction score
125.578
Δεν θα ποτέ τίποτα για το πως παίζει το σύστημα.
Γιατί καλέ;
[DOUBLEPOST=1527834798][/DOUBLEPOST]
την τρομερή βελτίωση ηχητικά στον χώρο
Θέλουμε αρ τι σίξτι, που πάτε έτσι να ξεφύγετε;

Χαίρομαι πάντως ιδιαίτερα, που ένα ακόμα δωμάτιο ακρόασης δείχνει πόσο σημαντική διαφορά κάνει η ηχητική περιποίηση του χώρου, κι οχι τα καλώδια..
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.408
Reaction score
74.715
Χαίρομαι πάντως ιδιαίτερα, που ένα ακόμα δωμάτιο ακρόασης δείχνει πόσο σημαντική διαφορά κάνει η ηχητική περιποίηση του χώρου, κι οχι τα καλώδια..
Σκέφτομαι πώς θα παίξει όταν αρχίσει το ματσάρισμα με τα >2m Νόρντοστ ρεύματος και εξελάρ. :party:

Φοράει nakefit από κάτω βρε!

Πάντα και παντού ξυπόλητος. :p
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.408
Reaction score
74.715
Αμάν, παρέλειψα τα σημαντικότερα!

Να ευχαριστήσω τον @rose.athens που μου χάρισε σχεδόν 6 μέτρα Λαζαράκειο ηχοπερατό ύφασμα :hi:και τον @stathis που θα μου πουλήσει το προβόλι του 2 ABCDs :D.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.864
Reaction score
77.465
Αμάν, παρέλειψα τα σημαντικότερα!

Να ευχαριστήσω τον @rose.athens που μου χάρισε σχεδόν 6 μέτρα Λαζαράκειο ηχοπερατό ύφασμα :hi:και τον @stathis που θα μου πουλήσει το προβόλι του 2 ABCDs :D.
αυτό πάλι πως βρέθηκε?
δεν του βγήκε το φόρεμα?:p:roflmao::lol:
[DOUBLEPOST=1527848459][/DOUBLEPOST]
Γρρρ.... >:(






:D
να και οι αντιδράσεις από τους μόνιμους πελάτες..:roflmao::roflmao:
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
θα μου πουλήσει το προβόλι του 2 ABCDs :D.
Παλαιότερα υπήρχε το εκιού .
Μετά την ολοκλήρωση της άνωθι συναλλαγής ,θα προκύψει νέα συναλλακτική μονάδα ,το ζιζικιού ,το οποίο θα ισούται με δύο αβουγουδού!:D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.864
Reaction score
77.465
Θα δωθεί πακέτο μαζί με το oppo ,επειδή είπες ότι δεν θες 203 δεν επιμένω.:lol::lolsign:
άντε...ζήτα να σε κάνουν supermod για κάνα 3μηνο να διαγράφεις τις αναρτήσεις του πελάτη σου από Κίτσουλες και Παρασκευές να μαζέψει κάνα φράγκο να τα πάρει...:p:roflmao::roflmao:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.934
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top