Αγγελία για ηχεία

Μηνύματα
91
Reaction score
25
Ακολούθησα το 7α των οδηγιών και παρόλα αυτά η αγγελία μου διαγράφτηκε. Ο λόγος;
Απότι βλέπω, ανανεώνεται η ίδια αγγελία με μείωση της τιμής και δεν ξαναμπαίνει. Οκ.
Ωστόσο δεν διευκρινιζεται σωστά αυτό στις οδηγιες
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.865
Reaction score
77.466
αν διαβάζατε τον κανονισμό δεν θα υπήρχε καν αυτό το νήμα.....
διαγράφηκε η καινούργια αγγελια κ άνοιξα ξανά την παλιά όπου κ ποσταρατε με την νέα τιμη
 

Μηνύματα
91
Reaction score
25
αν διαβάζατε τον κανονισμό δεν θα υπήρχε καν αυτό το νήμα.....
διαγράφηκε η καινούργια αγγελια κ άνοιξα ξανά την παλιά όπου κ ποσταρατε με την νέα τιμη
Προτείνω να διαβάσετε κι εσείς τον κανονισμό στο 7α.
Τί συμπαιρενετε;
Προτείνω να διαβάσετε κι εσείς τον κανονισμό στο 7α.
Τί συμπαιρενετε;
Συμπεραινετε
Επαναπροωθω πρέπει να γράψετε κι όχι επαναφέρω
 
Last edited by a moderator:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.865
Reaction score
77.466
Συμπεραινετε
ότι δεν τηρήσατε τον κανονισμό

και για να το πάμε και σωστά

7. Απαγορεύεται αυστηρά η “προώθηση” της αγγελίας, UP. Ο πωλητής δικαιούται να επαναφέρει την αγγελία του σε αυτές τις περιπτώσεις και μόνο:
α) Μείωση τιμής σε ποσοστό 10% τουλάχιστον.
β) Απάντηση/διευκρίνιση κατόπιν σχετικού ερωτήματος από ενδιαφερόμενο.
Δεν επιτρέπονται ποστ ενημέρωσης, όπως π.χ. ότι το προϊόν κρατείται από μέλος και μετά ότι είναι πάλι διαθέσιμο.
γ) Αν η αγγελία μείνει ανενεργή για έναν ημερολογιακό μήνα, μπορεί να γίνει up χωρίς μείωση της τιμής.


7α. στην περίπτωσή σας αναφέρεται στην ήδη ισχύουσα αγγελία την οποία κλειδώσαμε εφόσον αλλάξατε γνώμη και θελήσατε να τα κρατήσετε

από την πλευρά σας δεν κάνατε απλά μείωση τιμής 10% αλλά ανοίξατε ΝΕΑ αγγελία με το ίδιο προιόν

όπου στο 17.
αναφέρεται ξεκάθαρα (γι αυτό σας είπα ότι αν διαβάζατε τον κανονισμό δεν θα υπήρχε καν αυτό το νήμα.....)

17.Η διαχείριση διατηρεί το δικαίωμα να διαγράφει όποια αγγελία θεωρεί ακατάλληλη.
Οι διπλές αγγελίες, για παράδειγμα σε δύο κατηγορίες, απαγορεύονται χωρίς εξαίρεση. Απαγορεύεται το κλείσιμο αγγελίας και το post νέας ίδιας αν δεν έχει περάσει ένας χρόνος απο το τελευταίο post. Σε τέτοια περίπτωση, ο συντονιστής μπορεί να ξεκλειδώσει την αρχική.

και για να το πάμε by the book

παραβιάσατε και τον κανονισμό
7.β χθες με το ποστ σας αυτό
screenshot - 2021-04-05T162234.912.png

το οποίο διέγραψε ο σύντροφος ζισικ

+ με το νήμα αυτό που ανοίξατε παραβιάζετε και τον κανονισμό λειτουργίας του σάιτ

Κάθε απορία που έχει σχέση με διαγραφή μηνυμάτων ή μελών του AVsite, ή με οποιαδήποτε ενέργεια της διαχειριστικής ομάδας, θα πρέπει να υποβάλλεται με προσωπικό μήνυμα στα μέλη της διαχειριστικής ομάδας και όχι δημόσια στο forum.
 
Last edited by a moderator:


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.408
Reaction score
74.715
σύντροφος ζισικ
Σύντροφο να πεις τον αδελφό σου. >:(


Ένα μόνο πράγμα έχει σημασία στη ζωή μου. Μέχρι να εξυπηρετηθεί θα είμαι στο ρελαντί αγνοώντας τα πάντα.


EDIT:
Παράγγειλα στη Nike FlyEase για το Ντολμαδάκι την Παρασκευή, ήρθαν πριν λίγο.
Παράγγειλα για 'μένα Air Tuned Max που ξαναβγήκαν μετά απο 22 χρόνια (δε μπεστ έβερ!) και θα έρθουν μέχρι την Παρασκευή Τετάρτη απο Espana.
Τα γ@μωσάμπζ;
 


Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826
Σύντροφο να πεις τον αδελφό σου. >:(


Ένα μόνο πράγμα έχει σημασία στη ζωή μου. Μέχρι να εξυπηρετηθεί θα είμαι στο ρελαντί αγνοώντας τα πάντα.


EDIT:
Παράγγειλα στη Nike FlyEase για το Ντολμαδάκι την Παρασκευή, ήρθαν πριν λίγο.
Παράγγειλα για 'μένα Air Tuned Max που ξαναβγήκαν μετά απο 22 χρόνια (δε μπεστ έβερ!) και θα έρθουν μέχρι την Παρασκευή απο Espana.
Τα γ@μωσάμπζ;
Κι απορουσα, ποιοι εξακολουθουν να παιρνουν AIR, ενω εχουν βγει τα Ultra Boost :tongue:
 

Μηνύματα
91
Reaction score
25
Υπάρχει αντίφαση όπως μπορεί κάποιος με καθαρό μυαλό και χωρίς προκατάληψη να αντιληφθεί.
Απτην μια μπορεί να επαναφέρει με μείωση τουλάχιστον 10%(πως ερμηνεύεται το ρημα όταν λίγο πριν αναφέρεται το ρημα "επαναπροωθησει";
απτην άλλη απαγορεύεται η διπλή αγγελία.
Η "Διπλή αγγελία μου" εμπερθειχε τη μείωση 10%
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.408
Reaction score
74.715
Κι απορουσα, ποιοι εξακολουθουν να παιρνουν AIR, ενω εχουν βγει τα Ultra Boost :tongue:
Τελευταία φορά που αγόρασα Adidas ήταν όταν τα Gazelle βρίσκονταν στην πρώτη γενιά. :roflmao: :roflmao:
Ίσως να είχε επιστρέψει ο Εθνάρχης, ίσως όχι. :roflmao::roflmao:

EDIT: Α, ξέχασα τα χρυσά Stan Smith πόφερα το '79 απο το Αμέρικα και ζήλευαν οι φιλενάδεζμου.

Υπάρχει αντίφαση όπως μπορεί κάποιος με καθαρό μυαλό και χωρίς προκατάληψη να αντιληφθεί.
Απτην μια μπορεί να επαναφέρει με μείωση τουλάχιστον 10%(πως ερμηνεύεται το ρημα όταν λίγο πριν αναφέρεται το ρημα "επαναπροωθησει";
απτην άλλη απαγορεύεται η διπλή αγγελία.
Η "Διπλή αγγελία μου" εμπερθειχε τη μείωση 10%
Έλα να σ' τα εξηγήσω αναλυτικά.

Δεσμεύσεις απαγορεύονται.
Διπλές αγγελίες απαγορεύονται. Αν θέλεις να επανενεργοποιήσεις αγγελία, επικοινωνείς μαζί μου αλλά θα πρέπει να έχει περάσει μήνας ή να κάνεις 10% μείωση.
Αν ανοίξεις άλλη ίδια, θα ενωθεί στην παλιά αν τηρούνται οι παραπάνω κανόνες ή θα διαγραφεί αν δεν τηρούνται.
Αν έχει περάσει χρόνος απο το τελευταίο post, ανοίγεις νέα με ό,τι τιμή θέλεις και κλειδώνεται η παλιά. Μπορείς να συνεχίσεις στην παλιά προφανώς.
 

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826
Τελευταία φορά που αγόρασα Adidas ήταν όταν τα Gazelle βρίσκονταν στην πρώτη γενιά. :roflmao: :roflmao:
Ίσως να είχε επιστρέψει ο Εθνάρχης, ίσως όχι. :roflmao::roflmao:
Εγω δεν ειχα παρει ποτέ.
Μεχρι που δοκιμασα τα ultra boost.
 


Μηνύματα
91
Reaction score
25
Τελευταία φορά που αγόρασα Adidas ήταν όταν τα Gazelle βρίσκονταν στην πρώτη γενιά. :roflmao: :roflmao:
Ίσως να είχε επιστρέψει ο Εθνάρχης, ίσως όχι. :roflmao::roflmao:

EDIT: Α, ξέχασα τα χρυσά Stan Smith πόφερα το '79 απο το Αμέρικα και ζήλευαν οι φιλενάδεζμου.


Έλα να σ' τα εξηγήσω αναλυτικά.

Δεσμεύσεις απαγορεύονται.
Διπλές αγγελίες απαγορεύονται. Αν θέλεις να επανενεργοποιήσεις αγγελία, επικοινωνείς μαζί μου αλλά θα πρέπει να έχει περάσει μήνας ή να κάνεις 10% μείωση.
Αν ανοίξεις άλλη ίδια, θα ενωθεί στην παλιά αν τηρούνται οι παραπάνω κανόνες ή θα διαγραφεί αν δεν τηρούνται.
Αν έχει περάσει χρόνος απο το τελευταίο post, ανοίγεις νέα με ό,τι τιμή θέλεις και κλειδώνεται η παλιά. Μπορείς να συνεχίσεις στην παλιά προφανώς.
Έτσι ναι. Μόνο που δεν ενώθηκε στην παλιά παρόλο που περιείχε την μείωση. Μετά την διαγραφή εγώ ο ίδιος συνέχισα στην παλιά χωρίς να ξέρω αν πρέπει να γίνει μαυτον τον τρόπο. Τέλος πάντων ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.408
Reaction score
74.715
Εγω δεν ειχα παρει ποτέ.
Μεχρι που δοκιμασα τα ultra boost.

Διστάζω πολύ με τις αλλαγές μετά απο τόσα χρόνια, αν και αυτά μπορεί να τα έπαιρνα αν δεν είναι ξύλινα όπως παλιά. :tongue:








Το σκεπτικό μου στα παπούτσ(ι)α είναι να μπαινοβγαίνουν εύκολα χωρίς λύσιμο και να είναι άνετα. Δεν κάνω πολλές εξτριμιές και τα προσέχω.

Η σημαντική συλλογή μου απο AirMax 95 είναι υπο διάλυση αφού τα περισσότερα παλιά αποπολυμερίστηκαν και χωρίζουν οι πάτοι, οπότε ορκίστηκα να μην ξαναπάρω. :cry::cry:

Τα Air Tuned Max όμως είναι οι θεοί! Πήρα 3 ζευγάρια το '99-'00 (χρυσόμυγες, μπλε και πορτοκαλί) και κράτησαν με θάλασσες και υπερβολές 8-9 χρόνια, μυθική αντοχή για την τότε χρήση.
Το Ντολμαδάκι το γ@μήδι μου πέταξε πέρσι τα τελευταία λιωμένα που φυλούσα μόνο για να τα βλέπω αφού κολλούσαν αλύπητα.
Και ξαφνικά, reissue! Παντού εξαντλημένα εκτός απο ένα μόνο στην Εσπάνια που άρπαξα πάραυτα. 😍

 




Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826
Διστάζω πολύ με τις αλλαγές μετά απο τόσα χρόνια, αν και αυτά μπορεί να τα έπαιρνα αν δεν είναι ξύλινα όπως παλιά. :tongue:








Το σκεπτικό μου στα παπούτσ(ι)α είναι να μπαινοβγαίνουν εύκολα χωρίς λύσιμο και να είναι άνετα. Δεν κάνω πολλές εξτριμιές και τα προσέχω.

Η σημαντική συλλογή μου απο AirMax 95 είναι υπο διάλυση αφού τα περισσότερα παλιά αποπολυμερίστηκαν και χωρίζουν οι πάτοι, οπότε ορκίστηκα να μην ξαναπάρω. :cry::cry:

Τα Air Tuned Max όμως είναι οι θεοί! Πήρα 3 ζευγάρια το '99-'00 (χρυσόμυγες, μπλε και πορτοκαλί) και κράτησαν με θάλασσες και υπερβολές 8-9 χρόνια, μυθική αντοχή για την τότε χρήση.
Το Ντολμαδάκι το γ@μήδι μου πέταξε πέρσι τα τελευταία λιωμένα που φυλούσα μόνο για να τα βλέπω αφού κολλούσαν αλύπητα.
Και ξαφνικά, reissue! Παντού εξαντλημένα εκτός απο ένα μόνο στην Εσπάνια που άρπαξα πάραυτα. 😍

Δηλαδή σε αυτά δεν κιτρινίζει το διαφανές μετά από λίγο, σαν νάυλον παράθυρο βαρκουλας και δεν τρίζει σαν σκουριασμενο σωμιε σε κάθε βήμα αμα πάρει μια στάλα νερό?
Τεσπα.
Πάρε ultra poust.
Όχι με άσπρη σόλα.
Nike λαστ γίαρ.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.977
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top