Αγορα ηχειων

Μηνύματα
249
Reaction score
0
Απάντηση: Αγορα ηχειων

Λοιπον παιδια επειδη δεν θελω να τσακονεστε και επειδη εγω ξεκινησα αυτο το post θα ηθελα αν μπορειτε να με βοηθησετε να βρω 3 καλα(των 500Ε και τα 3) μπροστινα ηχεια(γιατι οπως ειπα και πριν ειμαι ευχαριστημενος απο τα πισω) τα οποια δεν τα θελω για επαγγελματικο ηχο αλλα για να βλεπω κανα εργακι και να παιζω games στο ps3.
Ευχαριστω και παλι!

Φιλε costas EAR ευχαριστω πολυ για την προσπαθεια σου αλλα σου ζητησα ηχεια με 500ε και τωρα μου εχεις κανει κατι προτασεις με 6500ε.Ευχαριστω πολυ αλλα δεν εχω και τοσα λεφτα.Αν ειναι να μεινω με αυτα που εχω.Τελος παντων και παλι σε ευχαριστω!

Παρακαλω συνεχιστε...
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Απάντηση: Αγορα ηχειων

Θελω να αγορασω ακουστικα για το mp3 μου. το προβλημα με τα προηγουμενα ειναι οτι δεν εφταναν την ενταση που ηθελα. μπορει καποιος να μου επεξηγησει πως να συγρινω τα ακουστικα για να βρω αυτο που αποδοδει σε μεγαλυτερη ενταση??? π.χ. να συγρινω(συχνοτητα hz) (eyaisthisia(db/mw)) k.t.l.
 

Μηνύματα
415
Reaction score
5
Απάντηση: Αγορα ηχειων

1. καλώς ήλθες στο φόρουμ

2. καλό είναι να ανοίξεις νέο νήμα αφού το ερώτημά σου δεν έχει καμία σχέση με το παρόν νήμα

3. αφού μιλάς για ΜΡ3, μπορείς εύκολα να το πάρεις μαζί σου σε καταστήματα και να το δοκιμάσεις με μερικά ακουστικά
 

Μηνύματα
1.572
Reaction score
645
Απάντηση: Αγορα ηχειων

Λοιπον παιδια επειδη δεν θελω να τσακονεστε και επειδη εγω ξεκινησα αυτο το post θα ηθελα αν μπορειτε να με βοηθησετε να βρω 3 καλα(των 500Ε και τα 3) μπροστινα ηχεια(γιατι οπως ειπα και πριν ειμαι ευχαριστημενος απο τα πισω) τα οποια δεν τα θελω για επαγγελματικο ηχο αλλα για να βλεπω κανα εργακι και να παιζω games στο ps3.
Ευχαριστω και παλι!

Φιλε costas EAR ευχαριστω πολυ για την προσπαθεια σου αλλα σου ζητησα ηχεια με 500ε και τωρα μου εχεις κανει κατι προτασεις με 6500ε.Ευχαριστω πολυ αλλα δεν εχω και τοσα λεφτα.Αν ειναι να μεινω με αυτα που εχω.Τελος παντων και παλι σε ευχαριστω!

Παρακαλω συνεχιστε...
εγω τα μονα καλα φτηνα ηχεια που εχω ακουσει κοντα στα λεφτα που αναφερεις (γυρω στα 500-600 η τριαδα) ειναι αυτα....

http://www.apollo-audio.co.uk/

δε σου γεμιζουν το ματι αλλα εμενα μου θυμισαν πολυ εντονα τα Totem Arro σε αποδοση αλλα σε υποπολλαπλασιο κοστος...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.409
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top