Αναβάθμιση σε νέα έκδοση

Μηνύματα
3.044
Reaction score
10.101
Αν μου επιτρέπετε δυό υπομνήσεις, τώρα που πέρασαν τα δύσκολα και αρχίζουμε κ εμείς να συνηθίζουμε τα νέα δεδομένα.
Ήταν -πιστεύω- χρήσιμο, που στο τέλος κάθε σελίδας εμφανίζονταν ο αριθμός των «αδιάβαστων» μηνυμάτων των επόμενων σελίδων.
Και επίσης παλιά στο τέλος της σελιδας κάθε θρεντ εμφανίζονταν τα μέλη που το παρακολουθούσαν, το οποίο ήταν ένα καλό στατιστικό για τους υπεύθυνους του σάιτ, αλλά και του δημιουργού του θρεντ.

Επίσης η «αρχική» σελίδα δεν είναι τόσο ελκυστική όσο η παλιά.

:hi:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Δεν έδειχνε τα μέλη που παρακολουθούν το θρεντ, αλλά τα μέλη που το έχουν διαβάσει - θα κοιτάξω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο αλλά δεν είμαι πεπεισμένος για τη χρησιμότητά του.

Η αρχική σελίδα κάνει το ίδιο πράγμα με την προηγούμενη, μια απλή λίστα επιλεγμένων θεμάτων, οπότε δε ξέρω τί το διαφορετικό έχει από πλευράς ελκυστικότητας.

Τα μπονζούρια μου από down under. 8-)
 

Μηνύματα
3.044
Reaction score
10.101
Δεν έδειχνε τα μέλη που παρακολουθούν το θρεντ, αλλά τα μέλη που το έχουν διαβάσει -

ναι σωστά. Αυτό.

Η αρχική σελίδα κάνει το ίδιο πράγμα με την προηγούμενη, μια απλή λίστα επιλεγμένων θεμάτων, οπότε δε ξέρω τί το διαφορετικό έχει από πλευράς ελκυστικότητας.

εννοώ πιό φιλική , πιο όμορφη να το πω ........ η υπάρχουσα δεν μου κάνει κλικ, να διαβασω, να ενημερωθώ. :errwhat:

Την καλημέρα μου και τις ευχαριστίες μου για την άμεση απάντηση.
 







Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Θα τα συγχωνεύσει;
Έλα τόφτιαξα. Τόχω βάλει στα 30 λεπτά.
 
Last edited:

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.405
Reaction score
94.001
Αν δοκιμάζεις με τον εαυτό σου, δεν γίνεται στους διαχειριστές. ;)
 








vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
αγαπητοι απο iphone δεν βλεπω τις σελιδες κατω απο το θεμα, το εχετε συζητησει καθολου;
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.405
Reaction score
94.001
Τώρα γίνεται, δε γλυτώνουν ούτε οι διαχειριστές :whistling:
Βρήκα λύση! :party:

Έβαλα το προηγούμενο άβατάρ μου και γλίτωσα!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.333
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top