Αναβάθμιση σε νέα έκδοση

melina

Unabomber
Reaction score
27.930
Έχω όμως το εξής θέμα που παρουσιάστηκε τις τελευταίες μέρες.
Από κινητό πάντα (safari).

Είμαι στο what's new page.
Μπαίνω σε ένα θέμα να δω τα νεωτέρα ποστς. Διαβάζω.
Αυτό που έκανα πάντα ήταν να κάνω back ώστε να με πάει στην αρχική λίστα με τα unread.
Τώρα όταν πηγαίνω πίσω στην σελίδα what's new επιστρέφοντας από ένα θέμα που έχω διαβάσει κάνει update τη σελίδα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να παγώνει ο browser για λίγα δευτερόλεπτα (δεν αντιδρά) μέχρι να ανανεώσει τη λίστα με τα unread. Φυσικά βγάζει εκτός λίστα το νήμα που πριν λίγο είχα δει.
Αυτή η λειτουργία δεν μου αρέσει. Καθυστερεί χωρίς λόγο. Θα το προτιμούσα όπως ήταν μέχρι πρότινος χωρίς να κάνει update κάθε φορά που πάω πίσω στη σελίδα με τα unread.
για πολύ καιρό ειχε στρώσει και δεν ειχε τη συμπεριφορά που περιγράφω παραπάνω, Οταν κάνω back στη λίστα των unread δεν έκανε ανανέωση της σελίδας.
Σήμερα επανήλθα η κακότροπος συμπεριφορά. Έγινε καποια αλλαγή από χθες ή σήμερα;

melina

Unabomber
Reaction score
27.930
για πολύ καιρό ειχε στρώσει και δεν ειχε τη συμπεριφορά που περιγράφω παραπάνω, Οταν κάνω back στη λίστα των unread δεν έκανε ανανέωση της σελίδας.
Σήμερα επανήλθα η κακότροπος συμπεριφορά. Έγινε καποια αλλαγή από χθες ή σήμερα;
μετα το ποστ επανήλθαμε στην επιθυμητή λειτουργία:idk:

Reaction score
639
Τις τελευταίες μέρες έχω θέμα όταν μπαίνω από κινητές συσκευές:
πρώτα εμφανίζεται μήνυμα ότι δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στη σελίδα.
Μερικά δευτερόλεπτα αργότερα φορτώνει η σελίδα αλλά δεν μπορώ να δω φώτο, αβαταρ, ούτε καν φατσουλες.
Επίσης κάθε φορά που προσπαθώ να ανεβάσω φωτογραφία, μου βγάζει μήνυμα ότι κάτι πήγε λάθος και επικοινωνήσω με διαχειριστή.

Staff online

• Zizik
    Jardinier
  • spylab
    Wile E. Coyote Συντονιστής Θρησκευτικών

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
155.012
Members
35.174
Νεότερο μέλος
mcsakis