Αναβάθμιση σε νέα έκδοση




melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Έχω όμως το εξής θέμα που παρουσιάστηκε τις τελευταίες μέρες.
Από κινητό πάντα (safari).

Είμαι στο what's new page.
Μπαίνω σε ένα θέμα να δω τα νεωτέρα ποστς. Διαβάζω.
Αυτό που έκανα πάντα ήταν να κάνω back ώστε να με πάει στην αρχική λίστα με τα unread.
Τώρα όταν πηγαίνω πίσω στην σελίδα what's new επιστρέφοντας από ένα θέμα που έχω διαβάσει κάνει update τη σελίδα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να παγώνει ο browser για λίγα δευτερόλεπτα (δεν αντιδρά) μέχρι να ανανεώσει τη λίστα με τα unread. Φυσικά βγάζει εκτός λίστα το νήμα που πριν λίγο είχα δει.
Αυτή η λειτουργία δεν μου αρέσει. Καθυστερεί χωρίς λόγο. Θα το προτιμούσα όπως ήταν μέχρι πρότινος χωρίς να κάνει update κάθε φορά που πάω πίσω στη σελίδα με τα unread.
για πολύ καιρό ειχε στρώσει και δεν ειχε τη συμπεριφορά που περιγράφω παραπάνω, Οταν κάνω back στη λίστα των unread δεν έκανε ανανέωση της σελίδας.
Σήμερα επανήλθα η κακότροπος συμπεριφορά. Έγινε καποια αλλαγή από χθες ή σήμερα;
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
για πολύ καιρό ειχε στρώσει και δεν ειχε τη συμπεριφορά που περιγράφω παραπάνω, Οταν κάνω back στη λίστα των unread δεν έκανε ανανέωση της σελίδας.
Σήμερα επανήλθα η κακότροπος συμπεριφορά. Έγινε καποια αλλαγή από χθες ή σήμερα;
μετα το ποστ επανήλθαμε στην επιθυμητή λειτουργία:idk:
 






Μηνύματα
1.243
Reaction score
1.871
Τις τελευταίες μέρες έχω θέμα όταν μπαίνω από κινητές συσκευές:
πρώτα εμφανίζεται μήνυμα ότι δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στη σελίδα.
Μερικά δευτερόλεπτα αργότερα φορτώνει η σελίδα αλλά δεν μπορώ να δω φώτο, αβαταρ, ούτε καν φατσουλες.
Επίσης κάθε φορά που προσπαθώ να ανεβάσω φωτογραφία, μου βγάζει μήνυμα ότι κάτι πήγε λάθος και επικοινωνήσω με διαχειριστή.
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Είναι τώρα λίγες μέρες, που έχω μέγα πρόβλημα με το λάπτοπ, όχι με το σμαρτφον. Μόνο με το λάπτοπ και μόνο σε τούτο το σάιτ. Λες και ρουφιεται όλο το σήμα, κρεμάει και κόβεται. Γίνεται χειρότερο όταν έρχεται ειδοποίηση, ακόμα και στο μέιλ μου ακόμα κι αν δεν είμαι εκείνη την ώρα στο σάιτ!!!
Για πες.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.408
Reaction score
50.364
Είναι τώρα λίγες μέρες, που έχω μέγα πρόβλημα με το λάπτοπ, όχι με το σμαρτφον. Μόνο με το λάπτοπ και μόνο σε τούτο το σάιτ. Λες και ρουφιεται όλο το σήμα, κρεμάει και κόβεται. Γίνεται χειρότερο όταν έρχεται ειδοποίηση, ακόμα και στο μέιλ μου ακόμα κι αν δεν είμαι εκείνη την ώρα στο σάιτ!!!
Για πες.
- αποσύνδεσε τό sub από το laptop και ριχτο στο smartphone , νά δούμε μήπως φταίει αυτό :focus:
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.958
Με ποιο πρόγραμμα μπαίνεις;

Chrome, firefox κ.λ.π.
 



Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Ότι ζητάμε ό,τι να 'ναι. :tongue:
Όλα τα σοβαρά forums την ίδια αναλογία έχουν. :smile:

To AVS Forum που πιάνει όλη την σελίδα, πάλι αριστεροφέρνει. :tongue: :roflmao:
Γιάννη μου, αυτό που ήθελα τελικά το έκανα κι ας είναι ό,τι να 'ναι. :tongue:
Το αναφέρω εδώ σε περίπτωση που θέλει και κάποιος άλλος να το κάνει, ή να το δοκιμάσει.

Έβαλα στον Firefox το Extension "Stylus" και του είπα ότι για τον παρόν ιστότοπο θα εξαφανίσει το sidebar.

Code:
.p-body-sidebar {
    display: none;
}
Petros_Dalipis το site θα είναι στραβό.
το site γέρνει προς το sidebar,
Στραβό δε είναι. Τέλος πάντων το έκανα αυτό που ήθελα και όλα καλά.
Κάτι άλλαξε και το Facebook πήρε το μάτι μου...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.106
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top