Αναβάθμιση σε νέα έκδοση

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.727
Πολυ πιο "φρέσκο" σαν αίσθηση, ωραίες οι νέες γραμματοσειρές, το γκρι layout είναι εξίσου ξεκούραστο με το παλιότερο σκούρο. Μου φαίνεται ένα κλικ πιο γρήγορο σε απόκριση σε pc, από κινητό που μπήκα δεν ήταν καλή και για κάποιο λόγο καθυστερούσε ο browser, ίσως ήταν η στιγμή, ίσως κατι άλλο.

Μπράβο guys, μ' αρέσει.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.617
Reaction score
94.546
Ας μου το φτιάξει κάποιος γιατί θα γίνει της πουτ@νας.
Έκανα τα avatar τετράγωνα
Φτου, τσάμπα κόπος και πρέπει να επιστρέψω και την αμοιβή μου! :p
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Τα κεφαλαία δε παίρνουν τόνους! :p



"Διπλωματική" κριτική στον πρωθυπουργό! :p



Διαγράφηκαν τα avatar των συρ1ζ@1ων! :p
Δεν τονίζω εγώ μα το android!

Έτσι ε; περίμενε το νέο Τότε!
 


Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
Εξαιρετική δουλειά παιδιά μπράβο,
μια γρήγορη ερώτηση edit σε κάποιο post πως κάνουμε από κινητό ?

Άκυρο το βρήκα
 




gid

Μηνύματα
7.402
Reaction score
8.637
Από ό,τι φαίνεται οι 6 φατσούλες προσμετρούνται ξεχωριστά στη νέα έκδοση.
 


D

Deleted member 23222

Guest
Σαρώνοντας τη λίστα των threads,διαπιστώνεις ότι σε όσα υπάρχουν νέες καταγραφές, αυτά είναι απλά τονισμένα έντονα (bold).
Δεν είναι και πολύ ευκρινές, θα μπορούσαν να γίνουν με χρώμα? (ή μεγαλύτερη γραμματοσειρά?)
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.849
Reaction score
77.436
το ότι τα χρώματα του σάιτ όσο πάει και θυμίζουν μια πολυαγαπημένη σελίδα του @xfader δεν βλέπω να σχολιάζεται.... :lolsign:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.912
Reaction score
41.170
Χάλια μαύρα ή μάλλον χάλια γκρι.
Ο διαχωρισμός της ανάρτησης από την υπογραφή του μέλους δεν είναι ευκρινής και αυτό κάνει δυσανάγνωστα τα σχόλια μελών που έχουν και υπογραφή (ειδικά μακροσκελείς υπογραφές) ή τα σχόλια μελών που θέλουν ιδιαίτερη προσοχή στην ανάγνωση βλ. bhutia. Οπότε ή καταργείστε την υπογραφή ή banαρετε για πάντα τον bhutia.
Στο κινητό ακόμα χειρότερα, το λίγο διαφορετικό γκρι που πλαισιώνει το άβαταρ και το νικνέϊμ πριν το ποστ δεν βοηθά στο διαχωρισμό. Αν μάλιστα υπάρχει και παράθεση (quote) στο ποστ τότε είναι το ίδιο γκρι με το πάνω πλαίσιο, όπως επίσης και όταν βγαίνουν τα like από κάτω, και έτσι είναι όλα μία σούπα σε διάφορες κοντινές αποχρώσεις του γκρι σαν ασπρόμαυρη φωτογραφία τραχανά του bretsos. Κάντε κάτι με τα χρώματα ή με τον τραχανά.
Οι φατσούλες πέραν του like δεν είμαι σίγουρος ότι θα μας βγουν σε καλό. :whistling:
Αν υπάρχουν λειτουργίες που δεν δουλεύουν σε MACos και iOS τότε είστε αποτυχημένοι, εγκάθετοι, γουρούνια, δολοφόνοι και δεν ξέρω γω τι άλλο.
Διορθώστε τα παραπάνω και μετά τα ξαναλέμε, μέχρι τότε dislike και καρβούλες. :p
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.723
Reaction score
83.478
Χάλια μαύρα ή μάλλον χάλια γκρι.
Ο διαχωρισμός της ανάρτησης από την υπογραφή του μέλους δεν είναι ευκρινής και αυτό κάνει δυσανάγνωστα τα σχόλια μελών που έχουν και υπογραφή (ειδικά μακροσκελείς υπογραφές) ή τα σχόλια μελών που θέλουν ιδιαίτερη προσοχή στην ανάγνωση βλ. bhutia. Οπότε ή καταργείστε την υπογραφή ή banαρετε για πάντα τον bhutia.
Στο κινητό ακόμα χειρότερα, το λίγο διαφορετικό γκρι που πλαισιώνει το άβαταρ και το νικνέϊμ πριν το ποστ δεν βοηθά στο διαχωρισμό. Αν μάλιστα υπάρχει και παράθεση (quote) στο ποστ τότε είναι το ίδιο γκρι με το πάνω πλαίσιο, όπως επίσης και όταν βγαίνουν τα like από κάτω, και έτσι είναι όλα μία σούπα σε διάφορες κοντινές αποχρώσεις του γκρι σαν ασπρόμαυρη φωτογραφία τραχανά του bretsos. Κάντε κάτι με τα χρώματα ή με τον τραχανά.
Οι φατσούλες πέραν του like δεν είμαι σίγουρος ότι θα μας βγουν σε καλό. :whistling:
Αν υπάρχουν λειτουργίες που δεν δουλεύουν σε MACos και iOS τότε είστε αποτυχημένοι, εγκάθετοι, γουρούνια, δολοφόνοι και δεν ξέρω γω τι άλλο.
Διορθώστε τα παραπάνω και μετά τα ξαναλέμε, μέχρι τότε dislike και καρβούλες. :p
Στο Android δεν έχω κανένα από τα προβλήματα που ανάφερες. :p

Τις υπογραφές μπορείς να τις απενεργοποιήσεις από τις ρυθμίσεις.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.912
Reaction score
41.170
Στο Android δεν έχω κανένα από τα προβλήματα που ανάφερες. :p

Τις υπογραφές μπορείς να τις απενεργοποιήσεις από τις ρυθμίσεις.
κλείστε τον κύριο, άλλη γραμμή παρακαλώ.

Επίσης, παλιά όταν πηγαίναμε το ποντικάκι μας πάνω από το κουδουνάκι που μας ειδοποιούσε για τα likes που είχαμε πάρει απλά κάναμε hover (καλά, ε!!!) και βλέπαμε τι γίνεται. Τώρα πρέπει να κάνουμε κλικ. Δεν με αρέζει.
 


Μηνύματα
41
Reaction score
30
Ευχαριστούμε και συγχαρητήρια
Πολύ καλύτερο σε κινητό τώρα, και οι σελιδοδείκτες χρησιμότατο. Θα ήταν ίσως καλύτερα αλλαγή χρώματος στα αδιάβαστα. Προσωπικά έυρισκα την αρχική σελίδα με τα νέα θέματα πολύ χρήσιμη, είδη μου έλλειψε.

Πολύ καλή δουλειά
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.366
Reaction score
125.384


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.866.472
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top